לצאת אל החופש

האם את מרגישה לא מוערכת, מוקטנת,
בלתי נראית, תמיד אשמה בקשר שלך?

האם את מרגישה לא מוערכת,
מוקטנת, בלתי נראית,
תמיד אשמה בקשר שלך?

גלי מה היא זוגיות רעילה והאם את חיה בזוגיות כזו… גלי מתי הגיע הזמן ללכת והאם טיפול יכול לעזור? ראשית אל תדאגי, את לא לבד.  זוגיות רעילה אלו צמד מילים שהפכו למונח נפוץ בשנים האחרונות, ומחקרים אקדמיים מתחומי בריאות הנפש, הרפואה והפסיכולוגיה עוסקים בהם חדשות לבקרים כמו גם הדיון החברתי שהפך רב סביב הנושא.

זוגיות רעילה- קווים לדמותה

זוגיות רעילה הינה זוגיות בעלת מאפייני התעללות שונים, בה אחד מבני הזוג (ברובם המכריע של המקרים המדווחים מדובר בנשים ) נמצא בתחושת חוסר אונים מתמדת, בתחושת ביטול, עלבונות, הנמכות, האשמות, לגלוג ועוד היוצרים בנפשו טראומות שונות ועוררות של מערכת העצבים.  ההתעללות יכולה ללבוש פנים רבות , ולא רק פיזית, לדוגמא פאסיבית אגרסיבית, פסיכולוגית, מילולית, רגשית, כלכלית ועוד.

לזוגיות רעילה 2 שלבים מרכזיים:

לזוגיות רעילה
2 שלבים מרכזיים:

התחלה הקשר- הפצצת אהבה

ברוב המקרים הקשר יתחיל בצורה מדהימה, אפילו קוסמית, אובססיבית, חיזור אקטיבי מהצד המתעלל, הצהרות אהבה, מחמאות רבות, הקשר מרגיש טוב מידי , עד הפיצוץ הראשון, בו לאט לאט יחסי הכוחות משתנים והקשר הולך ומתדרדר.

שלב הדיווליואיישן

ברוב המקרים בן הזוג התלותי או החרדתי, מאבד עצמו, מנסה לתקן ולרצות כדי להימנע ממריבות או מנטישה. כאשר בן הזוג המתעלל משתמש במניפולציות שונות כדי לשלוט בו.
מוריד, מעליב ומשתלח

סימנים נוספים לכך שאת נמצאת בזוגיות רעילה

חוסר אמפתיה,
בייחוד כשאת בוכה

את עושה דברים
שלא התכוונת לעשות

סחיטה רגשית וקורבנות
"אני המסכן כאן"

ניצול פיזי\כלכלי
אנרגטי\מיני

מוצא את נקודת החולשה שלך
ומשתמש בהם נגדך

הענשה בכל מיני צורות
ורצון לחנך אותך

הפצצת אהבה
כשרוצה להחזיר אותך אליו

LOVE BOMBING

זקוק לאספקה כל הזמן
אם לא את, מיד תבוא אחרת

זוגיות רעילה לא פעם קשורה לחיים לצד אנשים עם הפרעות שונות. גלי אם את יוצאת או נשואה לאדם בעל הפרעה נרקסיסטית

לחצי על הסרטון לגלות

נגן וידאו

אני רוצה לצאת לחופשי!
קבעי לי פגישת MRI רגשי

השאירי פרטים כאן ואחזור אליך בהקדם האפשרי

השאירי פרטים כאן ואחזור אליך
בהקדם האפשרי

קשר רעיל והשפעותיו הפיזיות על הגוף:

פגיעה מוחית במערכות יחסים מתעללות

נגן וידאו

ראשית, בבקשה מכם, צפו בסרטון שמעלה. הוא חשוב עבורכם מאוד.

בקשר רעיל, המוח מגורה תמידית, אנו חשים בחוסר שקט ושלווה. תחושה ש"הולכים על ביצים", לא פעם חשים מותקפים. לא מבינים איך בתוך הבית שלנו אין לנו מנוחה. הגוף בסטרס, נלחצים לנו טריגרים שונים המפעילים את מערכת העצבים ומשאירים אותה בעוררות יתר דרך מחשבות ורגשות שונים.

ברמה הביולוגית, בגלל שמערכת העצבים "תקועה" על מצב הלחם או ברח, קורטיזול מוזרם לדם תדיר ובלוטת יותרת הכליה עובדת קשה ומתישה את הגוף .
עם הזמן נוצרות טראומות שונות, פציעות ברקמות הרגש, שעלולות להתפתח לפוסט טראומה או פוסט טראומה מורכבת (CPTSD).

וכך האמיגדלה שהיא המרכז הרגשי המוחי שלנו עם הזמן גדלה על חשבון חלקים אחרים במוח, מה שמביא להקטנה של ההיפוקמפוס האחראי על זיכרון ארוך טווח ומנגנוני בקרה שונים, עקב כך אנו עלולים לחוות הצפות רגשיות לא פרופורציונאליות וחווית האירוע שוב שוב, תחושת של סכנת חיים עלבון ופחד. 

במחקר שנערך בישראל לאחרונה בו השתתפו חוקרים מישראל וגרמניה הוצגו ממצאים חדשים אשר שופכים אור אודות דפוסים שונים של עיבוד מוחי בהיבט של תכנים רגשיים בקרב נפגעי פוסט טראומה בהשוואה לאחרים.

 במחקר השתתפו חוקרים מאוניברסיטת בן גוריון, בתי החולים סורוקה והדסה, בית החולים הפסיכיאטרי בבאר שבע, המכללה האקדמית אשקלון ומכללת אחווה, לצד חוקרים מגרמניה מהאוניברסיטה הטכנית בדרזדן. החוקרים בחנו את הפעילות החשמלית המוחית בקרב 14 נפגעי פוסט טראומה בהשוואה ל-14 נבדקים בריאים ששימשו כקבוצת ביקורת, 

לנבדקים הוצגו תמונות שונות חלקן מטרתן לעורר רגשות חיוביים וחלקן מטרתן לעורר רגשות שליליים.

המחקר העלה שני דברים מעניינים. ראשית שזמן התגובה לתמונות ולגירויים החזותיים היה ארוך יותר בקרב נפגעי פוסט טראומה בהשוואה לקבוצת הביקורת, ללא קשר להיבט הרגשי שנועדה התמונה לעורר. ושנית, נמצא כי בקרב אנשים פוסט טראומטיים קיימת הכללה וערבוב בין הרגשות חיוביים ושליליים. 

דהיינו למרות שאלו זיהו שזוהי תמונה חיובית הן חוו רגשות שליליים כתגובה אליה.

.ממצאי המחקר מחזקים ממצאי מחקרים נוספים שהראו פעילות מוגברת באזור האמיגדלה במוח האחראי על ויסות רגשות בקרב נפגעי פוסט טראומה, ששוב מצביעים על קושי ביכולת ההפרדה בין רגשות חיוביים לשליליים ואף שכיחות גבוהה להפרעות קשב. 

בין האזורים המוחיים שבהם זוהתה פעילות חריגה בקרב נפגעי פוסט טראומה נמנים האמיגדלה, ההיפוקמפוס ומעטפת המוח הפרה פרונטלית.

מסקנה:
קשר רעיל מסוכן לך!
אם התעוררת, אל תשארי שם!
הקדימי לפנות לעזרה, יעוץ וטיפול,
כדי למנוע השלכות בריאותיות מרחיקות לכת.

כנראה שאין מקריות,
כי הגעת למקום הנכון!

נעים מאוד, שמי אסטוריה ליאוני ואני הבעלים של מרכז אסטוריה, מרכז להתפתחות רגשית ותודעתית ומפתחת שיטת CMT (תרפיית הזיכרון התאי) המונה כיום כ80 מטפלים בארץ ובעולם המביאים מזור לאנשים רבים באמצעות עריכת זיכרונות, טיפול רגשי ועבודה עם טראומה ופוסט טראומה. במרכז אסטוריה אנו מטפלים כבר שנים רבות בנפגעי קשרים הרסניים, נרקסיסטיים ועוד…

 שנים רבות טיפלתי באנשים בקליניקה והתרגשתי עימם כאשר יצאו לחיים חדשים, רגועים, כשהם מחוברים לעצמם, מוגנים ושלווים.אני זוכרת איך רבים אמרו לי " אסטוריה ניסיתי הכל, הלכתי לכל מיני מטפלים, סדנאות, עשיתי מדיטציות וקראתי ספרים, הכל נשאר בראש ולא ירד לתאים, עדיין עשיתי  שוב ושוב את אותם הדברים…עד שהגעתי אליך." עניתי להם באהבה: "אני מבינה את התחושה. פה טיפול, שם מנטור, פה סדנה או ספר… זאת בדיוק הסיבה שהדברים נשארו במוח… הגוף והמיינד אוהבים סדר. לוקח בממוצע  28 יום לקודד בתאים אמונה, פעולה או תפיסה חדשה, וכאשר אנו עושים את הדברים בצורה אקלקטית ולא כתהליך מסודר, הסיכוי שנעשה שינוי משמעותי הוא נמוך. הבנתי שחייבת להיות תוכנית ברורה עם תחנות מובנות. מעין  ONE STOP SHOP בהיבט הרגשי שתתן מענה מרוכז ומסודר בנושא הזה. 

וכך, ישבתי וארזתי את כל הידע שלי במקום אחד. בניתי תוכנית ליווי אישית מקיפה שנותנת מענה מכל כיוון, קראתי לה AURA (אאורה) . לקחתי את הפרוטוקולים הכי חזקים מהקליניקה, מדיטציות ותכנותי תת המודע עוצמתיים להיכרות עצמית עמוקה, עבודה סומטית, כלים לוויסות מערכת העצבים לאחר טראומה ועוד…המטרה שלי היתה לעזור לאנשים לעשות חיווי מחדש של התפיסה שלהם לגבי מערכות יחסים ואהבה, ולשקם את  הערך והדימוי אשר משך קשר רעיל,  כדי לאפשר להם להתחבר לעצמם שוב ואל עתיד בהיר ואופטימי, ולמצוא אהבה בריאה ממקום חזק ובריא.

התוכנית בת שלושה חודשים, והיא מניעה את האדם לשינויים רבי משמעות להמשך החיים, 

 

בתוכנית נטפל במספר רבדים בחייך

ברמה האישית

ללמוד לאהוב את עצמך
ובעיקר לסלוח לעצמך

ברמה הרגשית

את תלמדי להרגיש את הרגשות ולווסת אותן ונחזק את העוגנים הפנימיים שלך

ברמה המנטלית

זה יבחן את כל האמונות והמחשבות שלך לגבי עצמך ולגבי תפיסת האהבה שלך.

ברמה הקוגנטיבית

נעזור לך לשבור מעגלי חשיבה רעילים ואת הטראומה בונד על הכימיקלים שלה

מודל תוכנית AURA מתבסס
על המשולש המקודש

טיפול רגשי בקליניקה עם מטפלת CMT מובחרת (אשר הותאמה לסיפור שלך באופן מדויק על ידי)

טיפול עצמי בבית עם תוכנית דיגיטלית מותאמת אישית
במקום שלך, בזמן שלך, בקצב שלך.

עבודה עם חוברת העבודה האינטראקטיבית כדי שהדברים יובנו באופן מושלם

בתהליך המדהים הזה את תלמדי כיצד לעצור את ההתמכרות האובססיבית למשהו שלא טוב לך,  לאהוב את עצמך מספיק כדי לעזוב פרטנרים שאינם ראויים לך ולשים גבולות ברורים. באמצעות הכלים העוצמתיים של שיטת CMT תגיעי למקום של שקט, מקום בו תוכלי ללמוד להפסיק להיות תלותית, ולתלות את האושר שלך באחר.

נשמע חלום?
מבטיחה שזוהי מציאות נפלאה

אני רוצה לצאת לחופשי!
קבעי לי פגישת MRI רגשי

השאירי פרטים כאן ואחזור אליך
בהקדם האפשרי

דניאל האהובה בעדות מרגשת על התהליך:

אז במה תעזור לך התוכנית?

נגן וידאו

אנו נעשה זאת באמצעות הדברים הבאים:

שיעורים און ליין

בהם טיפולים, כלים להתפתחות אישית לחיים ועבודה עצמית במחיר של פחות משני מפגשים בקליניקה.

עבודת עומק עם מטפל CMT

שמטרתה להוביל לאהבה עצמית ובניית חוסן ועוגנים פנימיים. חקירת תפיסת העולם שלי לגבי אהבה ומערכות יחסים

שיקום רגשי

טיפול רגשי תוך הכנת אסטרטגית יציאה מהקשר מהמקום החזק ביותר שלך ובמינימום נזקים לעצמך ולסביבה

בזמן שלך, בקצב שלך

דיסקרטיות מלאה. הנחייה און ליין של טיפול רגשי אמיתי, שלב אחר שלב בקורס דיגיטלי מקוון

אני רוצה לצאת לחופשי!
קבעי לי פגישת MRI רגשי

השאירי פרטים כאן ואחזור אליך בהקדם האפשרי

השאירי פרטים כאן ואחזור אליך
בהקדם האפשרי

אולי תרצי לדעת.."הכל על קשר הרסני"
הפודקאסט שלנו

אולי תרצי לדעת..
"הכל על קשר הרסני"
הפודקאסט שלנו

אולי את שואלת כעת
מדוע חשוב לי לקבל תמיכה ביציאה מקשר שכזה?

נגן וידאו
פגישת MRI | אסטוריה

גם אם אינך יכולה עדיין לדמיין,
ימים טובים בפתח... ימים של שחרור, אושר ושמחה...

אני כאן כדי לומר לך שזה אפשרי וזה יכול לקרות מהר מכפי שאת חושבת.  אומרים שכדי להיות מורה דרך צריך ראשית ללכת בדרך כדי להוביל בה אחרים… אז כן, הייתי שם גם אני. זה היה אחד הדברים המורכבים שהייתי צריכה לעשות, לבסוף יצאתי משם והייתי חזקה מאי פעם, לא לפני שחקרתי, בדקתי וניסיתי על עצמי את כל התחנות והדרך הזאת. לאחר מכן  טיפלתי ואני מטפלת במאות אנשים שחווים פרידה מורכב ויוצאים מזה מחוזקים הרבה יותר. 

אני כאן כדי לעזור לכם שלב אחר שלב, צעד אחר צעד,

לצאת אל החופש. 

אני רוצה לצאת לחופשי!

קבעי לי פגישת MRI רגשי

השאירי פרטים כאן ואחזור אליך
בהקדם האפשרי

היי, אני אסטוריה ליאוני,

 אמא גאה לשלושה מופלאים. מפתחת שיטת CMT- תרפיית הזיכרון התאי. שנים רבות מטפלת רגשית, מרצה ומומחית לתחום טיפולי תת מודע.  מרבית חיי עסקתי במוסיקה ואומנות אך ניתן לומר שחיי מתחלקים לשניים. לפני ההתעוררות שלי ואחרי.  סיפורי מתחיל בגיל 34 , כאשר שרתתי כדיפלומטית בשגרירות ישראל בליסבון, שם פגשתי בשאמן ספרדי על סיפונה של יאכטה בנהר הטאז'ו. במהלכו של סשן ריפוי, חוויתי הארה אשר טלטלה את חיי. במסעי לחקר האמת, נוכחתי להבין כי השורש של כל קושי מקורו בזיכרונות קדומים וקדומים יותר המאוכסנים בכל תא ותא בגופנו . מתוך הרצון לתקן את הזיכרונות השבורים שלי , נולדה שיטת CMT ( רפואת הזיכרונות)- טיפול רגשי בעבודה על זיכרונות באמצעות כוחו של התת מודע.  כוחה וייחודה של הCMT הינו בריפוי רגשי עמוק וקצר מועד במקסימום דיוק. ראשית הנעה אל התבוננות עמוקה, לאחר מכן איתור שורשי הזיכרונות שיצרו תפיסות ותבניות קשות ואז תיקון, ריפוי וקידוד מידע מחודש אשר יביא לשינויים מהותיים בחיים. באמצעות הCMT הצלחתי ראשית לתקן, לרפא את זיכרונותיי שלי ולעצב תפיסת קיום חדשה אשר הביאה אל חיי התפתחות עצומה, שמחה ושפע. סוף סוף הייתי מאושרת. פתוחה לחיים ולמה שיביאו עמם, משוחררת מעול העבר. כיום ישנם 80 מטפלים בשיטה הפזורים ברחבי הארץ

ואלפי מטופלים מרוצים:)

לקוחות שהיו שם מספרים

מכתבי תודה מרגשים

אני רוצה לצאת לחופשי!

השאירי פרטים כאן ואחזור אליך בהקדם האפשרי

השאירי פרטים כאן ואחזור אליך
בהקדם האפשרי