אוצרת הזיכרונות

אסטוריה ליאוני

נגן וידאו

הספר "אוצרת הזיכרונות" הוא מסע אוטוביוגרפי אנושי ומרגש. סימפוניית זיכרונות המסופרת באמצעות הדמויות שבנפשה של המחברת. אסטוריה פועלת בכמה ממדי זמן מקבילים ומגוללת את סיפור בני משפחתה, קסם האנשים האינטואיטיביים – יוצאי כפרים רחוקים בלוב ובמרוקו. חלקם נסחפו בזרם הזמן מאיטליה, מרוסיה – ואף מספרד ומפורטוגל. הם האמינו בכישופים טובים, בעין רעה, במלחמה מתמדת בין כוחות האופל לכוחות האור, בכוחה של מילה ובכוחה של תפילה. הם ידעו את שפת החיות, שפת האדמה, הפרחים והעצים. ידעו לרפא בלחשים אשר נאמרו עם מנגינה מיוחדת, כמעין מוזיקת נשמה, ולקרוא את עתידו ועברו של אדם במבט.

 

זהו מסעה של אישה אשר החליטה להסיט את וילון האניגמה ולהביט בנצח מתוך ארעיותה שלה. לבקש את הגנוז והנסתר ולצייר במשיחות מכחול דקות את הבריאה דרך העיניים שלה, המלמדת אותה בדרכיה המסתוריות תפיסת קיום עשירה, רב ממדית ורחבה משידעה.

 

אסטוריה היא אלכימאית של רגשות. בגיל 36, לחוף האוקיינוס האטלנטי, התעוררה במלוא מובן המילה והבינה: אלוהים הוא אור מוחלט. הוא מצוי ברווח העדין של הכול, בלא-כלום. בחלל. הוא קיים בנו בלב.

 

אסטוריה ליאוני היא מוזיקאית, מאסטרית לעבודה רגשית ומפתחת גישת CMT – תרפיית הזיכרון התאי. היא נשמה חופשית, לוחמת למען זכויות אדם ומנהיגה נשיות ערה; חולקת באהבה כלים משמעותיים לריפוי ועריכת זיכרונות, עבודה רגשית ותרגול אהבה עצמית, למען אנשים רבים יחשפו לאור הנפלא הזה. למען יחבקו את הילד שבתוכם.

עבור מי הספר?

הספר מתאים לכל אדם הרואה עצמו כאדם מתפתח והשואף לחקר הקיום, התודעה, וזיכרונותיו שלו. לכל אדם החפץ בכלים לריפוי עצמי פורץ דרך. 

משלוח :

גרסה מודפסת: דואר ישראל: דואר רגיל| רשום 

גרסה דיגיטלית: לאחר רכישת הספר בגרסה הדיגיטלית,  (יתקבל לאחר 24 שעות* ) הספר ימתין לך באפליקצית הליקון לקריאה מקוונת. ניתן לקרוא במחשבי לוח (טבלטים) טלפונים חכמים ובמחשב האישי.