הסמכת מטפלים

בהנחיית אסטוריה ליאוני

CMT MASTER- METAMORPHOSIS

מסע קסום ועמוק של צלילה לנבכי הנפש, שמטרתו להסמיך את המטפלים לקראת יציאתם לעבודה בכלים שרכשו. מדובר בקורס באורך 20 שעות אקדמיות, במסגרתו חוקרים לעומק את נפש האדם, אותם אלמנטים שאנו פוגשים אצל רבים מלקוחותינו בפגישות בקליניקה – פסיכופתולוגיה של כאב, פחד, שיקום אדם שעבר קשר מתעלל וכו'.

בקורס זה אנחנו לומדים להתמודד עם הקשיים הנוכחיים, להם שורשים עמוקים בעברנו, להבין מהיכן נובעים הקשיים – והכי חשוב, להצליח להתמודד עמם ולצאת מהמקום הזה מחוזקים.

בקרוב נכנס גם מוצר חדש: ערכה למטפל. מדובר בכלי עזר, כפתורים של פרוטוקולים של CMT, ובעצם תהיה לעוסקים בשיטה ערכה מוכנה של עזרים לביצוע הטיפול.

מי שרוצה לעבוד במרכז אסטוריה תחת הדרכתה האישית של אסטוריה, מי ששואף להיות חלק מקאדר מטפלי AURA (אאורה) במרכז אסטוריה ולהוביל ולטפל במטופלים בתהליכי הליווי השונים, חייב לעבור את שני הקורסים -CMT THERAPIST ו CMT MASTER ורק המצטיינים נשארים.

נגן וידאו

המגנטים המשאירים אנשים בזוגיות ממכרת והרסנית  מיפוי והכוונת המטופל לפרספקטיבה גבוהה

מימד 5

נרקסיזם ופסיכופטיה, טיפול בנפגעי נרקסיזם

פסיכו פתולוגיה של קשרים הרסניים

7 המגנטים VS העוגנים המשאירים בקשר ממכר

תפקידי האור והחושך בהבט ההתפתחותי, התעורררות, המתקת האור מהחושך. עבודה עם השאדו. המראות בחיי המטופל

תנאי קבלה  - למי מתאים המסלול?

בוגרי קורס CMT THERAPIST שלב 1

מטפלים בעלי הסמכות שונות ובתחומים שונים מעוניינים להרחיב את ארגז הכלים ואת מזוודת הריפוי שלהם. אנשי חינוך במגוון תפקידים, מנהלים, יועצים חינוכיים, רכזים, מורים, מחנכים, תומכי חינוך והוראה.

להצטרפות לרשימת המתנה למחזור CMT MASTER הקרוב

לפרטים נוספים והרשמה, מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם