self love project | אסטוריה

בהנחיית אסטוריה ליאוני

המסע המרגש שלך לאהבה עצמית בריאה
מתחיל עכשיו

לקח לי 10 שנים של מחקר, לימוד ופיתוח שיטה פורצת דרך, שהכשירה 200 מטפלים ומעל 197000 אנשים שהנענו למציאת העצמי האותנטי שלהם ולאהבה עצמית בריאה.  מאות סדנאות שהשתתפתי בהן,  נסיעות לחול, פגישות עם המורים, הקולגות, והמטפלים הטובים בעולם ואפילו פגישה גורלית אחת עם שמאן בפורטוגל ששינתה את חיי ואת כל מה שידעתי. מעל 12000 מטופלות מרוצות בקליניקה, המון ניסוי וטעיה בניסיון להגיע למצב שבו אני חיה באהבה עצמית בריאה, מוקפת במערכות יחסים בריאות ואוהבות, שלמה ומחובקת וחיה את חיי מתוך האמת הגבוהה ביותר שלי ללא שום פשרות.

בתוכנית הזאת אלמד אותך כל  מה שאני יודעת ב55 טיפולים מוקלטים מראש מהקליניקה, 

 רק עשרים דקות ביום

אני מתכבדת להציג בפניך את פרויקט האהבה העצמית שלך 

פרויקט האהבה העצמית שלך
"שלמה ולא "מושלמת

תוכנית קליניקה דיגיטלית מבית אסטוריה ליאוני בעלת קונספט יחיד מסוגו
המביאה כלים טיפוליים ומעולמות הרוח והיהדות להשגת אהבה עצמית, רוגע, שלווה פנימית וקבלה עצמית שלמה
מרחב אישי להעצמה נשית בזמנך הפנוי בקצב ובמרחב שלך.

מי לא מכירה את זה, התחושה המכרסמת הזאת, "כמעט". כמעט מושלם. כמעט מדהים. כמעט טוב.

 קשה לך עם עצמך. הדיאלוג הפנימי הוא אין סופי :  "לא רואים אותי, לא מבינים אותי, לא רוצים אותי, לא מספיק. 

"…אני לא מבינה את עצמי. אני חייבת ללמוד לשלוט בעצמי, לשחרר שליטה, לדבר לעצמי בכבוד, ברוך. לא לכעוס על היקרים לי. למה אני לא שקטה? למה אני צועקת?  ברגע שאמצא את עצמי יהיה לי קל כי אני לא יודעת מי אני. 

את משתיקה את המחשבות בעוד פרוסת עוגה, עוד קפה מתוק, אבל המעגל הוא לופ אין סופי,

 ואת, מסתבר, היא  "האישה המחפשת". 

מחפשת אישורים, שיגידו לך שאת יפה, חכמה, שיגיד לך בוקר טוב אהובה שלי עם לב כמו שאת אוהבת ואם זה לא ככה או שהוא אמר לך לא על משהו שאת רוצה,   ההצפה מגיעה ואז ההענשה, הפאניקה, חרדת הנטישה…

 למה אני לא אוהבת אותי? את לא מבינה, אני רוצה לאהוב אותי. אבל איך עושים את זה?  

הלכת כבר לכלכך הרבה טיפולים, הרצאות וסדנאות, פגשת מטפלת כזו או אחרת ומשהו שם עדיין לא מוטמע, ברגע האמת את עדיין מגיבה כמו פיל בחנות חרסינה, במקרה הטוב. למה תמיד אחרות נראות טוב יותר, רזות יותר, שמחות יותר, החיים שלהם נראים מאושרים, ואני מה איתי

היי אהובה, שמי אסטוריה ליאוני, נעים להכיר. מרצה, מומחית לטיפול רגשי ומפתחת שיטת תרפיית הזיכרון התאי המונה כיום כמאתיים מטפלים בארץ ובעולם, יחד טיפלנו בעשר השנים האחרונות בחישוב מהיר בכ197000 איש! המון אה?  

עד כה טיפלתי והובלתי אלפי נשים בארץ ובעולם לחיים מאושרים ושלמים יותר, ולחוויה של "שלמה ולא מושלמת" נשים שהגיעו אלי לא מאושרות, 

 ועם שינויים עמוקים בתפיסות העולם והפילטרים שלהן הצליחו להתחבר לגרסה הטובה ביותר שלהן.

אני מכירה את דיאלוג המחשבות הזה, הייתי שם שנים עד שהגעתי למקום שלם עם עצמי. והיום כאמא לשלושה ילדים בוגרים ובעלת עסק משגשג ומצליח, ואהבת אמת עם האחד שלי, אני יכולה לומר שיש לי את הכלים, הידע, המתכון או איך שאתם רוצים לקרוא לזה, להביא אותך לשם.

,אז איך מתחילים? במשך שנים לימדתי וטיפלתי בנשים בתוך כותלי הקליניקה, כטיפול חד שבועי או בתוך תהליך ליווי. זה אמנם ארוך אך מביא לתוצאות מדהימות, החסרונות הם שזה יקר ובהחלט דורש סבלנות. 

עם הזמן הגיעה דרישה קצת אחרת,  כמו בכל תחום בעידן שלנו גם תחום הטיפול הרגשי וההתפתחות האישית השתנה, נשים רבות פנו אלי בבקשה לעשות את  התהליך לבד, עם עצמן בבית אך בהדרכתי ועם  הכלים הטיפוליים הכי מצליחים שלי. הן רצו את זה מקוצר, אך שלא יבוא על חשבון העומק,  מהיר וטרנספורמטיבי אך שלא ירגיש כמו מעקף רוחני או פאסט פוד טיפולי, הם רצו להרגיש קרבה עם עצמן ואינטימיות איתי כמטפלת , להרגיש שהן איתי בקליניקה אבל אם זאת, במרחב הבטוח שלהן, בבית שלהן.  ובעלות כמובן, נמוכה בהרבה מתהליך טיפולי קונסרבטיבי 

אז לקחתי את כל הדרישות הללו, ישבתי שעות וימים רבים, הקלטתי, יצרתי ותפרתי בהתאם לכך את תוכנית הטיפול הדיגיטלית הייחודית והנמכרת ביותר שלי עד כה:  "פרויקט האהבה העצמית שלך",

 פרויקט שנועד עבורך ורק עבורך ליצירת ההשגה הפנימית השלווה והשלמות שתמיד חלמת עליה. . ". 

 אז אם את חשה ערך ודימוי עצמי נמוך, סובלת מחוסר קבלה של הגוף שלך, אכילה רגשית, ביקורת, שיפוט, אשמה או שנאה עצמית, 

התוכנית הזאת בהחלט עבורך.

SELF LOVE PROJECT  מועדון נשים דיגיטלי ייחודי המעניק לך את הכלים העוצמתיים והמתקדמים ביותר מעולם הטיפול הרגשי, הקאוצ׳ינג והתת מודע. כך, תלמדי לייצר ערך עצמי גבוה, אהבה עצמית, הערכה עצמית, בטחון בעצמך וחיבור לאישה האירוטית שבך, 

כדי שתוכלי לחוש שלמה ולא ״מושלמת״.

SELF LOVE PROJECT הוא בנק של "זמן עצמי "בו 55 שיעורים וטיפולי תת מודע, מדיטציות ודמיון מודרך שילוו אותך במסע החשוב והמשמעותי בחייך; זהו פרויקט מרוכז בעל תחנות מובנות ובו כל הידע הנצבר במרכז אסטוריה במקום אחד, עבורך.


העצמה נשית בזמנך הפנוי ובמרחב שלך.

את יודעת את הדרך אליך, לפעמים את רק זקוקה לפנס שיאיר לך את הדרך. חסכי לעצמך שנים של טיפולים וכסף והפכי למטפלת של עצמך, בהובלה והדרכת אסטוריה ליאוני. SELF LOVE PROJECT הינו מועדון נשים דיגיטלי אקסלוסיבי וייחודי המעניק לך את הכלים העוצמתיים והמתקדמים ביותר מעולם הטיפול הרגשי, הקאוצ׳ינג והתת מודע, אשר ילמדו אותך לייצר ערך עצמי גבוה, אהבה עצמית, הערכה, כבוד, בטחון בעצמך וחיבור לאישה האירוטית שבך, כדי שתוכלי לחוש שלמה ולא ״מושלמת״.

מה נלמד?

פרק 1: דייט ראשון עם עצמי להתאהב בי מחדש.

עצמי את העיניים לרגע.

שנים של הלקאה עצמית, שנים של "לא מספיקה". של כמעט, של אולי. של ליד. שנים של אני לא זוכרת מי אני…. מי הפכתי להיות. האם אני מזהה את האישה שמול המראה? האם אני אוהבת אותה? כמה אני אוהבת אותה? כמה אני מוקירה, מעריכה את האישה הזאת? כמה אני מכבדת את הגבולות והקווים האדומים שלה? האם אני נותנת דרור לתשוקות החבויות בה כמהות להשתחרר, החלומות שלה…מתי חיבקת אותה? את הילדה שהיית? זוכרת אותה? האם את מפנקת את האישה הזאת לפעמים, מפרגנת לה או שאולי מבקרת, שופטת או מענישה אותה?

ווין דרייר אמר ״לעולם לא תהייה בודד אם תאהב את האדם שאתה איתו כשאתה לבד…״

זוהי הזמנה לדייט ראשון עם עצמך. לתת לעצמך תשובות. להתאהב בעצמך מחדש. יש שיאמרו שזה כמו שוקולד משובח או יין מבעבע על הלשון…. כמו להושיט את היד בגשם הראשון ולתת לרעננות הזאת לשטוף.

 • שיעור 1: לפני שמתחילים
 • שיעור 2: מהי אהבה עצמית
 • שיעור 3: לבד. איך אני מרגישה עם הלבד שלי? מה מעלה בי תחושת הלבדות? האם פחד? כאב? שמחה? הדרך להיות שלמה בלבד שלי היא המפתח הראשון בדרך לאהבה עצמית. בואי ונחקור זאת יחד.
 • שיעור 4: נקודות למחשבה ושאלות לעבודה עצמית
 • שיעור 5: תרגילים לתרגול אהבה עצמית
 • שיעור 6: שיעור חשוב! אהבה עצמית ואוטומציות- האם יש בתוכי חופש פנימי או שאני מותנת ומגיבה אוטומטית ומדוע?
פרק 2: הלב שלי, הכאב שלי

הלב שלי, הצלקות שלו. מה הוא עבר, מה הוא ספג. אני עוטפת אותו. מערסלת אותו בין ידי כמו תינוק.לאט לאט הוא מתחיל להיות שוב ורוד. אהוב ומוגן.

כואב לי כשאני חושבת על דברים מסויימים, כשאני נזכרת. כשהוא אומר לי שאני… כשהיא אומרת….

איך ארגיש כשאהייה משוחררת מעול הכאב? האם התמכרתי לסבל? לכאבים שלי? מה הרווח שאני מפיקה מהם ? מי אהייה ללא הכאב?

בשיעור הזה תפגשי את הכאב שמלווה אותך. תלמדי להקשיב לו. לחבק אותו. לרפא אותו. את תפגשי את הילדה שהיית. הילדות שלך, הסביבה והבית שבו גדלת.

זה מפגש מרגש מאוד אשר יעזור לך להבין את שורשי הכאב שלך. תלמדי כיצד לזהות את כפתורי הכאב שלך , מה הם הטריגרים המפעילים אותם והיכן מצויים השורשים שיצרו אותם.

 • שיעור 7: מהם כפתורי כאב וכיצד אני מזהה אותם בעצמי.
 • שיעור 8: תרגול ועבודה עם כאב.
 • שיעור 9: זיהוי כפתור הכאב שלי ועבודה עם שורש הזיכרון שהוא נוצר בו.
פרק 3: לפחד שלי יש שם

ברוכה הבאה לסיור אמיץ בממלכת תת המודע שלך, היום תקבלי הצצה עמוקה פנימה. זה הזמן להתייצב מול הפחד שלך לשיחת היכרות. שנים שהוא חי בתוכך, שנים שאת נלחמת בו, מדחיקה אותו, משתיקה ומתעמרת בו. פוחדת וחרדה ממנו כתוצאה מכך הוא מחזיר מלחמה. הוא משתק אותך. זאת כי הוא רק רוצה להשמיע קול. לקבל את ההכרה שלך. להישמע, להיות מחובק על ידך.

הגיע הזמן להניח את כלי המלחמה, להפסיק להילחם בו, לטאטא אותו, להפסיק לפחד מהפחד שלך.

לאחר שתכירי אותו סביר שתגלי שהשד לא כל כך נורא, תרתי משמע 🙂 להפך, הוא בסך הכל חלק שבך שכל כך אוהב אותך ורוצה להגן עליך אך מפוחד בעצמו וזקוק להקשבה, ניחום, אהבה וקבלה.

המקום הזה דחוי בך וכמה להכרה.

באמצעות העבודה בשיעור הזה את תלמדי להבין היכן הוא מתגורר בגופך, בהווייתך, מה שמו כיצד הוא נראה, מתי הוא נוצר ומדוע וכיצד להתמודד עמו כשהוא מופיע

מי יודע…אולי אפילו תוכלי להיפרד ממנו ברכות, באהבה ועם המון הכרת תודה וזאת אהובה הקלה גדולה.

אז למה את מחכה?

 • שיעור 10: תרגיל להיכרות ועבודה עם הפחד שלי
 • שיעור 11: מי הם הפחדים שלי
פרק 4: על מה בדיוק אני כועסת?!

את הכעס יש לכעוס בדיוק כפי שאת הכאב יש לכאוב. זה הטבע שלנו וזהו רגש לגיטימי ובריא אך אם הזעם משתלט עליך והורס לך כל חלקה טובה זוהי בהחלט נורת הזהרה. קוצנית או עוקצנית? פאסיב אגרסיב או אגרסיב? האם לוקח לך זמן להירגע? או שאת מאלו שכועסות מהר אך גם נרגעות מהר? כיצד את פועלת? מהו מנגנון ההפעלה שלך? האם את משתוקקת לתקוף, לנקום, להכאיב למי שפגע בך ולא תירגעי עד שהצדק ירדוף או שאת צוללת פנימה, נמנעת מאימות, מתכנסת ונסגרת כמו צדפה בים עד יעבור זעם?

ידע זה כוח. כשאת מבינה מה מפעיל את הכעס שלך ומהם הכפתורי הכאב שעליהם הוא יושב, את לוקחת את השליטה חזרה אליך ולא מנוהלת על ידי דפוסים אוטומטים וזה חברתי, מהלך חשוב בדרך לשלב הבא שלך.

בשיעור הזה את תלמדי מהו וויסות רגשי וכיצד לעבוד עם עצמך כשאת כועסת, תביני מה מנהל אותך, מה מפעיל אותך ומה יושב מתחת לכעס שלך.

שיעור סופר חשוב!!!

 • שיעור 12: כיצד להתמודד עם הכעס שלי. תרגיל להיכרות ועבודה עם הכעס
פרק 5: תהיי שלמה, לא מושלמת (אני וגופי)

(להרגיש בנוח, בסבבה, בקבלה, באהבה עם הגוף שלי...וכל הבולשיט הזה…)

מי לא מכירה את זה: קנית שמלה יקרה ומהממת. תכננת ללבוש אותה לאיזו חתונה, אך לאחר החג, שתי קילו נוספים התיישבו לך על הירכיים. הלכה השמלה, הלכה השמחה. את כלואה בתחושת זעם ואשמה ותסכול כלפי עצמך…

נושא דימוי הגוף הוא נושא רגיש עבור נשים רבות. להרגיש בנוח עם הגוף שלי, לקבל אותו ולאהוב אותו לעתים יכול להיות מסע לא פשוט . יש הבדל בין תפיסת הגוף – לדימוי הגוף ולדימוי העצמי. תפיסת הגוף היא בעצם התמונה של הגוף שמתקיימת במוח שלי, אך דמוי הגוף הן העמדות והרגשות שאני מרגישה כלפיו.

בקשת הרגשות של נשים כלפי גופן תמצאו אהבה, חיבה, שנאה, דחייה, גועל ואדישות. בן אם אלו חלקים בודדים שאת פחות מרגישה איתם בנוח או דימוי גופך בכללי, בין אם זה סתם שאיפה לשיפור או ממש סלידה או החבאה של הגוף, הנושא הזה בהחלט מבקש בירור פנימי כשאנו מבקשות לאהוב את עצמנו.

בשיעור הזה תוכלי להבין את האמונות המצויות בתוכך באשר לגופך ולגוף האישה בפרט, את תחווי מסע רגשי בשיטת CMT שמטרתו לייצר בך הערכה, קירבה ואהבה לגופך ותלמדי רבות אודות היחסים שלך איתו.

 • שיעור 13: אני וגופי
 • שיעור 14: מסע בשיטת cmt – להעריך, להוקיר ולהרגיש בנוח עם הגוף האלוהי שלי.
 • שיעור 15: סודות העונג הנשי- שיעור משותף ושיחה כנה עם לימור בנדל יועצת מינית וזוגית,על פנטזיות, חיבור למיניות שלך והעצמה נשית. שיעור מטריף!
 • שיעור 16: תרגילים ומסע משנה תפיסה בדמיון מודרך לחיבור והעצמת המיניות שלך, עם לימור בנדל
פרק 6: מי אני? מה הסיפור שלי?

חקירה עמוקה ופונדמנטליסטית של הזהות שלי והיסודות מהן אני עשויה... או ליתר דיוק ״חושבת״ שאני עשויה.

בתחנה הזאת את עולה שלב נוסף ומעמיקה, כדי לעשות קפיצת מדרגה אמיתית בהתפתחות שלך, עליך להכיר את עצמך באמת. לחקור ולהעמיק פנימה ליסודות הסיפור של והמחשבות שהסיפור הזה מייצר, להכיר את הסיפור שמספרים עליך ואשר הזדהית עמו והחשוב ביותר, הסיפור שאת מספרת לעצמך. זאת כדי שתוכלי להיפרד מחלקים, תבניות, פעולות והתניות שכבר לא משרתות אותך ולכתוב את הסיפור שלך מחדש.

במסע הזה חשבי על עצמך כעל ארץ חדשה ולא נודעת שעליך לגלות. נסי להיות כנה עד כמה שאת יכולה עם עצמך, רכה ומכילה.

 • שיעור 17: מי אני? מה הסיפור שלי?
 • שיעור 18: PDF מה הסיפור שלי - דפי עבודה לעבודת עומק וחקירה.
פרק 7: אמנת הנשמה שלי - חוזה נשמתי מחודש

פרק עוצמתי וחשוב מאין כמוהו. והוא בעצם חוזה נשמתי מחודש שאת עורכת עם עצמך . באמנת הנשמה שלך את תכתבי ותגדירי את הרצונות, הגבולות, היחס, מבנה החיים, היעדים והאהבה לעצמך.

על ידי האלכימיה לבריאות המציאות את תקודדי את האמנה בכל תא בגופך, בהתכוונות טהורה ובפוקוס.

המציאות על פי הדברים שתגדירי באמנת הנשמה שלך, לא תאחר להגיע ולהתממש במימד הפיזי.

 • שיעור 19: שליטה– להשתחרר ולחקור את כל מנגנוני השליטה בחיי. מי שולט בי ובמי אני שולטת, מהי שליטה בריאה ומהי שליטה הרסנית? שליטה לא מבוקרת יכולה להוות מקור גדול של הרס עצמי. בפרק הזה אני משתחררת משליטה לא בריאה.
 • שיעור 20: גבולות– היכן אני מתחילה והיכן מסתיימת . מה שלי ומה לא? כמה נתתי מהאנרגיה, מהאהבה שלי לאחר ומה השארתי לעצמי? האם אני מוגדרת באמצעות קשר? מערכת יחסים? או שיש לי עולם מלא משלי בו אני מתחוללת ומתקיימת ללא קשר למה שקורה מבחוץ לי? מה האיזון הנכון? הגבולות שאני קובעת לעצמי יקבעו את הדרך שב יתייחסו אלי כאדם. שיעור חשוב מאוד.
 • שיעור 21- מדיטציה עוצמתית לעבודה ויצירת גבולות רגשיים ואנרגטיים- החזרת עצמי לעצמי. מצויין לשליטה בתלותיות והגדרת הזהות והעצמי מחדש.
 • שיעור22- צרכים– הבסיס של כל אהבה עצמית היא היכולת לדעת, לזהות ולמלא את הצרכים שלי כאישה וכאדם ולא לאפשר לעצמי להיות במקום שלא מכבד או רואה אותם. (כרגע לא קיים***)
 • שיעור 23 : שיעור מרגש: ריפוי קוונטי באמצעות ה CMT מעבר לזמן- מכתב לעצמי בשנות ה20…
 • שיעור 24: שיעור מאלף באהבה עצמית! מחוברת או לא? שעור בנוכחות והתנתקות. מהו אותו חיבור וניתוק מעצמי- ללמוד לזהות מתי אני גולשת על ה WIFI שלי אל עצמי (מתי אני CONNECTED ואז חיה, פורחת, בנוכחות מלאה בחיי וברגע הזה). ומתי אני DISCONNECTED – תרגול מיינדפולנס ומידע.
 •  
פרק 8: כוחן המדהים של הסליחה והחמלה

שנים שאת סוחבת אותה כמו שק מלא אבנים על גבך. לעתים היא גוש זר. מר, בגרון.
והיא הולכת איתך לכל מקום, הורסת בך כל חלקה טובה.

הטינה.

את מכירה אותה. היא הבת דודה של הנקמה, האחות של הכעס והסבתא של המרמור.

נכון. פגעו בך. עשו לך רע. בין אם בכוונה או שלא. בתוכך את יודעת כי אולי לא ידעו אחרת. אולי יש להם כאבים משלהם.

בינתיים את מרעילה את עצמך. אוכלת ומכרסמת את עצמך מבפנים. מוסיפה לך חטא על פשע. את עייפה. עייפה מלהילחם. בעצמך, בהם, בסביבה. בעבודה.

הניחי את כלי המלחמה. הם כמו אבנים כבדות על הווייתך, המעכבות אותך מלהתפתח באמת. את צוללת פנימה. ומבפנים כה כמהה להיות חופשיה כציפור, פרפר, חופשיה מכלא תודעתך, מהסיפורים שלך, הזיכרונות הכואבים.

שחררי את עצמך אהובה. שחררי מעול הכעס, הטינה, הנקמה.

שחררי עצמך במשיכת חוט, בקריעת דף, בצעקה. בכתיבה, באהבה. רק באהבה.

זהו זמן סליחה.

סליחה היא חופש. חופש לסולח ולנסלח. היא משחררת את ההקשרויות שלנו לשיפוט והאשמה, ומשחררת אותנו מכאב .לרבים מאיתנו לבקש סליחה זה לא פשוט. זה מחייב אותנו להתעמת עם השדים שלנו, להתבונן במראה, להסתכל על הצד הפחות פוטוגני שלנו. יש תרבויות הרואות בסליחה את הרופאה הגדולה ביותר לנפש. היום יש מחקרים שמראים שסליחה ממש מרפאה ברמה הפיזית, ברמה הרגשית וברמה האנרגטית. בשיעור זה תלמדי אודות כוחה המרפא של הסליחה, תלמדי כיצד לשחרר במפגש בדמיונך בהנחייתי עם אדם שיש לך עסק פתוח עמו . שיעור חובה!

 • שיעור 25: סרטון הסבר אודות כוחה המרפא של הסליחה
 • שיעור 26: מסע רגשי בתת המודע בשיטת CMT לעבודה עם סליחה, זיכוך הנפש והתמרה אנרגטית. סגירת חשבון עם אדם שפגע או שפגענו בו.
פרק 9: דימוי ובטחון עצמי

מינד סט של מלכה- כי אי אפשר אחרת.

ג׳ודי גארלנד כתבה פעם ״תהיי תמיד הגרסה הטובה ביותר של עצמך ולא הגרסה הפחות טובה של מישהי אחרת ….״

בטחון עצמי מתאר את האופן שבו האדם מתייחס אל עצמו. מעריך את עצמו ויודע את ערכו ובטוח בו . היכולת שלך להיות מודע למי שאתה ולאהוב את זה. לקחת את הדברים הטובים, החזקים שיש בך ולעשות מהם מטעמים, להפוך אותם ליצירת אומנות. לקחת את הכישרונות, את התכונות הבולטות, להיות מודעת להן ולנצח עם הקלפים שקיבלת.

במהותנו כולנו מלכות. ההבדל בין מלכה שגם חיה את חייה כמלכה לבין מלכה שלא מממשת את הפוטנציאל שלה היא מודעות. מודעות עצמית. מלכה אמיתית עושה דברים מתוך כוונה, זורעת זרעים וקוטפת את הפירות בכוונה תחילה. מלכה לא מודעת מתמודדת עם מה שהחיים נותנים לה וחיה בגישה קורבנית, מלכה מודעת עושה מהחיים מה שהיא רוצה. מהלימונים לימונדה. ובוראת מציאות כפי שהיא רוצה. מלכה לא מודעת כל הזמן מחפשת, מלכה מודעת מוצאת, ליתר דיוק מוצאים אותה.

בשיעור הזה תוכלי לעזור לעצמך להבין כמה את מדהימה, מלכה, ייחודית ואחת בעולם. להבין את ערכך, מה את שווה, לכבד את הגבולות והצרכים שלך. אפוא אני מותחת קן אדום, ועל מה אני לא מתפשרת כי כשאני מבינה מה אני שווה, אני מלכה ואם אני מבינה שאני מלכה כל העולם שבחוץ נוהג בי כך.

 • שיעור 27: להיות מלכה. על בטחון עצמי ונוכחות מלכותית.
 • שיעור 28: מסע מרפא בתת המודע המוביל אותך למצוא שפה רגשית חדשה. שמחה, חופש, שלווה… מילים שמאחוריהן קשת של תחושות ורגשות עוצמתיים. מה הצבע, המרקם, העוצמה והמיקום של הרגשות הללו בתוכי? האם שכחתי מי אני כשאני שמחה, חופשיה, שלווה? באמצעות הטיפול הזה אני לומדת ומקודדת בכל תא ותא בגופי שפה רגשית חדשה.
 • שיעור 29: מדיטציה עמוקה לתכנות תת הכרתי והטמעה של דימוי, ערך וביטחון בעצמי.
 • שיעור 30: להיות אני- לומדת שפה חדשה
פרק 10: דוכסית או קבצנית של אהבה

אהבה עצמית בהיבט הרומנטי

מה זה אומר לאהוב את עצמי בהיבט הרומנטי, מתי הגעתי לשם? האם אני מכבדת את עצמי כאישה? האם אני מודעת לערך שלי, למה שאני ראויה? מה מצב הדימוי העצמי שלי? מה הסוד החשוב ביותר באהבה העצמית שלך שימשוך את הגבר הנכון ביותר והמדויק לחייך? ואם את כבר בזוגיות, כיצד אהבה העצמית שלך תתרום ותחולל פלאים בה.

 • שיעור 31: דוכסית או קבצנית של אהבה+ התבוננות פנימית ומסע בתת המודע
 • שיעור 32: ניקוי כבלים אנרגטיים גבריים בחיי– כהכנה לקשר מדויק, נקי ונטול משקעים מהעבר. תרגיל מאוד עוצמתי בקונסטלציה משפחתית המאפשר התבוננות עמוקה על הדפוסים הרגשיים שלי בקשרים רומנטיים, על הכאב, על מקומות שעדיין לא סגורים בתוכי ומה למדתי מכל אחת ממערכות היחסים בחיי. שחרור עמוק וחזק של כל האקסים המשמעותיים שלי כדי להתחיל התחלה חדשה ונקייה.
 • שיעור 33: לפנויות שבינינו 3 - סוגי גברים! וסימני הזהרה פנימיים וחיצוניים בתחילת קשר שכדאי ללמוד לשים לב אליהם כדי לחסוך מעצמך עוגמת נפש בהמשך.
 • שיעור 34: זהי את הגוסט פרטנר שלך, את המשיכה התת הכרתית שלך לטייפ הגברי המאוד מסויים שלך.
 • שיעור 35 :PDF לעבודת חקירה עמוקה.***
 • שיעור 36: קונסטלציה משפחתית – מיפוי התפיסה שלך לגבי מערכות יחסים ואהבה דרך התבוננות מעמיקה באנשים מהם את עשויה, השרשרת הבין דורית, הדי אן אי שלך בו מקודדים הסיפורים שלהם, ההחלטות ותפיסות העולם שלהם.
 • שיעור 37: PDF לעבודת חקירה עמוקה.***
 • 38: מנגנונים רגשיים בריאים vs לא בריאים
 • 39: פרוטוקול עוברי - מי אני מהרגע שנוצרתי כעוברה ברחם. האם יש סיפור או כאב שהוא לא שלי?ֿ
 • 40: עיבוד טראומה או חווית בגידה
פרק 11: האישה הפראית. התחברי לעוצמה העמוקה שבך

חיבור ישיר והבנת החלק הפראי, הרוחני, החופשי, התבוני ויודע כל בתוכך, כדי לחיות חיים מלאים ומספקים.

בשיעור המיוחד הזה אעזור לך לתת ביטוי או להכיר חלק עוצמתי מאוד בתוכך. האישה הפראית שקיימת בך מקדמת דנא. בך ובכל אחת מאיתנו הנשים. זוהי האישה הגדולה, החופשייה, המשוחררת, המחוברת לאלוהות ולעצמה, לישותה הבוטחת, לאדמה ולשמיים. זאת שרצה עם זאבים ויודעת לרפא באמצעות צמחים, שיודעת שירים הבאים מהנשמה. זוהי האישה שנולדת להיות.

החלק האותנטי, המקורי, לפני שתיבנתו ותיכנתו אותך להיות כל דבר אחר שהוא את היום.

אעזור לך לחקור את החומרים מהם את עשויה, האפיגנטיקה של הנשים מהם נוצרת , השבט שלך.

לרפא חלקים בשרשרת הבין דורית שלך, לחוות תבונה קדומה, להפעיל קודים של אור, נשיות בשלה ועגולה, מיניות, עוצמה ובטחון פנימי.

 • שיעור 41: מי היא האישה הפראית וכיצד תגלי אותה בתוכך?
 • שיעור 42: מסע בתת המודע לחקר האישה הפראית וריפוי השרשרת הנשית הבין דורית ממנה את עשויה.
פרק 12: SHADOW WORK

עבודת הצללים. התחנה החשובה ביותר בדרך לאהבה עצמית.

בספקטרום שבין הרס עצמי לאהבה עצמית ישנם הצללים שלנו, הם קיימים עמוק בהרס העצמי, מוצללים ונחבאים טוב טוב פנימה. במסע להארה על האדם להכיר את עצמו על האור והצל שבתוכו, משום שבתוך החושך מצוי אור נשב ואלוהי שעדיין לא התגלה ממנו. הצללים שלנו הם גוף הכאב שלנו, והם עולים מתחת לפני השטח כל פעם כשאנחנו נפגעות, כשמישהו לוחץ לנו על כפתור כאב , נוצרת בנו אקטיבציה ואנו פועלות מתוך מקום של כאב, הרס וחורבן, מענישות, מכאיבות והורסות לעצמנו קשרים ומערכות יחסים, לעתים ללא קשר או פרופורציה לסיטואציה במציאות. חשוב להכיר את מנגנוני הפעולה של השאדוז שלנו, את הצרכים והאסטרטגיות שאני פועלת בהרס העצמי שלי כדי להגיע לאהבה עצמית שלמה וקשרים חיצוניים בריאים.

 • שיעור 43: סרטון הסבר על הצללים ועבודה עמם.
 • שיעור 44: מדיטציה לגילוי וזיהוי הצללים.
 • שיעור 45: *דפי עבודה לעבודה וזיהוי הצללים ומצוי האור מהחושך.
 • שיעור 46: מדיטציית חזרה לרחם. איפוס ואתחול מחדש. רוגע ושלווה פנימית.
פרק 13: פלטת הרגשות שלי- חקירה רגשית

אילו צבעים יש בפלטת הרגשות שלי? מה הרגשות הדומיננטים? כיצד אני לומדת להביא שמחה שאינה תלויה בדבר ונובעת כנביעה פנימית מתמשכת? כיצד אני לומדת להכיל רגשות קשים ומורכבים ולהיות גוף שהוא כלי הכלה לרגשות?

לו היית ציירת שמציירת רגשות , אילו צבעים היו בפלטת הרגשות שלך? מה היו הצבעים הדומיננטיים ואילו צבעים חסרים לך שהיית מוסיפה? לדעת לעבד ולעבוד עם רגשות הינה תחנה חשובה מאוד בדרך להכרות עמוקה עם עצמך שתסייע לאהבה עצמית בריאה.

 • שיעור 47: שפה רגשית חדשה
 • שיעור 48: מהי שמחה המגיעה מבפנים
 • שיעור 49: pdf פלטת הרגשות שלי - לצביעה, כתיבה ועבודה רגשית

 

פרק 14: להתאהב מבפנים

הרמוניה ואיזון בין האנרגיה הזכרית לנקבית בתוכי

תחנה חשובה מאוד במסע לאהבה עצמית והיא חקירה והבנת האנרגיות הפועלות בי פנימה. מתי הן בהרמוניה ואיזון וכיצד להגיע לשם ומתי הן בחוסר הרמוניה ומייצרות תקיעות, התנהגויות לא בריאות וחסמים בחיי.

 • שיעור 47: זוגיות פנימית בריאה: מה הן האנרגיות הזכרית והנקבית בתוכי וכיצד מתבטאת הרמוניה וזוגיות בריאה בתוכי?
 • שיעור 48: מדיטציה עמוקה ומסע למציאת האיזון בין הזכרי לנקבי.
פרק 15: לנצנץ מבפנים

קפסולות קול מפוצצות באפורמציות SELF LOVE להטמעה עמוקה

בשיעור האחרון תקבלי מדיטציות שונות שתוכלי להשתמש בהן מתי שרק תחפצי. מדיטציות שתפקידן לשתול אפורמציות עוצמתיות בתת המודע, להעצים את הנוכחות הפנימית והחיצונית שלך ולמקסם את האיכויות שלך כדי להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמך. מומלץ כל יום לפני השינה.

 • שיעור 44: מדיטציה נפלאה לבטחון ונחמה- הכרות וחיבור עם המלאך השומר.
 • שיעור 45: מדיטציה ואפורמציות לאהבה עצמית.
 • שיעור 46 : חשוב מאוד*** חוברת מרהיבה ביופייה להדפסה לסיכום כל הקורס , הפנמה והבנת הנלמד.

הקונספט

הקונספט של התוכנית הוא תפיסה חדשנית בזירת הטיפולים, 

בה את למעשה מקבלת את הכלים המתקדמים ביותר מעולם הטיפול והקואוצ'ינג

 כדי להפוך למטפלת של עצמך. 

את בוחרת מתי ובמה את רוצה להתמקד. 
זה קורה בבית שלך, בשקט שלך, בזמן שלך. 
את נכנסת לחדר, סוגרת את הדלת, נושמת נשימה עמוקה ואומרת לעצמך ולעולם: זה הזמן שלי.  
הרשי לעצמך להתמסר לתהליך וסמכי עליו, 
צללי פנימה אל סרטוני הטיפול שהכנתי עבורך ותני לי להוביל ולהנחות אותך במסע הזה, 
כדי ללמוד כיצד להירגע ולהיכנס לעולם הפנימי שלך בבטחה. 
חלק מהסרטונים הינם סרטוני הדרכה וחלק פרוטוקולים של טיפולים רגשיים ומסעות בתת המודע הלקוחים מעולם הטיפול הרגשי ושיטת cmt . 
החומר, המידע והטיפולים עומדים לרשותך, את מחליטה לגבי הקצב. 

 

את אולי כרגע אומרת לעצמך... רגע, אבל איך? הרי זה לא ספציפי אלי ולסיפור שלי...?

ואני רוצה לענות לך על כך, 
הכאב הוא אותו כאב. הפחד הוא אותו פחד, הכעס הוא אותו כעס. 
הרגשות שלנו אוניברסליים ודומים אצל מרבית בני האדם. 
זה רק התפאורה, הדמויות, הסיפור והסיטואציות שמשתנות. 
על בסיס ניסיון של שנים ואלפי מטופלות, אני יכולה לומר לך באחריות ובוודאות מלאה, 

פרוטוקולי הטיפול שבחרתי עבורך בערכה מדוייקים  ל% 99 מהנשים 
והם נוגעים בנקודות כאב, פחד, כעס, דימוי,הרס עצמי, והערכה עצמית של כולנו, 
הם פרוטוקולים גנריים אשר יסייעו לך להבין את עצמך ולאהוב אותך עד להזדככות השלמה, 
למידת השפה הרגשית החדשה שלך ובה השמחה, הקלילות, החיבור, האיזון והרוגע. 

 

הקורס יקנה לך

בניית בטחון עצמי וחיזוק עוגנים פנימיים

כלים וטכניקות טיפוליות עצמיות שיסיעו לך להתאהב בעצמך מחדש

בניית דימוי גוף שלם ודימוי עצמי מנצח

״המטרה שלך היא לא לחפש את האהבה, אלה למצוא את המחסומים שבנית סביבך כנגדה ״

כולנו אישה

תתפלאי לדעת אך הקשיים שאת חווה עם עצמך- הם קשיים שיש לכולנו. בצורות שונות. במרקמים שונים. הסיפורים משתנים, התפאורה בהחלט אחרת. אך הכאב הוא אותו כאב, הפחד אותו פחד. השמחה אותה שמחה. אנו חולקות את הדי אן אי הנשי שלנו במשך מיליוני שנים וגלגולי חיים.  חשוב לי לתת מענה לשאלות, כאבים ודיסוננסים שנוצרו בתוכנו, הנשים. מתוך המורכבות של להיות אישה בסבך החיים המודרני .  לא פשוט להיות אישה בעידן הנוכחי. להתחלק למליון עותקים, להיות אמא, רעיה, אשת עסקים,  רעיונאית, משווקת, חברה טובה ובשלנית נפלאה ובתוך כל זה אנחנו אמורות להשאר בבאלנס, בסנטר. נאמנות לערכים ולאינטגרטי שלנו ולאהוב את עצמנו.

הצבעים שלך עוד כאן גם אם שכחת

מחכים שתגלי אותם. שתתקשטי בהם ותזרחי אותם על העולם. יש לך עוד כלכך הרבה לגלות. כלכך הרבה לתת. לאהוב. אני יודעת בדיוק איך להוביל אותך בדרך הזאת. עשיתי זאת במשך שנים רבות ועם נשים רבות ששינו את חייהן והפכו שמחות הרבה יותר. כי כשאת שמחה העולם שמח.
הרעיון שעומד מאחורי ערכת אהבה עצמית הוא בנק זמן עצמוני.  לקחת לעצמך פרקי זמן עבור עצמך בין אם קבועים או רנדומלים כדי להיות עם עצמך באמת. את תחליטי כמה, מתי והיכן . התרגילים, המסעות והידע שבערכה עומדים לרשותך כל העת.
דמייני לרגע. מוסיקה רגועה. ריח קטורת באוויר. רוח נכנסת מהחלון. שקט. את טובלת בירוק של נשמתך . עוצרת את המרוץ לרגע, כדי לחזור אל הסנטר. אל הידע הקדום שלך. 
נקייה, שלווה, שלמה ובטוחה.
אני מבטיחה לך שזה אפשרי.  רבות עשו זאת, אם באמצעות תהליך אישי או באמצעות הערכה . ראיתי, הובלתי והתרגשתי איתן.
עכשיו תורך. זה הזמן שלך. 

חקרתי ומצאתי אהבה עצמית מתחלקת לכמה רבדים עיקריים

כן אסטוריה! אני רוצה להיות שלמה

עכשיו במחיר מיוחד

במקום 5600 ש״ח

₪700 5X חודשים

המתנה הגדולה ביותר שאת יכולה לתת לעצמך

המקרה של שרון. להאמין ולראות תוצאות!

אז ברוכה הבאה לפרויקט האהבה העצמית שלך

לאהוב אותך זוהי אהבה שונה לחלוטין. אהבה טהורה ובריאה. היא הסוד שכל הדתות מדברות עליו. לא סתם אומרים שהשלום מתחיל מבפנים, ואהבת לרעך כמוך, מכירה? כל העולם שלנו מתחיל מאהבה עצמית. ממנה תצא האהבה אל האחרים ואל העולם. את בעצם לא יכולה באמת לאהוב אדם אחר עד שלא תאהבי את עצמך. חשבו איך היה נראה העולם שלנו אם כולם היו אוהבים את עצמם , אהבה אשר הייתה מהדהדת את התדרים שלה על העולם. כמה העולם שלנו היה חיובי. בריא.

אהבה עצמית היא השורש שממנה הכל נברא. כל התרגולים הרוחניים מתמקדים ומתחילים באהבה עצמית.

את ואני, הולכות לעבור תהליך

לא יודעת מה חווית עד כה, אבל מבטיחה לך שזה הולך להיות מפעים, מרתק ומרגש כפי שלא תיארת לעצמך. צלמי את עצמך עכשיו, בתחילת התהליך, כי האישה הזאת, זאת שעכשיו יושבת וקוראת שורות אלו לא תהייה האישה שתסיים אותו. 

אתם אולי שואלים כעת...

האם אני באמת יכול\ה להגיע לתוצאות טובות עם עצמי בקורס אינטרנטי? ולא עם מטפלת לייב בסשן אחד על אחד?

בהחלט כן! אני מנחה אותך לאורך כל הדרך. לך נותר לעצום עיניים , לנשום עמוק ולהתמסר לעבודה הפנימית. כאשר את\ה מתמסר\ת למפגש עם עצמך , נוצר בך שקט  המעורר תשובות עמוקות לצוף ולעלות על פני השטח. תשובות מרמת התת מודע שלך אשר מצויות בשכבת תודעה עמוקה יותר. כאלו שאולי לא יכולת להגיע אליהן לבד ברמת המודע בתוך בליל הקולות במציאות היום יומית. 

אין לי הרבה זמן...זה מתאים גם למישהו\י שהי\וא מאוד עמוס\ה?

וודאי. הקצב שלך, החוקים שלך. אתם קובעים את הזמנים שלכם. המרווחים. המסעות הן בין עשר דקות לרבע שעה, ואתם קובעים מתי בא לכם לצלול עם הנחיות שלי, חשוב שכאשר את\ה מפנה לך זמן תפני\ה לך גם ספייס, איזו פינה קבועה משל עצמך . מקום שהוא שלך. 

מה אני אמור\ה להרגיש תוך כדי התהליך ובסופו?

בראשית התהליך אנחנו שואלים שאלות, את\ה תפני\ה אותן פנימה כדי להבין איך המנגנונים שלך עובדים. את\ה תזכר\י בזיכרונות שדורשים ריפוי, הכלה וחיבוק וכאלו שיעשו לך ממש טוב מבפנים. את\ה תחוו\י את כל קשת הצבעים. ככל שהתהליך יתקדם את\ה תחווי\ה בהירות. שקט. את תלמד\י לחבק, להכיל ולאהוב את עצמך ואת סך חלקיך מחדש. התוכנית זמינה לך לחצי שנה וזה זמן רב לתרגול.

אז מה ההשקעה שאני משקיעה ?

נקודה רגישה, קשה לקמט תחושות לכסף, אבל כמה שווה לך שלווה? כמה שווה לך לחיות בהשלמה עם הפגמים שלך, לאהוב את הגוף שלך, לדעת את הערך שלך ולעשות כסף כמו שאת באמת ראויה? כמה שווה לך לא לבכות ? ולקבל אהבה מהסובבים? חישבי על כך, אישה ממוצעת שמטפלת בעצמה הולכת בממוצע ל3 מטפלות בשנה, משלמת 500 שקל לטיפול שבועי, מינימום חמישה חודשים כדי להגיע לתוצאות ראויות עם עצמה, הגענו כבר ל10,000שנתי, תכפילי בכמות השנים שאת עושה זאת...נניח עשר שנים? הגענו כבר ל100,000 שח...רק על טיפול, ואני לא מדברת על כל הסדנאות והקואוצ'רים וההרצאות שהשתתפת בהם. זה מוזר, אבל יש שיתמחרו אושר ב 70,000שח, יש שיגידו שהאושר שלהם שווה מיליון שקל ויותר ויש שיאמרו שאין לו מחיר,
התוכנית הזאת עולה רק 3500 שח בחמישה תשלומים של 700 שח ויש לך כלים לכל החיים ובלי תלות במטפלים חיצוניים. .

אז למה את מחכה

5שח 600 במקום

₪700 5X חודשים

על הקורס

הקורס מתקיים באופן מקוון. ברגע הרכישה, תקבלו מייל ובו פרטי הכניסה, הקורס פתוח וזמין לשנה (12 חודשים)

בתרגולים שבערכה תחוו מסעות שונים בתת המודע, מדיטציה, סרטונים שונים אשר תוכלו לתרגל בישיבה על כסא, ספא או כרית. רצוי לפרוש לכמה דקות של שקט במקום שייעדתם מראש.

למי המוצר הזה מתאים?

אם את אישה

אם את בחיפוש עצמי

אם את מבקשת לפתור טראומות, להבין מה הגבולות שלך, לתת לעצמך את הצרכים הרגשיים שלך

אם את מוסחת בקלות, לא מווסתת, לא מצליחה להבין בין מה טוב עבורך ומה פחות, נמשכת לקשרים שלא בריאים לך

אם ניסית כל מיני טיפולים,  סדנאות והרצאות ועדיין משהו בך לא שלם

אם את אוהבת הרפתקאות, מסתורין, רוחניות עמוקה, חקירת הלא מודע 

אם יש לך טראומות ילדות לא פתורות, טראומות ממערכות יחסים וטראומות שונות

אם את רוצה ללמוד להיות המטפלת והשמאנית של עצמך ולנתק את התלות במטפלים חיצוניים

אם את רוצה לחוש שלווה עמוקה , לדעת את הגבולות שלך ולהיות מוגדרת  מבפנים ולא מדברים ואנשים חיצוניים

אם ענית על לפחות שלושה דברים כאן בכן, התוכנית הזאת היא בשבילך!

לראות את האור | אסטוריה

היי, אני אסטוריה ליאוני, בת 42, אמא גאה לשלושה מופלאים. מפתחת שיטת CMT- תרפיית הזיכרון התאי. שנים רבות מטפלת רגשית, מרצה ומומחית לתחום טיפולי תת מודע.  מרבית חיי עסקתי במוסיקה ואומנות אך ניתן לומר שחיי מתחלקים לשניים. לפני ההתעוררות שלי ואחרי.  סיפורי מתחיל בגיל 34 , כאשר שרתתי כדיפלומטית בשגרירות ישראל בליסבון, שם פגשתי בשאמן ספרדי על סיפונה של יאכטה בנהר הטאזו. במהלכו של סשן ריפוי, חוויתי הארה אשר טלטלה את חיי. במסעי לחקר האמת, נוכחתי להבין כי השורש של כל קושי מקורו בזיכרונות קדומים וקדומים יותר המאוכסנים בכל תא ותא בגופנו . מתוך הרצון לתקן את הזיכרונות השבורים שלי , נולדה שיטת CMT ( רפואת הזיכרונות)- טיפול רגשי בעבודה על זיכרונות באמצעות כוחו של התת מודע.  כוחה וייחודה של הCMT הינו בריפוי רגשי עמוק וקצר מועד במקסימום דיוק. ראשית הנעה אל התבוננות עמוקה, לאחר מכן איתור שורשי הזיכרונות שיצרו תפיסות ותבניות קשות ואז תיקון, ריפוי וקידוד מידע מחודש אשר יביא לשינויים מהותיים בחיים. באמצעות הCMT הצלחתי ראשית לתקן, לרפא את זיכרונותיי שלי ולעצב תפיסת קיום חדשה אשר הביאה אל חיי התפתחות עצומה, שמחה ושפע. סוף סוף הייתי מאושרת. פתוחה לחיים ולמה שיביאו עמם, משוחררת מעול העבר. כיום ישנם 40 מטפלים בשיטה הפזורים ברחבי הארץ ואלפי מטופלים מרוצים:)

גם את רוצה למצוא את הזוגיות הנכונה ולהתאהב בעצמך מחדש?

תאהבי אותך כמו שאת

מותר לך! סרטון חובה לכל אישה

לקבלת מידע נוסף על התוכנית והרשמה 

השאירי פרטים כאן ונשמח לחזור אליך