נגן וידאו

אסטוריה ליאוני

שלום לכם, שמי אסטוריה ליאוני, בת 41, אמא לשלושה, מפתחת שיטת CMT, נעים מאוד.

כיום חיה את חיי בהגשמה ובתחושת שליחות עצומה הממלאת את חיי באושר רב.  אך לא תמיד זה היה כך, כילדה גדלתי במציאות מורכבת. בגיל 16 קמתי באישון לילה ועזבתי את הבית. הייתה בי רוח חזקה ונחישות לנצח את החיים .

כדי לצדק את קיומי בעולם, היה עלי להצטיין בכל מה שעשיתי, בחרתי במוסיקה ובתיאטרון. על הבמה הייתי מוארת. ניראת. התקבלתי לתאטרון צהל מתוך 9000 מועמדים ולבית הספר למשחק בית צבי, שם קטפתי 12 מלגות הצטיינות. לאחר מכן הופעתי בתיאטרון הבימה בתפקידים מרכזיים, בית האופרה הישראלית, ניו יורק ולונדון ואף הוצאתי שני אלבומים אשר זכו לחשיפה רחבה בפורטוגל.

חיי השתנו באחת כאשר בגיל 34 שרתתי כדיפלומטית יחד עם בעלי דאז בשגרירות ישראל בליסבון.

במקביל להוצאת אלבום מוסיקלי, בשיא ההצלחה, נקלעתי למשבר זהות. הייתי מרוקנת. עצובה וחלולה. חיפשתי את הנוסחה לתיקון זיכרונות שבורים.

בוקר אחד פגשתי בשאמן ספרדי על סיפונה של יאכטה כאשר הפלגנו בנהר הטאזו, למחרת, במהלכו של סשן ריפוי, חוויתי הארה עוצמתית אשר טלטלה אותי ושינתה את חיי.

צילום: שי קוט

מתוך הרצון לתקן את הזיכרונות השבורים שלי נולדה שיטת רפואת הזיכרונות. הצלחתי לתקן, לרפא, לקודד מידע חדש בתאי גופי. סוף סוף הייתי מאושרת. 

מנקודת הבלינד ספוט שלי, בה הייתי עיוורת וחסומה הגעתי לנקודת הבליס. פתוחה לחיים ולמה שיביאו עמם, שמחה ומשוחררת מעול העבר.

השיטה צברה תאוצה. היא מניעה אנשים רבים אל התבוננות עמוקה ויוצרת שינויים מהותיים בחייהם.

במקביל לפיתוח השיטה הנחתי את תכנית הרדיו “המארג עם אסטוריה” ברדיו החיים הטובים, אני מרצה, מלמדת ומטפלת ומטפחת קהילה רחבה המונה כ7000 איש.

האם אנו יכולים לשכתב את עברנו ועתידנו דרך זיכרונותינו?

לכתוב מחדש את תוכנת החיים בהם אנו חיים?

המדע היום  יודע שכן ואני רואה זאת יום יום בקליניקה.

כיום ישנם 40 מטפלים בשיטה הפזורים ברחבי הארץ. מפיצים את האור. 

אני לחלוטין רואה בזה תיקון עולם.

....היום אני יודעת כי ניתן לחולל שינוי עמוק בכל גיל, בכל מצב. זה א פ ש ר י ! זאת באמצעות חיבור לאותם כוחות נסתרים שבנו. ניתן לגלות את הפקטור האלוקי שקיים בנו, ללא צורך לחכות לאותו "ניעור" בדמות מחלה, משבר או דברים קשים המכריחים אותנו להתעורר בעל כורחנו. זה דורש אומץ, חקירה בלתי מתפשרת של האמת שלנו, אך שכרו של תהליך זה בצידו. די מהר נמצא עצמנו בהלימה עם היעוד שלנו והשמחה הקיומית שעמה הגענו לעולם תתפרץ בנו שוב. אם אני הצלחתי, כל אחד יכול!....

הצטרפי לתכנית הליווי האישית שלי

תוכנית ליווי אישית הכוללת 6 מפגשים אחד על אחד בה אני מלווה אותך בתהליך מרתק ומפעים בדרך אל עצמך.
לפרטים נוספים מוזמנת לחייג ל0779555750

לתאום פגישה אישית איתי או הצטרפות לתכנית הליווי מוזמנים ליצור קשר