תוכניות הליווי האישי להתפתחות מואצת בכל תחומי החיים במרכז אסטוריה

נגן וידאו

אאורה (AURA) הינה תוכנית הליווי והטיפול האישית במרכז אסטוריה, בתוכה תוכלו למצוא מספר תהליכי ליווי שונים העונים על צרכים שונים, התוכנית נבנתה בשיטה ייחודית ומשולבת אשר מטרתה להביא את המטופל למקסימום הצלחה במינימום זמן, באופן המלווה אותו 360 מעלות- בכל תחום בחייו המבקש התפתחות. מטרת תוכניות ה AURA הינה לתת לאדם כלים סופר מתקדמים מעולם הטיפול, הקואצ'ינג ושיטת ה CMT כדי ללמוד להיות המנטור, המאסטר והמטפל של עצמו בהמשך ללא עזרה חיצונית.

זה נעשה בשני אמצעים מקבילים:

1.תוכנית טיפול דיגיטלית הפתוחה לשנתיים לעבודה יומיומית ומכילה מעל ל100 סרטוני הדרכה וטיפול בהנחיית אסטוריה ליאוני ( לבחירה 3 מתוך 5 תוכנות דיגיטליות) התוכנית בנויה כך שהיא מובילה את האדם למסע ובו תחנות מובנות  המובילות לעבודה פנימית עמוקה של חקירה עצמית, מיפוי ולבסוף הבנה עמוקה של עצמו, הסיפור שלו, האמונות, התגובות, החיווטים, המנגנונים ותפיסות העולם ולאחר מכן התבוננות, ריפוי עד לשלווה, הומאוסטאזיס -השינוי המיוחל.

2.  להשלמת ההעמקה מצורפת לתהליך חוברת התבוננות AURA  (המטרה בתוכנית הדיגיטלית היומיומית היא יסודיות: מעין סדר פסח במארגים הפנימיים, הבנה בגוף ולא רק במיינד , קידוד המידע בתאים והטמעה עמוק ליצירת שינוי אמיתי וארוך טווח.

3. במקביל לתוכנית הטיפול הדיגיטלית מתבצעות 5 פגישות אינטגרציה עם מטפל\ת CMT נבחר, בהתאם לסיפור המטופל, תחת הסופרווזרינג של אסטוריה ליאוני מפתחת שיטת  CMT ומנכ"לית מרכז אסטוריה,

מטרת מפגשי האינטגרציה עם המטפל היא לקבל פנס סופר עוצמתי, לעבוד עם מה שצף ועלה בתוכנית הטיפול הדיגיטלית, בשיטת CMT , לנתח, להבין, לרפא, לקודד ולהטמיע.

בתוכנית כלים עוצמתיים בליוויה הדיגיטלי של אסטוריה ליאוני הנבחרו בקפידה מתוך שנים רבות של טיפול בקליניקה, בתוכנית מיטב הפרוטוקולים הטיפוליים של שיטת  תרפיית הזיכרון התאי- CMT, ביניהם תכנות תת מודע, פרוטוקולי עבודה סומטית, חומרים אינפורמטיביים, ניקוי וריפוי טראומות. עריכת זיכרונות, איתור אמונות מעכבות, מחשבות מעכבות, דפוסים חזרתיים.

aura

מסלולי תוכניות הליווי האישי שבמרכז אסטוריה

AURA PRESTIGE

857 כפול 14 תשלומים
  • 5 מפגשים עם מטפל/ת CMT
  • כל הקורסים הטיפוליים הדיגיטליים פתוחים
  • חוברת עבודה אינטראקטיבית
  • זמינות מטפל בוואטצפ
  • ערכת AURA "כל האושר בקופסא"

AURA BLISS

702 כפול 10 תשלומים
  • 3 מפגשים עם מטפל/ת CMT
  • 2 קורסים דיגיטליים לבחירה
  • חוברת עבודה אינטראקטיבית

AURA EXPEIENCE

360 כפול 10 תשלומים
  • 1 מפגש עם מטפל/ת CMT
  • 1 קורס דיגיטלי לבחירה

aura vip

מסלול VIP עם אסטוריה ליאוני

909 ש"ח

כפול 22 חודשים

*המחירים אינם כוללים מע"מ כחוק

מוזמנים להכיר כמה ממטפלי\מלווי תוכניות האאורה שבמרכז

נגן וידאו

ממליצים

למידע נוסף אודות תהליכי הליווי AURA שבמרכז אסטוריה