See The Light

קורס דיגיטלי לטיפול והתמודדות עם פוסט טראומה

ברוכים הבאים

יקרים,  אם אתם כאן כעת סימן שלא פשוט לכם ברגע זה. אתם במסע חיפוש בלתי מתפשר אחר האמת הגבוהה שלכם וריפוי לכאב שלכם.

הפרויקט הזה נועד , נכתב ותוכנן כדי להעניק לכם מרחב בטוח ומוגן לעבור בנינוחות את המסע הזה. מסע של ריפוי וההתרחבות בעליית המדרגה ההתפתחותית הבאה שלכם. 

זהו פרויקט מיוחד המיועד לאנשים רגישים מאוד ופוסט טראומטיים, תהליך בעל תחנות מובנות בהם מרוכז כל הידע הטיפולי שלי .

תגלו כאן מעל 38 שיעורים וטיפולים און ליין שיעזרו לכם לפענח, למפות ולהבין את עצמכם לעומק : הטראומות, הטריגרים המפעילים , כפתורי הכאב, מערכת העצבים ושלוחותיה, הפעולות שאתם עושים בעולם החיצוני כשאתם מופעלים, והכי חשוב, כיצד להרגיע, להכיל ולעבוד עם מה שיש ולהתפתח מכאן ולשגשג. לצאת מתפיסת חיים הישרדותית (בה "אישיוז" בנושאים בסיסיים כמו אוכל, כסף, חוסר אמון, סקס, בית, אהבה, פחד, אמונות מעכבות נוספות וכו'), לתפיסת חיים משגשגת וללא גבולות.
על ידי מיפוי מדויק, פענוח, שאלת שאלות, קידוד ומסעות בתת המודע והפעלה מכוונת של המערכת הפארא סמפתטית.
ננסה להגיע לשליטה רגשית ומחשבתית, זוהי יכולת אלכימית מופלאה שניתן לפתחה כדי לחיות בשלווה בתוך הכלי שלכם. הגוף שלכם ובו מערכות האנרגיה והנפש, המלווה אתכם בעולם זה. פוסט טראומה משולה לדרקון המגיח מהמעמקים, אשר יכול להיות מאיים ורושף אש אך גם בו בעת גם החבר הכי טוב שלכם, דמות קסומה ומרהיבה שתלמד אותנו המון על עצמנו. עלינו ללמוד לרכב על הדרקון שלנו בשמחה, גאווה, אהבה ולא להיות נשלטים, מפוחדים וחסרי אונים.

הקורס זמין ופתוח לכם לעבודה לשנה שלמה, שנה שבה תוכלו לחזור, לעבוד, ללמוד ולתרגל שוב ושוב את הכלים כדי שישארו בתוככם לכל החיים.

כשהסכמתי לחבק את הטראומה

כשהסכמתי לקבל את זה שאני אדם פוסט טראומטי, הסכמתי להיות בשלום עם כל חלקיי. הסכמתי להפסיק לזייף, להעמיד פנים, לשים מסכה, להיות נורמלית, חזקה. להחזיק את עול העולם על כתפיי הקטנות ולשדר עסקים כרגיל. הסכמתי להתבונן בשבירות שלי, הכאב שלי. מהות האנושיות שלי. לחוות את הכאב בכל העוצמה שהוא מבקש להגיע, (הידעתם שגל רגשי מחזיק בין 45 שניות ל60 שניות ואז מתחלף? אלה אם אנו נאחזים בו, דוחים אותו או נלחמים בו!)להיות מיכל ההכלה לצרכיי הרגשיים ופחות לצפות מאחרים. הסכמתי להיות בפגיעות. בצניעות. פחות בדורשנות. להסכים לאהוב אך גם להפגע. לשחרר את הכעס והאשמה, לבכות, לשתף. לדבר. להרגיש קצת דפוקה.

באחד ממסעות הריפוי שלי, ראיתי את הטראומה שלי- הכאב שלי: המוח פילטר לי אותו כעכביש שחור ענק ושעיר עם עיניים צהובות . מבועתת. לא רציתי לגעת בו. הוא מגעיל אותי חשבתי. מיד אני רואה תמונה אחרת, ילדה קטנה נכנסת למערה לבנה וחשוכה מעט אך מוארת , היא מגיעה עם דלי ובתוכו יש נוזל שחור . היא שופכת את הדלי אל תוך אגם שחור שנמצא במערה. שופכת ומבטה קפוא כמו גם היא. האגם השחור הזה זה הכאב שלי, ממנו נוצר העכביש והילדה הזאת הייתה אני.

גדלתי בבית שבו אסור היה לי לבכות או להביע רגשות, ועל כן הייתי מנותקת מהם, ובכך הוספתי עוד ועוד דליים של החומר השחור לאגם הזה והמפלצת גדלה. אני עומדת עכשיו מול העכביש הזה וחושבת: אני פוחדת שתבלע אותי, אני פוחדת להיבלע על ידי הכאב שלי, להיבלע על ידי משהו. קשר, אהבה, כאב, פחד, שגעון. גם יונה נבלע על ידי לוויתן. מפחדת שהאור שלי יבלע על ידי החושך.

אך אז משהו קרה. על אף הפחד לכאוב את העכביש שלי, הסכמתי להביט בו מקרוב ולנהל איתו דיאלוג מבלי לברוח ממנו, לפתע העכביש הפך קטנטן ואף שובב, כעת הוא כבר טייל לי על היד והרגיש אהוב. ראיתי שהוא לא סוף העולם. הוא כואב לפעמים אבל אחרי הגל, אני נשארת בחיים.

 למדתי להביע באומץ רגשות , לדבר אותם ולשתף והפוסט טראומה שלי חיבקה אותי אליה כמו סבתא אוהבת.

מה הקורס יקנה לך?

בית בטוח

כשהגיתי את רעיון הערכה, חשבתי על כל אותם אנשים מופלאים שהכרתי בדרך, ושבמשך שנים רבות פקדו את הקליניקה שלי. חשבתי על הכאב הרב, חוסר האונים וחוסר ההבנה הרווחת של איך להתמודד ולהכיל פוסט טראומה הן לאדם הפוסט טראומטי והן לבן זוגו ולסובבים אותו. אף אחד לא מלמד אותנו התמודדות עם רגשות.

אני זוכרת את איה המקסימה שהגיעה אלי לקליניקה לאחר הצפות חוזרות ונשנות כאשר היא מצויה בתוך קשר חדש ומבטיח שנהרס אט אט מפאת  הטראומות מהקשר ההרסני הקודם שלה.  הטראומה שלה הייתה במצב לא טוב. לא מטופלת, לא מרוסנת. לא מווסתת. איה איבדה שליטה, מערכת העצבים שלה הייתה תמיד בON ומגורה כרונית,  היא הייתה קופצת מכל דבר, מגיבה בקיצוניות ובחוסר פרופורציה למתרחש, בוכה מכל דבר, חשדנית מאוד, מאשימה, ומפוחדת.  תפיסת העולם שלה הייתה שורדנית ומצומצמת והקשתה עליה להתקדם במובן המקצועי, האישי והרומנטי.  בעיניים מלאות דמעות היא ביקשה להקליט את הטיפולים ולהאזין להם שוב ושוב בבית  היות והיא מתגוררת רחוק ואין באפשרותה להגיע לקליניקה תכופות. כמה מדהים היה, לו יכולת להוריד את כל הכלים הללו למקום אחד ובכל פעם שארצה לטפל בעצמי, אוכל פשוט להיכנס למקום הזה והחומר הזה פשוט יהיה שם. 

וואו! זאת תהייה הצלת חיים עבורי.

הבטתי על איה ובמוחי התבשל רעיון, אנחנו חיים במדינה פוסט טראומטית. זה בגנטיקה שלנו, באפיגנטיקה, בDNA . כיהודים , בתת מודע הקולקטיבי הישראלי שלנו רובנו מגיעים מהתפוצות לאחר שנרדפנו, הושפלנו והומתנו רק בגלל דתנו, נוסיף לזה פיגועים, פוסט טראומה מהשרות הצבאי, מגפת הקורונה ופחד כלכלי מיוקר המחייה שמרחף מעל ראשינו וקיבלנו מדינה שלמה בפוסט טראומה. יש כאלו שהם בפוסט טראומה מורכבת -CPTSD- complex post trauma disorder

 

אומרים שהאנשים הפוסט טראומטים ישנו את העולם, אני מסכימה עם זה, אנשים פוסט טראומטיים לא פעם מונעים מדחף למגר את הרוע , השחיתות, הניצול והעוול שנגרם להם ועם שימוש נכון בדרייב ובאנרגיה הזאת הם בהחלט יכולים לעשות המון טוב לעולם שלנו.

אז עבורכם, אנשי העולם החדש, ילדי האינדיגו, האנשים הרגישים מאוד והמדהימים ביותר הכנתי את ערכת הטיפול המיוחדת הזאת שתסייע לכם קודם כל להכיר את עצמם ואת הפוסט טראומה שלכם , להכיר ולמפות את הטריגרים , לקבל כלים לטיפול לחוות ריפוי מופלא. 

כולי תפילה שתעשו בערכה הזאת את השימוש הטוב ביותר, השלום תמיד מתחיל בתוכנו. 

מהי פוסט טראומה - PTSD?

חשוב לי לומר כי פוסט טראומה היא לא מחלה או הפרעה נפשית . זהו מצב. הוויה. פציעה רגשית משנתקעה במערכת העצבים. כאב עצום הכלוא ברקמת זמן המתעורר בכל פעם שנלחצים טריגרים המפעילים אותו ואז אתה חסר אונים, נשאב לממלכה אחרת וחי לרגע במציאות מקבילה , אין רציונל, הוא נכבה. אתה חווה את הכאב הזה שוב עד שאתה מתעורר וחוזר למציאות הזאת.

כשפיתחתי את שיטת ה cmt תרפיית הזיכרון התאי, המטפלת בטראומות, חיפשתי דרך לרפא זכרונות, להיכנס לתוך רקמת הזיכרון ולעשות לו ריפריימינג, לעבוד עם ציר הזמן של האדם, עבר – הווה – עתיד , לקבל את עזרת המימדים המקבילים. ובאופן מאוד יצירתי לביים את רקמת הזיכרון החיה מחדש ואז לצרוב ולקודד אותו בתאים דרך תת המודע. זה עבד מדהים ועובד ומשנה חיים עם כלכך הרבה אנשים. 

נגן וידאו

למעבר ורכישת התוכנית"לראות את האור"

מחיר השקה- במקום 5600 ₪

רק ₪700 כפול 4

פרק 1

נושא השיעור:

טראומה- להכיר את הדרקון שלך 🙂

 מוזמנ|ת לעצום את העיניים לרגע. זה הולך להיות עמוק. שנים שאת|ה מוצפ|ת. כואב|ת, כועס|ת. רושפ|ת אש ותמרות עשן. שנים שאת|ה רגיש|ה כלכך ומתמודד|ת עם העולם הזה… ולא פשוט לך. בפרק הזה את|ה עומד|ת לגלות מדוע.

 

מצורפים:

שיעור 1- ברוכים הבאים

שיעור 2: מהי טראומה וכיצד היא נלכדת בגוף?

שיעור 3: החיים לצד PTSD

שיעור 4: כלים לוויסות המערכת הסימפתטית והפעלת המערכת הפארא סימפתטית

שיעור 5: סאונד היליניג, תכנות המערכת הסימפתטית

שיעור 6: ptsd, פגיעה מוחית ושינויים פיזיולוגים כתוצאה מקשר מתעלל והרסני

שיעור 7: מהי תפיסת חיים השרדותית

שיעור 8: האם אתם יוצרים את הסבל שלכם?

שיעור 9: לגדול בצל הורה רעיל

שיעור 10: ילדות, תפיסת מערכות יחסים ואהבה.

שיעור 11: החיים לצד אדם עם PTSD

 

פרק 2

נושא השיעור:

הגנה- מערכות ההגנה של הגוף במצבי עוררות, פחד וכאב.

 הגוף הוא יצירה מופלאה ומקודשת. כדי להגן עלינו, הוא יעשה הכל כדי לשרוד, הכל כדי להמשיך את קיומו. ועל כן הוא ייצר מנגנוני הגנה חזקים להתמודדות מול מצבים שהוא תופס כמסכני חיים, הבעיה היא שלפעמים המוח מתבלבל, הוא אינו יודע להבדיל בין דמיון או מציאות, בין רע וטוב, בין מצב חירום אמיתי לתחושת נטישה, כאב או השפלה ומפרש סיטואציות שלכאורה שאינן באמת מסכנות חיים,  אך תופס אותן כחיים ומוות, מכאן התגובות של המערכת הסמפתטית יהיו חזקות ומציפות ולרוב לא פרופורציונליות לאירוע. זיכרו כי במקום שיש תגובה לא פרפורציונאלית, יש טראומה. במטרה להגן עלינו אך המחיר שנשלם יהיה קשה בהיבט הנפשי, הפיזי,  ובמערכות יחסינו. אצל אנשים פוסט טראומטיים מערכת העצבים לרוב על ON, מגורה והיפר ערה לכל רחש וזה עשוי להתפתח למצב כרוני שעם הזמן מתיש ומסכן את הגוף. הבנה, חקירה פענוח ולמידה של המנגנונים שלנו תעזור לנו לחיות בשלום עם מערכות ההגנה שלנו  מתוך מודעות גבוהה ומינימום פגיעה בעצמנו ובסובבים.

מצורפים:

שיעור 12: הכר את מצבי הf- fight| flight| freeze| faint

 שיעור 13: שיעור 14: הכרות , וויסות והתמודדות עם תגובת ה fight- זעם וכעס

שיעור 14: מהו מצב הflight- בריחה, ומתי אנו משתמשים בו , כיצד להתמודד עמו.

שיעור 15: הכרות עם מצב ה faint- מהי אותה תגובת העלמות פנימית ומדוע?

שיעור 16: התמודדות עם תגובת ה freeze-קפאון- יציאה מקיפאון

פרק 3

נושא השיעור:

כלים ואורות.
כלים לריפוי והתמודדות יומיומית עם PTSD ורגישות יתר

לא כל הפצעים נראים לעין, וגם אם כבר שכחתם, הגוף שלכם זוכר. הגוף המופלא שלנו נושא אותנו יום יום שעה שעה , הוא חליפת החלל בעלת אפליקציות חישה הכי מתוחכמות ורגישות שאי פעם נוצרו, נוצקנו לתוכה כדי לחוות ולשרוד בעולם התלת ממדי שבחרנו לבוא אליו. עלינו להתחבר אליו, להבין אותו, לתת לו תחושה שהוא מטופל, מחובק, פתור, שבע כמו תינוק, לעבוד אתו ולא נגדו. הגוף מדבר אלינו בשפה מיוחדת. בשפה לא מילולית, בשפה של תחושות, כאב, גירוד, עקצוצים, כאבים, תחושות בטן, ידיעה פנימית ועמוקה מה נכון ומה לא. מרבית האנשים אינם מחוברים לגופם הם מחוברים מהצוואר ועד למעלה בעוד שמהצוואר ועד למטה הם מנותקים כמעט באופן מלא, לא קיימים. קיימים רק במחשבות. עד שהגוף זועק, כואב, משתולל ומנסה להחזיר אותנו פנימה, הביתה, אל הלב. עבודה סומטית עם הגוף היא עבודה הכרחית בשלב ניקוי טראומות , היות והטראומות מאוכסנות בזיכרון התאי של הגוף וכדי לפתור ולרפא עלינו לשוב לשורש, עבודה עם המיינד והמחשבות במקרה של טראומה כמעט תמיד לא תספיק ולא תייצר שינויים ארוכי תווך, תדרש עבודה עם הגוף כתהליך שלם שיוביל השלמה.

מצורפים: 

שיעור 17:זיהוי כפתורי הכאב על פי שיטת ה cmt

שיעור 18:עבודה עם כפתורי כאב

שיעור 19: מיפוי מערכת מההגנה שלי על כל צורותיה PDF

שיעור 20 : מיפוי מפת הטריגרים שלי – עבודת כתיבה PDF

שיעור 21: כתיבה טיפולית, חקירת הרגשות דרך כתיבה.

 שיעור 22: איך להרגיע אדם פוסט טראומטי במהלך הצפה.

שיעור 23: לגברים שהיו בשרות צבאי קרבי- טיפול בפוסט טראומה מתקופת הצבא

שיעור 24: תיקון טראומה בשיטת CMT

שיעור 25: תרגיל היונה- תרגיל להרגעה מיידית, וויסות רמת החרדה וריפוי המערכת הסימפתטית.

שיעור 26: זוגיות פוסט טראומטית- מה עושים כששני בני הזוג פוסט טראומטיים – עבודת כתיבה PDF

שיעור 27: תרגיל הדלי השחור- עבודה עם החומר ה אנרגטי הפנימי המושך מציאות שלילי ואחראי על מחשבות שליליות.

שיעור 28: PDF- זיהוי הטריגרים המפעילים את הצפות הפוסט טראומה

פרק 4

נושא השיעור:

מה ששכחתם, הגוף זוכר.
עבודה סומטית- לעבוד עם הגוף.

לא כל הפצעים נראים לעין… וגם אם כבר שכחתם, הגוף שלכם זוכר. 

הגוף המופלא שלנו נושא אותנו יום יום שעה שעה , הוא חליפת החלל בעלת אפליקציות חישה הכי מתוחכמות ורגישות שאי פעם נוצרו, נוצקנו לתוכה כדי לחוות ולשרוד בעולם התלת ממדי שבחרנו לבוא אליו. עלינו להתחבר אליו, להבין אותו, לתת לו תחושה שהוא מטופל, מחובק, פתור, שבע כמו תינוק, לעבוד אתו ולא נגדו. הגוף מדבר אלינו בשפה מיוחדת. בשפה לא מילולית, בשפה של תחושות, כאב, גירוד, עקצוצים, כאבים, תחושות בטן, ידיעה פנימית ועמוקה מה נכון ומה לא. מרבית האנשים אינם מחוברים לגופם הם מחוברים מהצוואר ועד למעלה בעוד שמהצוואר ועד למטה הם מנותקים כמעט באופן מלא, לא קיימים. קיימים רק במחשבות. עד שהגוף זועק, כואב, משתולל ומנסה להחזיר אותנו פנימה, הביתה, אל הלב. עבודה סומטית עם הגוף היא עבודה הכרחית בשלב ניקוי טראומות , היות והטראומות מאוכסנות בזיכרון התאי של הגוף וכדי לפתור ולרפא עלינו לשוב לשורש, עבודה עם המיינד והמחשבות במקרה של טראומה כמעט תמיד לא תספיק ולא תייצר שינויים ארוכי תווך, תדרש עבודה עם הגוף כתהליך שלם שיוביל השלמה.

מצורפים: 

שיעור 29: מהו אדם רגיש מאוד? HSP

שיעור 30: מי אני ? מה הסיפור שלי?

שיעור 31: התמודדות עם פחד וחרדה. 

שיעור 32:  נשימה. תרגילי נשימות.

 שיעור 33: עבודה סומטית עם הגוף.

שיעור 34: עבודה עם קמבו. 

שיעור 35: מחקרים על טיפול בPTSD עם מרחיבי תודעה.

שיעור 36: מקלחת יער יפנית- על חשיבות העבודה עם גראונדינג, מקלחת יער , הצבע ירוק וחווית הטבע בעבודה עם ptsd, המינד ומערכת העצבים.

שיעור 37: שיחה עם מטפלים שונים בשיטות שונות לעבודה עם PTSD- בקרוב***

שיעור 38: הומואוסטיז- שלמות המהות האנושית.

נגן וידאו

אהובים ויקרים

אני מתרגשת עבורכם,  מבטיחה שהתהליך הזה הולך להיות מפעים, מרתק ומרגש . צלמו את עצמכם עכשיו, בתחילת התהליך, כי האדם הזה שעומד כאן, בהחלט עומד להשתנות ובמובן הכי טוב שיש, מנסיון.

אולי אתם שואלים כעת...

בהחלט כן! אני מנחה אותך לאורך כל הדרך. לך נותר לעצום עיניים , לנשום עמוק ולהתמסר לעבודה הפנימית. כאשר את\ה מתמסר\ת למפגש עם עצמך , נוצר בך שקט  המעורר תשובות עמוקות לצוף ולעלות על פני השטח. תשובות מרמת התת מודע שלך אשר מצויות בשכבת תודעה עמוקה יותר. כאלו שאולי לא יכולת להגיע אליהן לבד ברמת המודע בתוך בליל הקולות במציאות היום יומית. 

וודאי. הקצב שלך, החוקים שלך. אתם קובעים את הזמנים שלכם. המרווחים. המסעות הן בין עשר דקות לרבע שעה, ואתם קובעים מתי בא לכם לצלול עם הנחיות שלי, חשוב שכאשר את\ה מפנה לך זמן תפני\ה לך גם ספייס, איזו פינה קבועה משל עצמך . מקום שהוא שלך. 

בראשית התהליך אנחנו שואלים שאלות, את\ה תפני\ה אותן פנימה כדי להבין איך המנגנונים שלך עובדים. את\ה תזכר\י בזיכרונות שדורשים ריפוי, הכלה וחיבוק וכאלו שיעשו לך ממש טוב מבפנים. את\ה תחוו\י את כל קשת הצבעים. ככל שהתהליך יתקדם את\ה תחווי\ה בהירות. שקט. את תלמד\י לחבק, להכיל ולאהוב את עצמך ואת סך חלקיך מחדש. התוכנית זמינה לך לחצי שנה וזה זמן רב לתרגול.

על הקורס

למעבר ורכישת התוכנית "לראות את האור"

מחיר השקה - במקום 5600 ₪

רק ₪700 כפול 4

נשים מספרות

מי אני

היי, אני אסטוריה ליאוני, בת 42, אמא גאה לשלושה מופלאים. מפתחת שיטת CMT- תרפיית הזיכרון התאי. שנים רבות מטפלת רגשית, מרצה ומומחית לתחום טיפולי תת מודע. 

מרבית חיי עסקתי במוסיקה ואומנות אך ניתן לומר שחיי מתחלקים לשניים. לפני ההתעוררות שלי ואחרי.  סיפורי מתחיל בגיל 34 , כאשר שרתתי כדיפלומטית בשגרירות ישראל בליסבון, שם פגשתי בשאמן ספרדי על סיפונה של יאכטה בנהר הטאזו. במהלכו של סשן ריפוי, חוויתי הארה אשר טלטלה את חיי. במסעי לחקר האמת, נוכחתי להבין כי השורש של כל קושי מקורו בזיכרונות קדומים וקדומים יותר המאוכסנים בכל תא ותא בגופנו . מתוך הרצון לתקן את הזיכרונות השבורים שלי , נולדה שיטת CMT ( רפואת הזיכרונות)- טיפול רגשי בעבודה על זיכרונות באמצעות כוחו של התת מודע. 

כוחה וייחודה של הCMT הינו בריפוי רגשי עמוק וקצר מועד במקסימום דיוק. ראשית הנעה אל התבוננות עמוקה, לאחר מכן איתור שורשי הזיכרונות שיצרו תפיסות ותבניות קשות ואז תיקון, ריפוי וקידוד מידע מחודש אשר יביא לשינויים מהותיים בחיים. באמצעות הCMT הצלחתי ראשית לתקן, לרפא את זיכרונותיי שלי ולעצב תפיסת קיום חדשה אשר הביאה אל חיי התפתחות עצומה, שמחה ושפע. סוף סוף הייתי מאושרת. פתוחה לחיים ולמה שיביאו עמם, משוחררת מעול העבר.

כיום ישנם 40 מטפלים בשיטה הפזורים ברחבי הארץ ואלפי מטופלים מרוצים:)