תוכנית הליווי המשולבת ופגישות אישיות עם אסטוריה ליאוני

המיומנות הטובה ביותר שלי היא להוביל ולהדריך אותך באמצעות ייעוץ וטיפול רגשי אישי. היכולת שלי, היא לראות. חדות הבחנה החודרת את השכבות העמוקות ביותר של הנפש ותוכנית הנשמה שלך, את הדברים הנסתרים שבין השורות, הבלינד ספוט שלך והסיפור האמיתי המסתתר אי שם, באופן שאינו מתאפשר, לאדם המצוי בתוך הסיפור שלו.

אני מקבלת רשמים. האנרגיה שלך, השפה, אינטונאציות. המילים הקופצות. זה מגיע אלי באמצעות תמונות המציירות לי את המצב שבו אתה מצוי, שורשי הכאב , החרדה והכעס שלך ומצטיירת לי תמונה ברורה לאן להוביל אותך מכאן.

בזמן שנבלה יחד, אגלה יחד איתך את תכנית הנשמה שלך, נבין מה מונע ממך להיות רגוע, שמח, להצליח. נתבונן על חייך בהווה מתוך בהירות לגבי העבר ונעבוד לפי תכנית עבודה שאכין בעבורך במפגשנו הראשון. 

במהלך המפגשים נעבוד באמצעות שיחות ומסעות בתת המודע שלך באמצעות עולם הדמיון שלך. כך אוכל להקשיב למה שהתת מודע שלך מספר, לשפה שלו,  בה ארכיטיפים, דמויות ומסרים מהרובד הכי עמוק של הוויתך. 

התוצאה היא יצירת שינוי אמיתי ועמוק בתחומים שונים בחיים. חזרה לבאלאנס ברמה הכי עמוקה המתאפשרת רק כשבאמת מבינים ומשחררים את השורשים. 

מצב  אשר קורה  על ידי התבוננות בפרספקטיבה רחבה של ״הנוסע בזמן״ המאפשרת כניסה אל נקודות בזמן בהם נוצרו זיכרונות שהותירו בך צלקות, חסמים או טראומות ואשר על פי הם נבנתה תפיסת העולם שלך שאולי מייצרת קושי חוזר במציאות חייך.

התהליך מאפשר מציאת פתרונות, תחושת הקלה, שמחה, לעתים אף ריחוף וחזרה לאיזון טבעי מתמשך ושלווה. היות והשינוי נעשה ברמה הפנימית הכי עמוקה, המציאות החיצונית משתקפת מיידית ומשתנה בהתאם.

זה ממש כמו לעקור שורשים יבשים ולנטוע באדמת התודעה שלך זרעים חדשים מהם תנבט עם הזמן המציאות החדשה שלך. 

צילום: יגאל סלבין

פרטים טכנים:

תיאום תורים באמצעות וואטסאפ בטלפון 0535225101

או באמצעות מערכת לזימון תור אוטומטי בעמוד הפייסבוק, תחת לשונית ההודעה לאסטוריה- 

https://www.facebook.coastorialiony

משך הטיפול ועלות :

פגישה אישית עם אסטוריה ליאוני נערכת בכפר יונה או בקליניקה בתלאביב  בעלות של 1200 שח. 

שיטת (C.M.T (Cell Memory Therapy פותחה על ידי אסטוריה ליאוני, לאחר שבע שנות טיפול ומחקר.  

כוחה וייחודה הינו בריפוי רגשי עמוק וקצר מועד במקסימום דיוק.

חונכנו לחשוב שאי אפשר לשנות את העבר. אמרו לנו מה שהיה היה, הזמן מרפא, תמשיכו הלאה…למעשה אין יותר רחוק מהאמת.

קפיצה בזמן היא יכולת קוגניטיבית שיש לכולנו. להיכנס אל ארכיוני הזיכרון זאת מתנה המאפשרת לנו להחיות את העבר כדי לרפאו ולחיות את ההווה מתוך השלווה שבשחרור העבר. אנו יצורים המורכבים מדאטה. זיכרונות גנטיים, ביולוגים, מנטלים, רגשיים. הזיכרונות שהכי מנהלים אותנו אלו זיכרונות הילדות שלנו, עליהם בנינו תפיסת עולם ובה אמונות לגבי כסף, הערכה עצמית, אהבה וכו'. אנו פועלים באופן לא מודע מתוך אותם תפיסות עמוקות, חלקן בעלות קודים שגויים ועל כן חווים שוב ושוב קשיים, תקרות זכוכית ותקיעויות . כאשר אנו חודרים לתוך רקמת זיכרון אנו לא משנים אותו אלה משנים את התפיסה שיש לנו לגביו. הCMT מאפשרת לכם לעשות ריפריימינג של הזיכרונות שלכם כדי שתוכלו לעצב תפיסות חיים חדשות אשר ישרתו את האדם שאתם באמת רוצים להיות.

המשוואה עליה מבוססת גישת ה cmt:

זיכרון מייצר תפיסה ⬅️תפיסה מנהלת אותנו.
טיפלנו בזיכרון = שינינו את התפיסה.

שינינו את התפיסה= שינינו את המציאות

תכנית משולבת, ייחודית, אישית ומובנת בת 6 חודשים,
בה 5 מפגשים אחד על אחד בקליניקה פלוס מפגש נוסף מתנה,
משולבת תכנית דיגיטלית בבית.

אאורה- הינה תוכנית הליווי האישית הייחודית של אסטוריה ליאוני,

תכנית טיפול מובנת בת חצי שנה בה תגלי מי את , תתחברי לשורשים, לאמת ותלמדי לאהוב כל חלק בך עד לבהירות השלמה.

תקבל\י חמישה מפגשים אישיים אחד על אחד, עבודה עם ערכת הבליס או הגולד– ( קורסי הדגל הדגיטלים של אסטוריה בחבילה אחת לשלושה חודשים)

תקבלי ממני 3 חודשי מתנה נוספים.

התהליך בנוי כך שאני מעבירה לך אור ואת מקבלת את הכלים להכילו.  מקבלת חכות ולא דגים. את לומדת בתהליך גם להיות המטפלת של עצמך ללא תלות במטפלים חיצוניים לכל החיים. 

בתהליך תחווי פגישות אינטגרציה, התבוננות, עיבוד ודיוק של מי שאת ומה שאת רוצה להיות דרך תחנות עוצמתיות מובנות: חלקן בדיגיטל חלקן בקליניקה.

CMT רגשי– זיהוי כפתורי הכאב שלך- מה כואב לך ומדוע. מה מפעיל אותך? וכיצד להימנע מכך. הילדה שבך, מה הצרכים שלה ? ובאילו אסטרטגיות את בוחרת להשגתם.

תקבלי תמונת MRI של התקיעות שלך, הפחדים, הSHADOWS וכל הנגטיב שבך. רעילות- האם את מכאיבה כשכואב לך? מה הם הסיפורים שאת מספרת לעצמך.

CMT קוגנטיב– מחשבות. מה המחשבות שלי אומרות עלי ומדוע אני חושב\ת את המחשבות הללו. האם המחשבות שלי מכאיבות? פריצת דרך בלופ החשיבתי מאפשרת שינוי עמוק ומהותי.  תקבל\י כלים להתבוננות על המחשבות שלך ועבודה עם חוסר הזדהות עם גוף הכאב.

CMT MIRRORING– מי אני. מה הסיפור שלי- אוטומציה תגובתית ורגשית. היכן אין חופש בתוכי? תכנות מחודש של הסיסטם הרב מערכתי שלך- רגשי\ אנרגטי\ קונטיבי. טיפול וריפריימינג בטראומות, זיכרונות. 

קונסטלציה משפחתית- חיבור לשורש, הנשיות והשבט שלך, האפיגנטיקה והנשים מהן את עשויה. פענוח, ניתוח והבנה. תמונה של המשיכה התת הכרתית שלך לגוסט פרטנר- למי את נמשכת ולמה. התבוננות על הסיפור הישן שלך וכתיבתו מחדש. זה הרגע שבו תהייה שבירת חסמים, תבניות, הרגלים נוקשים ותקרות זכוכית.

CMT BLUEPRINT- גבולות, ערך עצמי, דימוי עצמי, אמנת הנשמה שלך, חוזה מחודש עם עצמך, הבנת הצרכים, הכרת הטוב, קבלת השלם, בהירות ושלווה פנימית עמוקה.

מפגש אישי אחרון של אינטגרציה וטיפול רגשי לבחירתך-  בכל מה שעוד כואב, תקוע, מפחיד אותך. הבנה והפקת מסקנות, הבנת המשמעויות. אני מכוונת לך פנס במקומות שאת עדיין לא רואה ומעמיקה איתך.

CMT BUSINESS- בקרוב*

מחיר השקה עד ה22.4.22: עשרה תשלומים של 640 ש"ח (6400 ש"ח) 

ניתן לקיים את המפגשים אחת לחודש במקביל לעבודה בדיגיטל  או לרכז את המפגשים האישיים לפעם בשבוע ולהמשיך לעבוד בבית עם הדיגיטל.

*כל מפגש נוסף עלותו 850 שח.

אין בכתוב כל הבטחה או התחייבות לתוצאה ידועה מראש. ט.ל.ח


לפרטים נוספים מוזמנת להשאיר הודעה או לחייג ל0535225101

אני מעוניין|ת בתוכנית הליווי

השאירו פרטים לקביעת פגישה אישית עם אסטוריה

חדש !
טיפול ביתי בשיטת CMT

לטפל בעצמך מבלי לצאת מהבית.
בזמן ובקצב שלך!

בעקבות פניות חוזרות ונשנות של אנשים המבקשים להתפתח בעבודה עצמית, פיתחתי עבורכם סשן ריפוי רגשי בשיטת cmt מצולם בהנחייתי שתוכלו לבצע כעת!

הסשן בעלות סמלית ומודרך באופן המאפשר לך לחוות חווית טיפול עמוקה, מנקה ומזככת אצל מטפל רק ללא מטפל.

זמין עבורכם בכל זמן שתבחרו.

לבחירתכם שני סשנים מהמובילים בשיטה, בנושאים שונים המייצרים הקלה מיידית, תחושת רוגע ואיזון.

 לתשומת לבכם…יש שאחרי הסשנים הללו חווים תחושת אושר עילאית וריחוף קל…:)

childhood bliss- סשן ריפוי בשיטת CMT בנושא כאב, בירור עמוק וסליחה.

פרוטוקול עוצמתי ומרגש.
הוראות לביצוע הסשן : אנא הכנסו למקום שקט לחצי שעה הקרובה. 
נשמו כמה נשימות עמוקות טרם תחילת הסשן, מומלץ להצטייד בבקבוק מים.  כלי כתיבה אם ברצונכם לכתוב לאחר מכן רשמים.

FREE MY FEAR- סשן ריפוי בשיטת CMT בעבודה עם פחדים וחרדות, להיכרות עם הפחד, שיחרור ורגיעה.

פרוטוקול חזק, מפתיע , משחרר ומשרה שלווה עמוקה
הוראות לביצוע הסשן : אנא הכנסו למקום שקט לחצי שעה הקרובה. 
נשמו כמה נשימות עמוקות טרם תחילת הסשן , מומלץ להצטייד בבקבוק מים.  כלי כתיבה אם ברצונכם לכתוב לאחר מכן רשמים.

פגישה טלפונית

מתאים לאנשים השוהים בחו"ל, במיקום מרוחק או כתמיכה רגשית s.o.s

 ישנה גם דרך אחרת והיא מופלאה ואינטימית לא פחות ועם אחוזי הצלחה זהים לסשן פרונטאלי רגיל. סשן טלפוני. מתאים למתגוררים רחוק או במדינה אחרת. טיפול שכזה מאפשר להשאר בסביבה מוכרת ואהובה. להתכנס רגע אל עצמך. לנשום. לסגור את הדלת ולפנות לעצמך שעה שלמה של חקירה, נשימה, פינוק, למידה . הוא מאוד אינטימי ומאפשר לך לא לצאת מהבית, לחסוך זמן של נסיעות,דלק ופקקים.  אנשים רבים מבקשים את השעה הזאת לעצמם בבית ואפילו בעבודה, סגרו את המשרד שלהם והתמסרו לשעה עם עצמם ואיתי 🙂

הפגישה נעשת באמצעות אוזניה או ברמקול, אתם נכנסים למקום שקט לשעה, מכינים מוסיקה של מדיטציה נעימה טרם הסשן (ביוטיוב יש המון )אשר תושמע במהלך המסע לתוך נבכי התת מודע שלכם ומתמסרים.

השאירו את הפרטים לקביעת פגישה טלפונית עם אסטוריה או התחילו לשוחח בוואטסאפ במספר 0535225101