פגישת מראה (MRI) עם אסטוריה ליאוני

מהי פגישת מראה?

 פגישת מראה (או בשמה הנוסף, פגישת MRI – INTERPETATION RAPID MIRORING)  היא לא כמו טיפול רגיל, היא כניסה למקדש המקודש של עצם הוויתכם. זהו מפגש מעמיק, מסתורי ומסקרן של התבוננות, מיפוי וניתוח מאפייני האישיות שלכם ביחד עם מפתחת שיטת CMT אסטוריה ליאוני.

פגישת מראה כשמה כן היא, היא המראה הכי עמוקה שתוכלו לקבל על עצמכם.

ראשית הקקאו, תחילת המפגש, בספל מיוחד יוגש משקה קקאו אורגני המרחיב את הלב ואת שמבקש להיפתח, ישאלו שאלות מכוונות, אוהבות ומניעות לדיוק מקסימלי ואף יינתן מענה לשאלות הבוערות ברמה הרגשית, תודעתית, מחשבתית ונשמתית. בשלב הזה  יאובחנו גם שורשי הכאב שלכם, הטריגרים והטראומות אותם צברתם במהלך חייכם. הסיפור שלכם כעת מתגלה במלוא הדרו כסילואטות עדינות של שכבות על שכבות של מידע עדין המצויר לפני כציור בצבעי אקוורל, מאפשר וחושף הבנה של אמונות יסוד ותפיסות העולם המעכבות שלכם.

עם יצירת הבלו פרינט של נשמתכם, לרוב יתבצע טיפול רגשי עוצמתי ומרפא בשיטת cmt , מסע בנבכי האקזוטיקה של תת המודע שלכם ועולם הסימבוליזם המרפא של הנפש שלכם.

לאחר המסע, לרוב תהייה בהירות, הקלה, תשובה ואופטימיות של התחלה חדשה.

לקראת סיום הפגישה, תתבצע הכנת התוכנית הטיפולית לתהליך ההמשך שבמרכז אסטוריה, תהליך הAURA  ויצירת המאץ‘ המדויק בין המטפל והמלווה הנכונים למטופל ולסיפור שלו.

הכלים והאורות

לאורך השנים, בשיטת ה CMT (תרפיית הזיכרון התאי), יצרתי מדע מדויק ובו כלים סופר מואצים לקריאת אדם: כגון אבחון כפתורי כאב, מודל מראות היהלום, פענוח הטריגרים, הסיפור, המילים הקופצות, עוגנים ומגנטים ומנגנוני הF.

הכלים הללו מאפשרים לנו להבין באופן מהיר ועמוק את תפיסת עולמך, היכן אתה ממוקם בחיים כיום והיכן מסתתרת הגרסה הטובה ביותר שלך. כמו כן פענוח הקודים המשאירים אותך במקום ובוראים מציאות שאינה מדויקת בחייך הנוכחיים .

אלו הם הסגמנטים שאנו מתבססים עליהם בשיטת CMT אשר יעזרו לנו לעזור לך ולהבין מה השלב הבא שלך.

חשוב לי מאוד להיות נוכחת, ללוות ולהכיר מקרוב את המטופלים שלנו ומסלול ההתקדמות שלהם, על כן אני משתדלת לפגוש את מרבית האנשים בתחילת הדרך, בפגישת המראה המאפשרת לי ראשית להבין לעומק את האדם העומד מולי, לבנות תוכנית טיפול מדויקת ומעמיקה בהתאם לצרכים הספציפיים שלו וסיפורו ולתפור את המאץ המושלם בין המטפל והמלווה למטופל.

לאחר מכן אני מפקחת מגבוה על התהליך ומקבלת דיווחים שוטפים דרך מטפליי שבמרכז על התהליכים.

אז נפגש בקרוב להתחלת הקסם,

שלכם, אסטוריה

מהו מודל מראות היהלום

מודל מראות היהלום הוא כלי בשיטת ה-CMT המאפשר לנו התבוננות רב מימדית על השיקופים והמראות החוזרות שבחיינו, 
הסיטואציות, האנשים והשיעורים החזרתים שהנשמה בחרה עבורנו במסע זה.
תפקידו לאפשר לנו לחקור ולהבין את השיעורים הנשמתיים המרכזיים הללו, דבר אשר יביא עימו נחת, פענוח ושלמות פנימית. 

נגן וידאו

לקביעת תור לפגישת מראה (MRI) עם אסטוריה ליאוני מלא את הפרטים כאן

אחזור אליכם בהקדם