What is your blind spot- the workshop‏

כשאני מתבוננת על קבוצת האנשים שמגיעים לסמינרים שלי אני רואה ספריה אנושית מרתקת ומופלאה. 

עובדה ראשונה: כולנו חיים בתוך סיפור. 

כולנו היינו רוצים להיות סיפור מעורר השראה כשבפועל אנחנו יותר כמו " ההבטחה שלא מומשה" "הקורבן" , "שקופה" 

עובדה שניה: הסיפור הזה מנהל אותנו באופן לא מודע. הוא מושתת על זיכרונות ליבה, על אמונות שהן בעצם מחשבות שחזרנו עליהן הרבה פעמים. אלו מרכיבות לנו תפיסת עולם. 

עובדה שלישית : קשה לנו מאוד להתחקות אחר המנגנון המנטלי שלנו, הוא חמקמק, זריז. מופעל באופן סמוי באמצעות תת המודע שלנו. אילו יכולנו להתבונן מהצד , כסיירים במאחורי הקלעים של המוח והמחשבות שלנו, היינו מגלים כמה אנחנו קשוחים, כמה  לעתים אנו עלולים להיות ממש אלימים כלפי עצמנו. משפטים כגון "אני מכוער" , אני שמנה" , " אני לא שווה כלום" , "אני לא אצליח" , "אין סיכוי שמישהו יקח אותי", "אני שורדת" , " אני תמיד לבד" אלו משפטים שאם חבר טוב היה אומר לנו היינו מעיפים אותו מיידית מחיינו. למשפטים הללו אני קוראת "מילים קופצות" ואלו הן אבני הדרך של הסיפור שסיפרתם לעצמכם. לא משנה כמה תרצו שהמציאות החיצונית שלכם תשנה, כל עוד לא שונו ונכתבו מחדש אותן "המילים הקופצות" הסיפור הזה ימשוך שוב ושוב באופן פרקטלי את אותן הנסיבות והתוצאות לחייכם. 

 

אז מה עושים?

זה בהחלט לא פשוט לצאת מהסיפור הזה ללא הנחיה, עזרה או ליווי משום שרובנו חיים בנקודת עיוורון- blind spot. נקודות חשוכות שאין בהן אור. לא מסוגלים לצאת מתוך עצמנו ולראות מבחוץ את נסיבות חיינו.  רק בדיעבד.

חשבו על זה כך, החיים שלנו הם כמו עלייה לרכבת שאינה עוצרת. אין בה התחלה ואין בה סוף.  אנחנו עולים עליה ונוסעים בזמן, עולים ויורדים בתחנות, מסילה מתמזגת במסילה. הנופים מתחלפים. נוסעים אל יעד לא ידוע.

מה אם היו לנו כלים שהיו מאפשרים  לנו לראות את הדברים ממבט על? כלים שהיו מאפשרים לנו ריפוי עצמי, זיכוך ושינוי ? כלים שהיו מאפשרים לנו להיות בכמה מימדי זמן בעת ובעונה אחת? להיות גם הנוסע בתוך הרכבת וגם המתבונן ברכבת שחולפת…כמה כוח ופרספקטיבה היה לנו אז על חיינו? כמה תובנות, החלטות, פתרונות היו לנו במצב שכזה? האם ניקח את העבודה הזאת? האם נכנס למערכת היחסים הזאת? מה מפעיל אותי?

לשם כך בדיוק פיתחתי את הסמינר הזה! 

לאחר התבוננות, פיענוח, טיפול, ריפוי ויצירת "סיפורים חדשים" לאלפי אנשים, הסמינר הזה נולד בשבילכם!

כדי שתוכלו להתבונן על הסיפור שמנהל אתכם ולכתוב את הסיפור החדש והייחודי שלכם שמתאים ותומך במי שאתם היום . 

 

להזמין את הבליינד ספוט שלך לשיחה

בסמינר הזה תקבלו כלים לחיים שעזרו לכם לייצר קפיצה משמעותית בכל תחום. במהלך העבודה נבצע זיהוי של הבלינד ספוטס שלכם, נבקר ברקמות של זכרונות שהותירו צלקות בתפיסת העולם, נברר מה הם הזיכרונות שמשמשים עבורכם תרופות רגשיות ונחווה ריפוי רב מימדי: רגשי- מנטלי- פיזי.

לא למתקדמים בלבד****

 

אבני הדרך של הסמינר:

שלב 1-זיהוי הסיפור שלכם ובו המילים הקופצות המנהלות אתכם. 

שלב 2- צילום MRI ( רב שכבתי) של ההסטוריה, הכרוניקות, האמונות, החסימות. 

והתבניות  והדפוסים החוזרים. 

שלב 3- עבודה רגשית עמוקה על ידי מסעות בפרספקטיבת הנוסע בזמן. עבר\הווה\ עתיד

שלב 4- כתיבת הסיפור החדש שלכם- פרקים חדשים ופסקאות, קידוד ושתילת המסרים הנכונים בתת המודע. בניית לוח השראה פנימי וליווי אל החיים שחלמתם.

 

 

פרטים שחשוב לדעת

סדנה המתמקדת בתרפיית הזמן ככלי ריפוי וקבלת פרספקטיבה לצורך חידוד והבנת יעוד והחלטות

קהל: פתוח

7 שעות

מחיר השתתפות: 450 ש"ח

פרטים טכנים:

תאריך הסדנה הבאה: 22/6/18

מיקום: בית ציוני אמריקה

שעה: 10:00

מהרו להבטיח את מקומכם בסדנה

Days
Hours
Minutes
Seconds