שאלות / תשובות

בהחלט, אין עזרים ואין זימונים. על פי הדת שלנו אסור העלאה באוב או גילוי עתידות. מטרת התיקשור בתהליכים שאני עושה היא דווקא שלושת הזמנים ולאו דווקא דגש על העתיד. ההסתכלות היא בעבר, בהווה ובעתיד. כלומר, אני מסתכלת בשורשי החסמים שנוצרו כתוצאה מחוויות עבר מסויימות, מבינה למה זה משפיע על היום ואיך אנחנו יכולות להביא את העתיד היותר מוצלח מבין כל האפשרויות שיש בעתיד הנשמתי שלך (בהתאם לבחירות ולצמתי הדרכים הרלוונטיות שלך) .

ראשית המונטין שלי, אני אומרת דברים שאני יכולה לעמוד מאחוריהם ב-100% ולא אסכן את המוניטין עליו עבדתי כל כך הרבה שנים.
שנית אני בתחום כ-10 שנים ורוב המקרים אני צודקת, במקרים שלא צדקתי בחלקם אני שמחה שטעיתי ובחלקם זה יכול לקרות כי תלוי ברמת שיתוף הפעולה והשקיפות של האדם מולי. לכן אני תמיד מציעה שיחה ראשונה כדי לבחון התאמה דו צדדית הרבה לפני שישנה התחייבות לתהליך כלשהו.

מחד אומר שאין בטוחה לדבר בחיינו, מאידך אני כן יכולה לומר שככל שתשתפי פעולה ותסמכי על התהליך ועל מה שאני אומרת לך לעשות? כך התוצאות תהיינה הטובות ביותר. זה חשוב להבין כי אנחנו צועדות יחד יד ביד במסע הזה על מנת שתצליחי.

ראשית מאמינה שכל מאמנת מעניקה משהו מהידע שלה ומכל מלמדיי השכלתי. יחד עם זאת אני יודעת שבשיטה שלי אין עוד מנטרות, יש מחנה אימונים קשוח מאוד ואין וויתורים ימינה או שמאלה. אומנם החזות שלי נעימה אך בפועל אני דורשת עבודה לא פחות מקשה. כי איך אומרים ? קשה באימונים וקל בקרב. אני מאמינה שככל שאקשה עלייך יחד עם עבודה רגשית נכונה מנטאלית טובה ורוחנית עמוקה נגיע למחוזות הכי טובים שיש. לכן ככל שתשתפי פעולה ותוכיחי שאת ראויה לתהליך EMS כך תפיקי את המירב!