בהנחיית אסטוריה ליאוני

ברוך הבא אל חיי החלומות שלך

כמה מאיתנו לא מכירים את ביל גייטס, דונלד טראמפ, איילון מאסק ודומיהם? מה סוד ההצלחה שלהם? הרי הם בשר ודם, בדיוק כמונו. אז מה שונה?

קוראים לזה תודעה. התודעה שלהם פתוחה ומאפשרת להם לחלום ולהגשים את כל מה שהם חולמים ורוצים. הם מלאי קסם לרוב, כריזמה והכי חשוב: בטחון. בטחון בעצמם, ביכולות שלהם וביכולת שלהם להגשים. הגשמה היא מילת מפתח כאן, כי היא תשנה הכל.

חשוב שתדעו – גם אתם יכולים! אתם יכולים לחיות את החיים שרציתם, לזמן את האהבה שרציתם, להרוויח את כל הכסף שחלמתם עליו וכו'. מה שנדרש מכם הוא שינוי תפיסה, ניקוי אמונות והחלפת תוכנה. יציאה מתודעה השרדותית לתודעת שפע.

מחקרים מראים כי בטחון עצמי וקסם אישי הם האלמנטים האישיותיים המשפיעים ביותר על מכירה עצמית ומכירה בכלל. זה נכון לגבי הצלחה בכל תחומי החיים. למעשה זה מה שמבדיל בין חיים בינוניים ובין חיי שפע.

כאשר אתה מקרין בטחון עצמי ועוצמה, העולם מגיב אליך בהתאם. הזדמנויות נפתחות, רעיונותיך מתקבלים, אתה חווה הצלחה בתחום הרומנטי, אתה זורם, שמח, קליל ומשרה אווירת בטחון לסובבים אותך. אנשים רוצים להיות כמוך, להידבק באותנטיות ובקסם האישי המתפרץ שלך.

אז כיצד מפתחים בטחון עצמי מנצח? האם יש דרך לעשות את זה?

כן. מחקרים שנעשו בשנים האחרונות מראים כי ניתן בהחלט ללמוד זאת. ראשית ניתן לשנות אמונות – האמונות ישנו את המחשבות ואלו ישנו את שפת הגוף וההתנהגות. ההתנהגות משנה את התוצאה.

ידע זה כוח ובמקרה הזה היכרות עמוקה עם עצמכם היא הכוח הגדול ביותר העומד לרשותכם. בקורס ה extraordInary life-נוביל אתכם עם מיטב הכלים העומדים לרשותנו אל נבכי הנפש שלכם, כדי שתכירו את עצמכם במקומות שבהם לא ביקרתם. בתחנה הראשונה נעשה סדר פסח באמונות השורש שלנו, בתחנה השנייה נבחן ונבין ממה עשוי המיינד סט שלנו, מהם כפתורי הכאב שלנו, הפחד וההרס העצמי.

כאשר הדברים מבפנים יהיו מובנים ופתורים, הביטחון יקרין זאת החוצה ויתפרץ מאיתנו כמעין מתגבר.

חקרתי ומצאתי את הנוסחה לביטחון עצמי מנצח!

זה מתחיל מהתפיסה בה אנו חווים את עצמנו והיא מתחלקת לשלושה רבדים:

בטחון עצמי

ערך עצמי

דימוי עצמי

שאלה טובה! יש בהחלט לא מעט בלבול שנוצר סביב המונחים הללו ומה אומר כל אחד מהם. 
וזה המקום בעבורי לעשות לכם קצת סדר 🙂
בטחון עצמי זה מה שאני משדר כלפי חוץ: כמה אני בטוח ביכולותיי לנהל חיים תקינים, כמה אני בטוח במה שאני מרגיש וחושב. מה אני משדר לסביבה מבחינת שפת הגוף שלי, הנינוחות שלי, יכולת ההתבטאות שלי,הקסם האישי שאני מציג לעולם. זאת הפרסונה שלי או אפילו אם תרצו, המסכה שלי. 
דימוי עצמי הוא מה אני חושב לגבי עצמי באופן כללי, בשקט…ביני לבין עצמי. זהו תהליך פנימי של התבוננות המשתנה כל הזמן. מה אני חושב על תכונות האופי שלי והגוף שלי. דימוי עצמי לקוי יכול להביא לדפוסים רעילים של התעללות עצמית, הרס עצמי, הענשה עצמית, שיפוט וביקורת ולבטחון עצמי נמוך.
ערך עצמי הוא מה אני שווה או כמה אני שווה בעיני עצמי ובעיני אחרים לדעתי. ממש כמו מנייה…האם אני מנייה טובה? חמה? סחירה? כזאת ששווה להשקיע בה? האם אני ווינר או לוזר? האם אני מספיק שווה כדי שישארו איתי? ילחמו עלי? ערך עצמי לפעמים עשוי להיות קשור לכסף, אז אם אתה מרגיש שווה רק כשיש לך כסף …אז מה קורה כאשר אין כסף, אין עצמי ? 

...IMAGINE

עצמו לרגע את העיניים ודמיינו שנתיים מהיום, אתם כפי שאתם היום, פוגשים לשיחה מלב אל לב את הגרסה העתידית המיטבית שלכם. גרסה מצליחה, מלאת בטחון, זוהרת, מוגשמת, כזאת שחיה כבר את החיים הלא שגרתיים ומלאי העניין והצבע שאתם חולמים עליהם,  ברגע של שיא. דמיינו את רגע השיא הזה. המקום המופלא הזה שאתם חולמים להיות בו.  נסו להרגיש את כל התחושות המתלוות אליו. חייכו מהלב.  ועכשיו שבו עם עצמכם העתידי לשיחה, מה הוא או היא  היו אומרים לכם? אילו טיפים הם היו נותנים לכם להמשך הדרך?

כן אסטוריה! אני רוצה בטחון עצמי מנצח!

EXTRAORDINARY LIFE עם בטחון עצמי מנצח

עכשיו במחיר מיוחד

₪555 6X חודשים

אז מה נלמד?

פרק 1: קצת סדר במושגי בסיס. ההבדל בין דימוי, ערך ובטחון עצמי

בפרק הזה אעסוק באופן מעמיק בשלושת הנושאים הכלכך חשובים הללו, אנחה אתכם ואעזור לכם לצלול עמוק פנימה כדי להבין היכן מצוי באמת הקושי שלכם וכיצד לחזק, לפתור, לרפא ולשנות אמונות מעכבות וחוסמות.

 • שיעור 1: מהם ערך, דימוי ובטחון עצמי
 • שיעור 2: חלק ב׳ מסע בתת המודע לאיתור חסמים ואמונות מעכבות
פרק 2: ערך עצמי

מה הערך העצמי שלי? האם אני מנייה טובה בעיני עצמי? ואם אני חושב עמוק פנימה שלא ממש, כיצד אוכל לעזור לעצמי לחזק ולהאמין שאני אכן כן! (כי זאת האמת! אתה פשוט עוד לא מסוגל לראות את זה! )

שעור חשוב וחזק המאפשר לנו לבחון את הביקורת והמדידות שאני עורך לעצמי…

 • שיעור 3: ערך עצמי
 • שיעור 4: חלק ב- מסע בתת המודע ותרגול ערך עצמי בריא
 • שיעור 5: כפתורי כאב- מה כפתורי הכאב המפעילים אותי
פרק 3: הרס עצמי

מה הוא הסוד? מדוע יש כאלו שמצליחים לממש את עצמם ולחיות חיים מלאי הגשמה שמחה ושליחות ואילו יש כאלו שיש להם הכללל..באמת! אך הם מדשדשים במקום ונשארים שנים בגדר "ההבטחה שלא מומשה".

התשובה כאמור היא הרס עצמי לא מודע

מדוע ולמה אנו מחבלים לעצמנו בדברים שאנו הכי מפללים להם?

 • שיעור 6: מהו הרס עצמי
 • שיעור 7: תרגיל הרס עצמי- בכתב
פרק 4: לבנות מהפצעים שלי אימפריה

שיעור חשוב! מי מאיתנו לא נושא סיפור ובו צלקות, טראומות, ניסיון חיים עשיר וידע? כאן תלמדו כיצד למנף את הנכסים הכי יקרים וחשובים שלכם לכדי אימפריה משלכם.

תלמדו כיצד לנצל את המשאבים האישיים העומדים לראשותכם כדי לייצר שליחות גדולה מתוך האותנטיות והצבעים הייחודים שלכם.

 • שיעור 11: ניצול המשאבים האישיים שלי
 • שיעור 12: חלק ב׳ - מסע בתת המודע לבניית חזון
 • שיעור 13: תדר הזהב - תכנות תת מודע וקודים לפתיחת האאורה למגנוט שפע, כסף ותודעת חופש כלכלי. יציאה ממוד הישרדותי למוד של שגשוג.
 • שיעור 14: מהי אנרגיה? וכיצד אני מגייס אותה לייצר כל דבר שחלמתי עליו?
 • שיעור 15: ברוכים הבאים למימד החמישי של חייכם (סרטון באנגלית).
 • שיעור 16: סמלים סופר חזקים מלווים בסאונד , צורה וצבע לאקטיבציה והטמעה ליצירת שפע כלכלי, שמחה, הצלחה ופריצת גבולות.
פרק 5: אני מספיק|ה

האם אני מספיק טובה, יפה, מוכשרת, אהובה, שווה?

כן..כן…כולנו מכירים אותה…תולעת חוסר האושר הפנימית שלנו שקוראים לה ״אני לא מספיק״ מאמללת ומכרסמת מבפנים , משאירה אותנו בתחושה שתמיד אפשר יותר…מה שמביא לחוסר מסוגלות להכיר תודה, להעריך, ולהנות ממה שיש לנו עד כה, לאהוב את מי ומה שאנחנו, כפי שאנחנו.

אין מקום שקוראים לו "מספיק", אין יעד כזה, תמיד אפשר יותר. "לא מספיק " זאת אובססיה אישית וחברתית.

אי אפשר לקחת מטוס ולהגיע ל"מספיק", אי אפשר לנסוע ברכב לשם, "מספיק"הוא מצב תודעתי אין סופי הנמצא בשום מקום ודיי תוקע אותנו במקום כאשר אנחנו נכנעים לו…

בשיעור הזה נלמד להרעיב את התולעת שלנו ולהיות שלמים ושמחים בחלקנו , לדעת שאני מספיק כפי שאני!

 • שיעור 17: אני מספיק
 • שיעור 18: מדיטציה חוויתית ועמוקה להטמעה וקידוד "אני מספיק"
פרק 6: 10 טיפים חשובים לבניית בטחון עצמי

לראות בלופ כדי שיכנס טוב טוב לתת המודע!

אם אתם כאן, המיינד סט שלכם בהחלט זקוק לניעור וזריקת ריענון. טיפים חשובים ובעלי ערך רב שיעזרו לכם לבנות את עולם האמונות והסט אפ שלכם מחדש. אז למה אתם מחכים?

 • שיעור 19: טיפים ליצירת ביטחון עצמי קורן ומתמשך
פרק 7 ואחרון:מיני שיעור משחק ועמידה מול קהל- תרגול שפת גוף בטוחה

חלק גדול מהביטחון העצמי שאני מקרין כלפי חוץ הוא עמידה מול אנשים וקהל. היכולת להיכנס למקום ולהשאיר חותם על הסובבים , לעמוד מול קהל ולא לפחד ולגרום לכך שיזכרו אותי.

לכל אחד יש חתימה אנרגטית משלו, יש שיגרמו לך לרצות להיות כמותם ויש אנשים שיהיו שקופים ולא מורגשים. האם הביטחון העצמי שלנו הוא זה שמייצר את שפת הגוף הבטוחה? זו שמקרינה עצמה, מושכת, גורמת לסובבים לרצות בחברתנו וגורמת לנו להרגיש יותר מבוקשים ונאהבים? או שבעצם ההפך הוא הנכון? ובכלל, האם ניתן לזייף שפת גוף?

היום מחקרים מראים שבהחלט כן.

בשיעור הזה אני חוזרת לשיעורי המשחק שאני למדתי כבוגרת בית צבי…ולכישורי הבמה שלי כזמרת ושחקנית הבימה והאופרה הישראלית לשעבר ואלמד אתכם כמה מעקרונות הבסיס החשובים ביותר של שפת גוף המקרינה בטחון שופע ועמידה נכונה מול קהל. אתם מוכנים? קומו… השיעור הזה מתבצע בעמידה…:)

 • שיעור 20: שפת גוף ומיני שיעור משחק

הפיכת המשאבים האישיים שלי לאימפרייה

נגן וידאו

היי, דקה לפני שאתם מחליטים להצטרף, אגלה לכם סוד… גם אני מתרגשת לפגוש אתכם. כל אדם שמצטרף לפרויקט הזה הוא עולם ומלואו עבורי והזמן שנבלה יחד מרגש ומסקרן.   אני הולכת לקחת אתכם למסע מרתק. עמוק פנימה, אל מקומות בהם אולי עדיין לא ביקרתם בעצמכם. ממש כמו להיכנס לרגע לקפסולת זמן. זיכרונות יקומו לתחייה, מחשבות, רגשות. זוהי תהייה חוויה מרתקת.  אני מבטיחה לכם שתבינו המון דברים חשובים. חלקם יהיו לא פשוטים אבל הם חלק ממי שאתם. היכולת שלכם לקבל את כל החלקים בכם, גם הפחות מחמיאים היא הצעד הראשון אל עבר שינוי אמיתי וקונסיסטנטי. והכי חשוב,  אל פחד.  עשיתי זאת כבר אלפי פעמים עם אלפי אנשים שונים ואני יודעת את הדרך לשם.  אני איתכם.  צעד צעד,  מלווה אותכם לאורך כל הדרך,

שלכם, אסטוריה ליאוני

כיצד מתנהל הקורס ברמה הטכנית ?

אין צורך להיות בעל ידע טכני גדול, או פריק של מחשבים כדי להשתתף בקורס...הקורס הזה מותאם לרמת ידע תפעול בסיסי ומתאים לכולם. הוא באופן מקוון. ברגע שאתם רוכשים את הערכה, אתם נכנסים למרחב ווירטואלי משל עצמכם ומקבלים גישה לסרטוני הידע והעבודה ויכולים במסגרת הזמן של הקורס שרכשתם, מתי שתרצו, לבצע את העבודה, להפסיק ולהמשיך כאוות נפשכם .

בתרגולים שבערכה תחוו מסעות שונים בתת המודע, מדיטציות וסרטוני ידע אשר תוכלו לעשות בישיבה על כסא, ספה או כרית. רצוי לפרוש לכמה דקות של שקט במקום שייעדתם מראש...

זה הזמן לחזק את הביטחון העצמי!

עכשיו במחיר מיוחד

₪555 6X חודשים

אתם אולי שואלים כעת...

האם אני באמת יכול\ה להגיע לתוצאות טובות עם עצמי בקורס אינטרנטי? ולא עם מטפלת לייב בסשן אחד על אחד?

בהחלט כן! אני מנחה אותך לאורך כל הדרך. לך נותר לעצום עיניים , לנשום עמוק ולהתמסר לעבודה הפנימית. כאשר את\ה מתמסר\ת למפגש עם עצמך , נוצר בך שקט  המעורר תשובות עמוקות לצוף ולעלות על פני השטח. תשובות מרמת התת מודע שלך אשר מצויות בשכבת תודעה עמוקה יותר. כאלו שאולי לא יכולת להגיע אליהן לבד ברמת המודע בתוך בליל הקולות במציאות היום יומית. 

אין לי הרבה זמן...זה מתאים גם למישהו\י שהי\וא מאוד עמוס\ה?

וודאי. הקצב שלך, החוקים שלך. אתם קובעים את הזמנים שלכם. המרווחים. המסעות הן בין עשר דקות לרבע שעה, ואתם קובעים מתי בא לכם לצלול עם הנחיות שלי, חשוב שכאשר את\ה מפנה לך זמן תפני\ה לך גם ספייס, איזו פינה קבועה משל עצמך . מקום שהוא שלך. 

מה אני אמור\ה להרגיש תוך כדי התהליך ובסופו?

בראשית התהליך אנחנו שואלים שאלות, את\ה תפני\ה אותן פנימה כדי להבין איך המנגנונים שלך עובדים. את\ה תזכר\י בזיכרונות שדורשים ריפוי, הכלה וחיבוק וכאלו שיעשו לך ממש טוב מבפנים. את\ה תחוו\י את כל קשת הצבעים. ככל שהתהליך יתקדם את\ה תחווי\ה בהירות. שקט. את תלמד\י לחבק, להכיל ולאהוב את עצמך ואת סך חלקיך מחדש. התוכנית זמינה לך לחצי שנה וזה זמן רב לתרגול.

זה הזמן לחזק את הביטחון העצמי!

עכשיו במחיר מיוחד

₪555 6X חודשים