בהנחיית אסטוריה ליאוני

SELF LOVE SEMINAR

מתי בפעם האחרונה הקדשת 4 שעות לעצמך? להתפתחות שלך, לחיזוק הדימוי והביטחון שלך? מתי הצלחת לאהוב את עצמך ללא תנאי?

חלק גדול מהאנשים בכלל והנשים בפרט נמצאים במקום של שנאה עצמית, של חוסר קבלה עצמית וחוסר אמון בעצמם. הסדנה נועדה לתת לך כלים פרקטיים מעולמות הרגש, הרוח והנפש, על אהבה עצמית, על השפה של אהבה עצמית, והתחנות שלך.

אלו 4 שעות שמטרתן לשנות לכם את הפרספקטיבה לחיים, שתחזרו לאהוב את עצמכם אחרי שתבינו שהדבר הטוב ביותר שקרה לכם – זה אתם עצמכם.

נגן וידאו

אז מה הסיפור שלי?

מהו הסיפור שלי? מדוע קשה לי לאהוב אותי?
וכיצד עושים זאת הלכה למעשה?
מהו הרס עצמי וכיצד אני מחבל לעצמי?
איך אדע מהי תפיסת העולם המנהלת אותי?
מה מייצר בי תקרות זכוכית וחומות הגנה?

מהו הרס עצמי? וכיצד הוא מתקיים בי?
מדוע אני מרגיש כך לגבי אהבה?
איך אדע מה מפעיל אותי ומייצר בי כאב?

התשובות כולן מצויות בזיכרונות שלך...

עקרון גישת ה CMT

זיכרון מייצר תפיסה – תפיסה מנהלת אותנו.
טיפלנו בזיכרון = שינינו את התפיסה.
שינינו את התפיסה = שינינו את המציאות.

מה תקבלו בסדנא

תאריך הסמינר הקרוב : יום שישי 17\11\23
בשעות 09:30- 13:30
במרכז אסטוריה בנתניה
רחוב המלאכה 4 נתניה קומה 2
(תחנת רכבת ספיר)

Days
Hours
Minutes
Seconds

בסדנה תקבלו כלים יחודיים, כך שתוכלו למפות, באופן מדויק, את המקום שבו אתם נמצאים בשלבים לאהבה עצמית בריאה.

זהו הצעד הראשון ההכרחי לקראת החיים המאוזנים, השלווים והשמחים, שנועדתם לחיות.

לשמירת מקום וקניית כרטיס השאירו פרטים

להיות בזוגיות טובה עם עצמי

אני ואני במערכת יחסים נפלאה היום, יש בינינו כבוד, קבלה, אהבה, דואליות.  אין מריבות בין השכל ללב, אין אוטומציה והתפרצויות, אין קונפליקטים, ביקורת או שנאה. יש שקט, שלווה. יש בתוכי אהבה והאהבה הזאת נובעת מנביעה פנימית עמוקה ומשפיעה מטובה ואוהבת אנשים אחרים דרכה, כנאמר בפסוק ואהבת לרעך כמוך. 

אך לא תמיד היה כך. 

אני זוכרת את הרגע שבו הבנתי את המשמעות העמוקה ביותר של להיות נשמה בגוף אדם. 

עד לא מזמן הייתי קבצנית של אהבה. חיפשתי שיאהבו אותי דרך היופי שלי, החוכמה, הגוף. חיפשתי אישורים לקיום שלי, לכך שאני ראויה ורצויה, לכך שיש לי מקום בעולם.

פעמים רבות קראתי לרעב הזה 'תשוקה', כשבפועל זאת הייתה זעקה נואשת לאהבה. היה בי צימאון גדול לאינטימיות עם אחר. הבנתי שלא חיפשתי באמת אינטימיות, כי אם אהבה. ליתר דיוק אהבה לעצמי דרך האחר. אז עדיין לא ידעתי איך להביע זאת, איך לבקש זאת מעצמי, לא היו לי הכלים, התובנות.

עד לנקודה זו לא ידעתי איך לאהוב אותי. לא היו לי סטנדרטים ברורים, גבולות, עקרונות וערכים מנחים בנוגע ליחס שאני ראויה לקבל. אנו קובעים את הסטנדרטים של היחס כלפינו לפי הדרך שבה אנו מתייחסים לעצמנו. מלמדים אחרים לאהוב אותנו לפי מידת האהבה שלנו לעצמנו.

במסע שלי  עברתי תחנות רבות, עם עצמי ועם אנשים. מערכות היחסים שלי היו המראות והמורים הטובים ביותר אשר לימדו אותי להתבונן על עצמי, לרפא ולאהוב אותי. פעם חשבתי שלהיות לבד זוהי קללה. נדדתי מקשר לקשר ללא הפוגה, רק כדי לא להישאר לרגע עם עצמי. הייתי רעבה לאהבה חיצונית מתוך העדר אהבה פנימית. היום אני מבינה שהיכולת להיות לפעמים לבד זה לא אומר בדידות, זוהי בחירה הנובעת מחופש ושבירת תבנית הסיפור הפנימי, חופש לבחור מה שמתאים לי, מתי שמתאים לי. אני לא חייבת להיות כל העת בזוגיות כדי שיהיה לי את מה שאני צריכה. יש לי את זה בתוכי. יש בי אהבה. ומתוך האהבה נולדת בי בחירה. לאהוב ולבחור באדם שאיתי, כל יום מחדש.  

במסע לאהבה עצמית יש מרקמים, עומקים ודקויות לגלות.

זוהי דרך. ישנה שפה, טרמינולוגיה שבה אפשר לדבר אל עצמך.  אהבה עצמית היא ההפך מהרס עצמי. היא המקום שבו אנו פוגשים את עצמנו שברירים, ערומים. ברכות, בהכלה ובחמלה אנושית. מרשים לעצמנו לנוח לרגע , להניח את שק הכאב ולהתעטף ברכות חומלת. להיות ההורה האוהב של עצמנו ללא שיפוט או  ביקורת. אהבה עצמית היא רוך, לטפל בעצמי כמו תינוק. לדבר אלי יפה.  העצוב הוא, שאנחנו מצפים שהאחר יפסיק את הכאב שלנו, כאשר לרוב אנו מדברים אל עצמנו באופן כה אלים. מפצירים באחר שיראה אותנו, כאשר אנחנו לא רואים את עצמנו. תאהב אותי, תכיל אותי. תקשיב לי. תרפא את פצעיי, במקום להכיל ולרפא את הכאב שלנו ראשית בעצמנו.

אנו חיים את הסיפור שלנו.

מנתחים כל דבר בחיינו על פי מערכת אמונות שמגיעה מהסיפור שלנו- המורכב מזכרונות העבר שלנו והזיכרונות הקולקטיבים של החברה. כל החלטה שאנו לוקחים בחיינו מונעת מתוך האמונות שהסיפור הזה יצר בנו, מתוך האלגוריתמים שלו.  

כך בדיוק גם הקדמה, המחשבים שלנו כחברה מבוססים על הסיפור שלנו, בנינו את החברה שלנו על פי מה שאנו מאמינים והערכים שאנחנו מספרים לעצמנו, אנו חיים את הסיפור הגדול של האנושות. את סיפורי התנ"ך.

יש שיאמרו שאנחנו לא באמת משתנים, אנחנו מספרים לעצמנו שאנחנו משתנים ואז בוחרים אם להאמין לזה או לא.

אנחנו המין היחיד שמסוגל לשנות את הביולוגיה שלו בהתאם לסיפור שלו. מחקרים מראים ריפוי ושינויי תאים בגוף על ידי מדיטציות. כנראה בגלל זה שרדנו אלפי שנים, זוהי האבולוציה שלנו. אנחנו מרפאים וממציאים את עצמנו את עצמנו על ידי שינוי הסיפור שלנו מחדש.

מה עם יכולנו לשנות את אבני הדרך שעליהם הסיפור שלנו יושב. את האותיות שמהם הוא כתוב, הפסקאות ולהיות אותה יד נעלמת שכותבת אותו מחדש.

יש אנשים שחיים חיים שלמים בתוך סיפור אחד, כלואים בו. הוא מנהל אותם ללא רחם. יש כאלו שהם אלופי העולם בלהמציא את הסיפור שלהם מחדש חדשות לבקרים כי הם לא מסוגלים להתמודד עם האמת או המציאות.

הנכון הוא האיזון.

בעזרת עבודה נכונה עם זיכרונות ורגשות יכול אדם לחוות ריפוי תפיסה, שמוליד תנועה חדשה בנפשו, תודעה חדשה. לכולנו יש את היכולת הזאת באופן טבעי, אנו אמורים לערוך ולשכתב את הסיפור שלנו בעצמנו. 

אהבה עצמית בבסיסה היא היכרות עמוקה עם הזהות שלנו. הסיפור ממנו אנו עשויים והתקלפות ממנו כדי להגיע לליבה. ההבנה מי אנחנו מתחת לכל הסממנים החיצוניים, מתחת לפרסונה שיצרנו, התוויות וההגדרות, מתחת למקצוע, לסטטוס, למעמד, לכסף, לדעה הפוליטית. מי היא הנשמה שאני, מהי האיכות שלה, המקור שלה, השליחות שלה כאן? ככל שהפרסונה גדולה יותר, כך הניצוץ האלוהי שבאדם קטן יותר וככל שהפרסונה מצטמצמת, האדם הופך כלי להכלת האור שגדל בו עוד ועוד. הופך איש האלוהים.

היכרות עמוקה שכזו מביאה עוצמה וחוסן פנימי שערכו עצום, חוסן המייצר נוכחות שורשית חזקה. כאשר הפנימיות שלנו הומוגנית ושלמה, המציאות החיצונית אינה מגדירה אותנו. אנו שלמים מבפנים.

self love seminar | אסטוריה

אסטוריה ליאוני

מפתחת שיטת CMT

אור וצל

לכל דבר בבריאה יש פוזטיב ונגטיב. ההפך מאהבה עצמית הוא ההרס העצמי, כולנו נעים על הספקטרום בני שני מצבי התודעה הללו. עיקר עבודת האהבה העצמית היא התמודדות עם הSHADOW (הצללים שבנפשנו) וקבלת החוסר מושלמות תוך תיקון המידות מתוך חמלה ואהבה- הבנה כי אני אנושי. אני מורכב מדואליות. כאשר מגיעה ההשלמה עם חוסר השלמות, אדם חש שלם ואז מגיעה עבודת הLIGHT. מתוך הSHADOW יומתק האור הגדול והנשגב ביותר בתוכי.
אהבה עצמית היא היכולת שלך לדבר עם עצמך בגובה העיניים. מבלי לשקר לעצמך, לעגל פינות, להחליק וליפייף, מבלי לשכנע את עצמך שהכול בסדר כשבעצם יש בפנים פצעים וקונפליקטים לא פתורים. נטו האמת. אין יותר זיוף. אין יותר FAKE IT UNTIL YOU MAKE IT, אתה באינטגרטי. באמת השלמה שלך,  מבלי להתנצל על קיומך או על האמת הזאת. אהבה עצמית מתקיימת בד בבד עם השלמה וקבלה מלאה של העיצוב האנושי שלי.
כאשר אני יודעת עמוק בתוכי מי אני, שום דבר לא יכול לערער את יסודות הזהות שלי. ללא צורך בהערכה של מישהו אחר כדי להגדיר את עצמי. זה להגיע לנקודה שבה אני אוהבת אותי מספיק, ואם בא לך להצטרף לרכבת שלי ולאהוב אותי, אשמח, ואם לא, אתה יכול באהבה לרדת בתחנה הקרובה ולהמשיך הלאה, ואני אמשיך ואהיה שלמה ושמחה במסעי.

זוהי סדנה חד יומית, אינטימית

4 שעות שבהן נעבוד באופן קבוצתי ואישי בה תקבלו כלים עוצמתיים ביותר מתוך הCMT ופילוסופיות חיים וטיפול נוספות להיכרות מעמיקה עם עצמכם, עם הסיפור שלכם, השאדוז והלייט, עבודה עם זיכרונות וריפוי רגשי כדי להגיע לאותה בהירות ושלווה פנימית עמוקה. אלו כלים שעזרו עד כה לאלפי אנשים לחולל פריצות דרך משמעותיות בחייהם.

self love seminar | אסטוריה


"Only when we truly love ourselves, we can understand what love for another is."

Astoria Liony

תאריך הסמינר הקרוב : יום שישי 17\11\23
בשעות 09:30- 13:30
במרכז אסטוריה בנתניה
רחוב המלאכה 4 נתניה קומה 2
(תחנת רכבת ספיר)

Days
Hours
Minutes
Seconds

למי מתאימה סדנת האהבה העצמית

אנשים שהיו בסדנאות של אסטוריה ליאוני

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו