maximum you | אסטוריה

להיות שלם בעצמך

היי, כאן אסטוריה.

עד כה השקתי מספר קורסים לנשים אשר שינו את חייהן של רבות וטובות. בעקבות בקשות רבות מגברים לעבודה דומה,
החלטתי להתמסר לאתגר לפיצוח הגבריות שלמה. 

בקורס הזה אתמקד בשני הבטים:

היכרות עם העצמי האותנטי ומקסום היכולות שלך

הבנת העולם הנשי

זוהי תקופה שבה תפיסת הגבריות משתנה.  בקורס אעזור לך להביא את עצמך למיצוי מקסימלי, תוך הכרה וחיבור מלא לשורשים שמהם אתה עשוי והשלווה הנובעת מכך. 
למצוא את  האחד כדי שתהייה ראוי לאחת. 
גברים מדברים לוגיקה, נשים מדברות רגשות. אעזור לך להבין נשים. את השפה ומנגנוני ההפעלה שלהן .  
זה רלוונטי לך שמחפש מערכת יחסים  ורלוונטי גם לך שנמצא בתוך מערכת יחסים ורוצה לשפר אותה ולהבין את האישה שאתך. 
הרבה גברים מתקשים לחוות דחייה, זהו פצע כואב ועקב כך הם מוותרים מראש על נשים איכותיות מתוך טענה פנימית של "אולי היא לא בליגה שלי…". נדבר על ערך עצמי, דימוי ובטחון עצמי. 
הרבה פעמים אתה חי עם אישה, אך לא מבין מדוע היא ממורמרת? מאשימה, כועסת עליך? אתה חש חסר אונים לנוכח הכאב שלה… רבים הגברים שמתקשים להבין את השפה הרגשית של האישה. בדיוק עבור זה אני נמצאת כאן. כדי לעשות לך סדר. לפעמים סוויץ קטן בהבנה יכול להציל קשר של שנים. 
בשונה מהסרטונים שלי, שאליהם אתה רגיל מהיוטיוב, כאן  תמצא סרטונים מסוג קצת אחר,  סרטונים בעלי אופי טיפולי וחקירתי אשר יאפשרו לך ללמוד,  לרפא ולהבין את עצמך באופן עמוק.  

מוכן למקסם את עצמך?

התוכנית כוללת

איך זה עובד ?

הקורס בנוי מ30 שיעורים  יום יומיים, כאשר רוב השיעורים מחולקים לשני חלקים: חלק א- החלק ההסברתי הקוגניטיבי – עובד על הרמה המודעת. וחלק ב׳- עובד על הרובד הלא מודע וכולל בתוכו טיפול רגשי, קידוד תת הכרתי והטמעה מחודשת.

לתוצאות מקסימליות,  ניתן אף במקביל לשלב מספר פגישות מצומצם אחד על אחד עם  אסטוריה (בתשלום נפרד) בקליניקה, כדי להבין את ההתקדמות , ההטמעה, להשלים חסרים ברמה הרגשית, להתמקד ולהתקדם באופן רחב אך ספציפי יותר.

פרק 1: ברוך הבא ל MAXIMUM U - שלך

סרטון ראשון ובו כל מה שעומד להיות לנו בתוכנית ובתהליך

 • שיעור 1: סרטון פתיחת הקורס.
פרק 2: מה היא תפיסת הגבריות שלי?

להיות גבר. מה זה אומר עבורי? מה ראיתי בבית כילד. אבא, סבא, גברים מסביבי. כיצד אני תופס גבריות והאם התפיסה הזאת משרתת אותי, האם אכזבתי את עצמי? האם אני מרגיש כישלון או לא מספיק? כיצד אוכל להרגיש גבריות שלמה, בטוחה ויציבה אשר תוביל למנהיגות פנימית שלווה בתוכי.

 • שיעור 1: יושרה - חיבור לאני האותנטי שלי.
 • שיעור 2 : יושרה- חלק ב׳ - מסע בתת המודע.
 • שיעור 3 : הגבריות החדשה.
 • שיעור 4: טיפול בפוסט טראומה הקשורה לשירות הצבאי.
פרק 3: איזה טייפ של גבר אני? מה ה DESIGN שלי? העיצוב האנושי שלי וכיצד לנצח עם המתנות שקיבלתי...

מי אני? מה הDNA שלי? האם אני חי את מי שאני בשלמות? בשלום? בהשלמה? האם אני מכיר אותי מספיק? הכרות עם ההגדרה העצמית שלך והאישיות שלך נותנת לך יתרון עצום וכוח על פני אחרים. אתה פועל באותנטיות ושלמות פנימית ושום דבר חיצוני לא יכול לערער אותך.

 • שיעור 1: על ספקטרום הגבריות ישנם המון גוונים: מהאלפא הקלאסי, וההגמוני הקלאסי, לרגיש הממוצע ועד הרגשני מאוד. היכן אתה ממוקם על הסקאלה וממה אתה עשוי?
 • שיעור 2: ספקטרום הגבריות חלק ב' - מסע בתת המודע.
 • שיעור 3: אלפא| צייד| פרפר.
 • שיעור 4: גבר תלותי.
פרק 4: התפיסה שלי לגבי אהבה ונשים.

האם אני מחבל לעצמי במערכות יחסים באופן לא מודע?

האם אני רואה נשים כנשמה או כאובייקט? כמילוי… רגשי, מיני של צורך רגעי? האם אני באמת מסוגל להתמודד עם "אישה שלמה" על כל גווניה ודרישותיה? האם אני פוחד? מאמין באהבה? בזוגיות ארוכת שנים?

 • שיעור 1: התחלת קשר? נפלא. אם אתה הטיפוס החרד נמנע שנראה כמו HARD TO GET הסרטון הזה בשבילך.
 • שיעור 2: פחדים שקשורים לגבריות וזוגיות.
פרק 5: מה נשים רוצות?

אילו רק יכולת להכנס למוחן...

להבין נשים. מה הן רוצות? זקוקות? מה מספק אותן? משמח אותן? כיצד אתה נתפס ומקוטלג בעיניהן…

 • שיעור 1: האישה הישראלית- קווים לדמותה.
 • שיעור 2: מה נשים רוצות ומחפשות בגבר?
 • שיעור 3: נשים אוהבות גברים שמדברים רגשות.
 • שיעור 4: האם עשית כבר את כל הטעיות האפשריות? טעויות קריטיות שלא עושים עם נשים.
 • שעור 5 : הסודות האינטימיים שנשים לא מספרות.
 • שיעור 6: תדר מלכות - סימן שאתה מלך.
 • שיעור 7: לחיות עם אישה פצועה (רגשית).
 • שיעור 8: על איזה משבצת אתה יושב? נשים ממיינות גברים על פי שישה סוגים: איך אתה מקוטלג בעיניה ומה זה אומר לגבי הקשר?
 • שיעור 9: רעילות נשית - ממה להיזהר.
פרק 6: הסוד של האינטימיות

מה זה אומר אינטימיות עמוקה? רמז...זה לא בהכרח מיני... האם אתה מפחד מאינטימיות? מהי המתנה שמסתתרת בה וכיצד לתרגל אותה עם אישה.

 • שיעור 1: כוחה של אינטימיות.
 • שיעור 2: כוחה של אינטימיות חלק ב'- מסע בתת המודע לתרגול ויצירת אינטימיות עמוקה עם אישה.
פרק 7: יעדים ומטרות

להיות האדריכל של המציאות שלי. ללמוד כיצד למשוך ולמגנט אלי בקלות כל מה שאני רוצה על פי חוקי הטבע והבריאה. לסמן יעדים קרובים ורחוקים ולכבוש אותם.

 • שיעור1: האלכימיה לבריאת מציאות. (בקרוב…)
פרק 8 ואחרון: הבטים פסיכולוגים

מסע דרך חורי זמן. ברוך הבא לילדות שלך. זוכר את הילד המתוק, הסקרן והפעלתן שהיית? זה שהעיף עפיפוני נייר, שיחק בגוגואים וטאקי והאמין שהכל אפשרי..נראה שהוא ישמח לפגוש אותך היום...יש בהחלט כמה דברים שתוכל ללמוד ממנו ולתקן יחד איתו באמונות שהוא קודד...
בפרק הזה נבין כיצד הילדות שלך, האמונות ותבניות החשיבה מושפעות מילדותך ומשפיעות על הבחירות הרומנטיות שלך? כיצד הקשר שלך עם אמך משפיע על כל בחירה של אישה שתכניס לחייך.

 • שיעור 1: כיצד הילדות שלנו משפיעה על הבחירות הרומנטיות שלנו?
 • שיעור 2: הילדות שלנו- חלק ב'- תרגיל עומק חשוב, חיבור לילד הפנימי ומיפוי התפיסה שלו לגבי אהבה ומערכות יחסים. ריפריימינג של הזיכרונות שיצרו תפיסת עולם לא שלמה לגבי אהבה, ערך עצמי ודימוי עצמי בזוגיות ובכלל.
 • שיעור 3: היחסים שלי עם האישה הראשונה שפגשתי בחיי אשר עיצבה את התפיסה שלי לגבי נשים וקשרים באופן לא מודע- אמא שלי.
 • שיעור 4 : היחסים עם אמא – חלק ב'- מסע בתת המודע.
 • שיעור 5 : תיאוריות ההיקשרות- מה סגנון ההיקשרות הרומנטית שלי.

MAXIMUM U

במחיר מיוחד!

₪988 בלבד!

30 שיעורים וטיפולים

כולל 20 שיעורים וטיפולים מוקלטים

תכלס אני יודעת שכגברים אתם אוהבים אסטרטגיה, תכנית פעולה ברורה, תכלס …וזה בדיוק מה שבניתי עבורך. בקורס המובנה הזה אתן לך כלים לעבודה עצמית בהנחייתי המגיעים מניסיון של הרבה שנים בתחום הטיפול וההעצמה, כלים לפיתוח מנהיגות פנימית, חיבור רגשי מלא לעצמך, לילד שהיית, העצמה, בטחון, ערך ודימוי עצמי.

לפני שמתחילים...

יכול להיות שזאת הפעם הראשונה שאתה ניגש לתוכנית מהסוג הזה, ומוכן ובשל לחקור את הרגשות והתפיסות שלך. ברכותיי. גאה בך. זהו צעד אמיץ וחשוב באשר להתפתחות העצמית שלך ואני שמחה שאני היא זו שנמצאת כאן עבורך, כדי לפתוח לך את הדלת אל האני המקסימלי שלך.

 מוזמן לנשום עמוק ולהדק חגורות, הנסיעה הזאת הולכת להיות מדהימה. התהליך שאתה הולך לעבור איתי הוא תהליך מרתק ומעצים דרך התבוננות פנימית, למידה עצמית, הבנת האמונות שלא משרתות אותך, והבנה של מי הוא אתה האותנטי.

 אני אעזור לך להבין מדוע אתה פועל כפי שאתה פועל, מרגיש כפי שאתה מרגיש ומדוע לפעמים אתה באופן לא מודע מחבל לעצמך.

מדוע אני פועל כך במערכות היחסים שלי?

MAXIMUM U

במחיר מיוחד!

₪988 בלבד!

30 שיעורים וטיפולים

כולל 20 שיעורים וטיפולים מוקלטים

כמה פעמים שאלת את עצמך מדוע אינך מצליח להחזיק קשר יציב עם אישה? בכמה מצבים חשת שאתה לא מצליח להביא את עצמך, את הגבריות שלך, לידי ביטוי? עד כמה קשה היה לך לוותר על הלבד ולהגיע למצב של אינטימיות?

הקורס "מקסימום אתה" מיועד לך, לגבר, הרווק או זה שבמערכת יחסים. בקורס זה תמצא את התשובות לגבי עצמך, אחרי חקר מעמיק. תלמד למקסם את יכולותיך, לאהוב את מי שאתה, לשחרר תקיעויות, מחשבות חוסמות, ללמוד לשלוט בכעסים ועוד.

בנוסף, ולא פחות חשוב, תלמד איך נשים חושבות, את תפיסות עולמן, תתרגל אינטימיות אמיתית ותלמד לשלוט ברגש. כל זה ועוד ב-30 שיעורים און ליין, שיפתחו לך צוהר חשוב להבנה עצמית והכרת העולם הנשי.

אתה אולי שואל כעת...

האם אני באמת יכול\ה להגיע לתוצאות טובות עם עצמי בקורס אינטרנטי? ולא עם מטפלת לייב בסשן אחד על אחד?

בהחלט כן! אני מנחה אותך לאורך כל הדרך. לך נותר לעצום עיניים , לנשום עמוק ולהתמסר לעבודה הפנימית. כאשר את\ה מתמסר\ת למפגש עם עצמך , נוצר בך שקט  המעורר תשובות עמוקות לצוף ולעלות על פני השטח. תשובות מרמת התת מודע שלך אשר מצויות בשכבת תודעה עמוקה יותר. כאלו שאולי לא יכולת להגיע אליהן לבד ברמת המודע בתוך בליל הקולות במציאות היום יומית. 

אין לי הרבה זמן...זה מתאים גם למישהו\י שהי\וא מאוד עמוס\ה?

וודאי. הקצב שלך, החוקים שלך. אתם קובעים את הזמנים שלכם. המרווחים. המסעות הן בין עשר דקות לרבע שעה, ואתם קובעים מתי בא לכם לצלול עם הנחיות שלי, חשוב שכאשר את\ה מפנה לך זמן תפני\ה לך גם ספייס, איזו פינה קבועה משל עצמך . מקום שהוא שלך. 

מה אני אמור\ה להרגיש תוך כדי התהליך ובסופו?

בראשית התהליך אנחנו שואלים שאלות, את\ה תפני\ה אותן פנימה כדי להבין איך המנגנונים שלך עובדים. את\ה תזכר\י בזיכרונות שדורשים ריפוי, הכלה וחיבוק וכאלו שיעשו לך ממש טוב מבפנים. את\ה תחוו\י את כל קשת הצבעים. ככל שהתהליך יתקדם את\ה תחווי\ה בהירות. שקט. את תלמד\י לחבק, להכיל ולאהוב את עצמך ואת סך חלקיך מחדש. התוכנית זמינה לך לחצי שנה וזה זמן רב לתרגול.

איך זה עובד?

החל מרגע הרכישה, תקבל גישה למרחב פרטי משלך באתר myco בו תוכלו להתחיל לעשות את העבודה עם ההנחיה והסרטונים מתי שתרצה, בזמן שלך ובקצב שלך.

הקורס מתקיים באופן מקוון. ברגע שאתה רוכש את הערכה, אתם מקבלים כניסה לכל ה30 שיעורים, אתה יכול לעשות אותם לפי הסדר או באופן אינטואטיבי ופרובזורי.

הקורס מתקיים באופן מקוון. ברגע שאתה רוכש את הערכה, אתם מקבלים כניסה לכל ה30 שיעורים, אתה יכול לעשות אותם לפי הסדר או באופן אינטואטיבי ופרובזורי.

גבר, קח אחריות על חייך.

במחיר מיוחד של 988 ₪ בלבד.

לרכישת חבילת הGOLD 2 קורסים משולבים: self love +extaraordinery life

לחצי כאן

לרכישת חבילת הBLISS -3 קורסים משולבים: self love+wayout+extraordinery life

לחצי כאן

״נהגתי לחפש כוח ובטחון מחוץ לעצמי, אבל הם נמצאים בפנים… הם היו שם מאז ומתמיד ״

לראות את האור | אסטוריה

היי, אני אסטוריה ליאוני, בת 42, אמא גאה לשלושה מופלאים. מפתחת שיטת CMT- תרפיית הזיכרון התאי. שנים רבות מטפלת רגשית, מרצה ומומחית לתחום טיפולי תת מודע.  מרבית חיי עסקתי במוסיקה ואומנות אך ניתן לומר שחיי מתחלקים לשניים. לפני ההתעוררות שלי ואחרי.  סיפורי מתחיל בגיל 34 , כאשר שרתתי כדיפלומטית בשגרירות ישראל בליסבון, שם פגשתי בשאמן ספרדי על סיפונה של יאכטה בנהר הטאזו. במהלכו של סשן ריפוי, חוויתי הארה אשר טלטלה את חיי. במסעי לחקר האמת, נוכחתי להבין כי השורש של כל קושי מקורו בזיכרונות קדומים וקדומים יותר המאוכסנים בכל תא ותא בגופנו . מתוך הרצון לתקן את הזיכרונות השבורים שלי , נולדה שיטת CMT ( רפואת הזיכרונות)- טיפול רגשי בעבודה על זיכרונות באמצעות כוחו של התת מודע.  כוחה וייחודה של הCMT הינו בריפוי רגשי עמוק וקצר מועד במקסימום דיוק. ראשית הנעה אל התבוננות עמוקה, לאחר מכן איתור שורשי הזיכרונות שיצרו תפיסות ותבניות קשות ואז תיקון, ריפוי וקידוד מידע מחודש אשר יביא לשינויים מהותיים בחיים. באמצעות הCMT הצלחתי ראשית לתקן, לרפא את זיכרונותיי שלי ולעצב תפיסת קיום חדשה אשר הביאה אל חיי התפתחות עצומה, שמחה ושפע. סוף סוף הייתי מאושרת. פתוחה לחיים ולמה שיביאו עמם, משוחררת מעול העבר. כיום ישנם 40 מטפלים בשיטה הפזורים ברחבי הארץ

ואלפי מטופלים מרוצים:)