MIRORONG RAPID INTERPATAION

פגישת MRI עם אסטוריה ליאוני

פגישת מיפוי ואבחון בת שעה שבה מתבצעת סריקה עמוקה וניתוח מאפייני אישיות

יכול להיות שאתם שואלים כעת מה נספיק ב60 דקות? אני הרבה יותר מורכב

לאורך השנים, בCMT תרפיית הזיכרון התאי, יצרתי מדע ובו כלי דיוק סופר מואצים לקריאת אדם: כמו כפתורי כאב, מראות, טריגרים, סיפור, מילים קופצות, עוגנים, ומנגנוני הF והיהלום הטמון בך מה הטריגרים ומה מפעיל אותך והכי חשוב מהי תפיסת עולמך היכן אתה ממוקם בחיים, היכן מסתתרת הגרסה הטובה ביותר שלך ומה הקודים שלה שמשאירם אותך במקום הזה …אלו הסגמנטים שעל ידי שאלות מנחות ספציפיות נוכל לעזור לך ולי או למטפל מטעמי להבין בדיוק מי אתה, מה אתה,

התהליך הוא מי אתה מה אתה להיות אתה להיות אתה ולעשות מזה שפע וכסף

לאחר הMRI אני לא משאירה אתכם לבד, אתם תקבלו אפיון והתאמה למסלול ולתוכנית הטיפול הנכונה והמדויקת שלכם …תוכנית קליניקה רק דיגיטל או משולבת קליניקה ודיגיטל -התוכנית האהובה עלי ביותר. בסוף הפגישה יהייה לכם ברור מה צריך לשנות לעבוד עליו ואילו ערוצים חסומים בנוסף, במידה ותכנסו לתוכנית הליווי האישית של AuRA תכתב תוכנית טיפול ופעולה בשיטת CMT , אשר תועבר  למטפל\ת CMT   המתאימה לליווי שלכם ובו יהיו הנחיות ברורות ותוכנית עבודה באשר למה אני חושבת שנכון לבצע בתהליך שלכם.

תוכנית ליווי אישי במרכז אסטוריה AURA

תוכנית ליווי אישי במרכז אסטוריה בשיטה ייחודית ומשולבת אשר מטרתה להביא את המטופל לקפיצה משמעותית 360 מעלות- בכל תחום בחייו המבקש התפתחות. מטרת תוכנית ה AURA הינה לתת לאדם כלים מתקדמים מעולם הטיפול ושיטת ה CMT כדי ללמוד להיות המטפל של עצמו ללא עזרה חיצונית: 

זה נעשה בשני אמצעים מקבילים:

check-mark (1)

תוכנית טיפול דיגיטלית

תוכנית טיפול דיגיטלית בת שלושה חודשים לעבודה יומיומית המכילה מעל ל100 סרטוני טיפול בהנחיית אסטוריה ליאוני (לבחירה 3 מתוך 5 תוכנות דיגיטליות) התוכנית בנויה כך שהיא מובילה את האדם למסע ובו תחנות מובנות המובילות לעבודה פנימית עמוקה של חקירה, מיפוי ולבסוף הבנה עמוקה של עצמו, הסיפור שלו, המנגנונים ותפיסות העולם. להשלמת ההעמקה מצורפת חוברת התבוננות AURA המצורפת לתהליך (המטרה בתוכנית הדיגיטלית היומיומית היא יסודיות: מעין סדר פסח במארגים הפנימיים, הבנה בגוף ולא רק במיינד , קידוד המידע בתאים והטמעה עמוק ליצירת שינוי אמיתי וארוך טווח.
check-mark (1)

פגישות אינטגרציה

במקביל לתוכנית הטיפול הדיגיטלית מתבצעות 4 פגישות אינטגרציה עם מטפל\ת CMT נבחר, בהתאם לסיפור המטופל, תחת הסופרווזרינג של אסטוריה ליאוני מפתחת שיטת CMT ומנכ"לית מרכז אסטוריה, מטרת מפגשי האינטגרציה עם המטפל היא לקבל פנס סופר עוצמתי, לעבוד עם מה שצף ועלה בתוכנית הטיפול הדיגיטלית, בשיטת CMT , לנתח, להבין, לרפא, לקודד ולהטמיע.. בתוכנית כלים עוצמתיים ומיטב הפרוטוקולים הטיפוליים של שיטת תרפיית הזיכרון התאי- CMT, ביניהם תכנות תת מודע, פרוטוקולי עבודה סומטית, חומרים אינפורמטיביים, ניקוי וריפוי טראומות. עריכת זיכרונות, איתור אמונות מעכבות, מחשבות מעכבות, דפוסים חזרתיים.

תוכנית הAURA (שורש)

מדהים אבל אם תכתבו בעברית AURA (באנגלית ) תצא לכם המילה "שורש" ולא בכדי. מטרת העל של התוכנית הזאת היא חיבור עצמי. חיבור לשורשים פנימה.

חיבור עצמי הוא הכל בחיים, הוא הבנה של החתימה האנרגטית שלכם והאופן שבו אתם פועלים בעולם, האותנטיות שלכם, האינטגרטי שלכם והאמת שלכם. כאשר אדם מחובר לעצמו הוא פועל בהרמוניה שלמה ובהלימה עם השליחות שלו, מבין מדוע הוא מגיב כמו שהוא מגיב וחי כפי שהוא חי. 

מטרת העל והשליחות שלי, היא לייצר השראה, אור ותקווה באופן הכי יסודי שאני יכולה ותוך דיוק בתכנים>  כדי לחבר אתכם לעצמכם > כדי שתוכלו באמצעות החיבור לעצמכם לחוות הצלחה, שגשוג, שלווה, עוצמה, יציאה מתודעה הישרדותית >כתוצאה מכך הם חיים חיים מלאים מוקפים באהבה, משפחה, חיבור לשליחות ועוד…

נגן וידאו

השאירו פרטים לקביעת פגישת MRI רגשי- פגישת יעוץ, מיפוי ואבחנה אישית עם אסטוריה

מתאים לאנשים השוהים בחו"ל, במיקום מרוחק או כתמיכה רגשית s.o.s

ממליצים