המסע המרתק והמשמעותיי בחייך מתחיל עכשיו

התוכנית ללימודי CMT- שלב א'

קורס CMT THERAPIST שלב א'

גלה את המטפל שבך

בקורס זה לומדים לעומק את השפה והכלים של שיטת CMT  ומגלים את יכולותינו כמטפלים משני מציאות, כאשר בחלקו הקורס עיוני ובחלקו מעשי. במהלך הקורס התלמידים מתרגלים את יסודות עולם הטיפול הרגשי והפרוטוקולים של שיטת CMT ועוברים בעצמם טיפול בשיטה המתבצע תוך תרגול מטפל – מטופל ברוטציית אחד על אחד. מעבר לחווית הסיפוק המגיעה מלהניע אדם אל ריפוי פנימי, תחושת המקצוענות, הערך, והשליחות… מזה שנים, התלמידים בקורס מדווחים על שינויים גדולים ברמה האישית המתחילים מהרגע שהם מצטרפים לקורס, ניסים גדולים וזימונים בכל מיני תחומים.  כל מורה דרך צריך ללכת ראשית את הדרך בעצמו, בסופו של דבר, כדי להבין מה זה להיות מטפל, חשוב להתנסות ולעבור את ההתנסות כמטופל. לחקור את הזיכרונות, התפיסות והאמונות שלנו ולדעת לאפיין אחרים.

שיטת CMT

CMT תרפיית הזיכרון התאי עוסקת באיתור שורשים ועבודה עימם לצורך השגת חופש במאפיינים פחות בריאים בתפיסת העולם ובה שורשי הכאב, הטראומות ומנגנוני ההגנה של האדם, תוך פיענוח הסיפור האישי ובו תקרות הזכוכית המייצרות עבורו קושי רגשי.

מטרת הCMT  היא יצירת חופש. חופש פנימי וחיצוני מהרגלים, אמונות ודפוסים (קודים) המייצרים מציאות לא מדויקת בעבורנו, ועקב כך יצירת שמחה פנימית ורוגע. זוהי גישה פורצת דרך בעלת ידע קדום מהעתיד, המאפשרת עבודה דרך גרסאות שונות של האדם , כאשר גרסה מרפאה גרסה. (לדוגמא, הגרסה שלך בגיל 40 יכולה לרפא את הגרסה שלך בגיל 12, הגרסה שלך בגיל 70 תרפא את הגרסה הנוכחית שלך ועוד ועוד)  

דרך מימדים שונים ומסעות בזמן, אנו חודרים אל רקמת הזיכרון ומבצעים בה תיקונים ועריכה, מה שמשפיע מיידית על המציאות החיצונית.

גישה זו מספקת מענה ממוקד למגוון בעיות ומצוקות רגשיות.

 Cmt מביאה משהו שונה, עם טכנולוגית ריפוי עתידנית קצרת מועד המייצרת בחייכם קפצות קוונטיות במינימום זמן. תהליכי עומק בזמן מואץ, והכל על פי מדע מדויק.

 

האני מאמין שלי הוא שהיום כבר לא צריך שנים כדי לעשות תהליך עומק, מה שחשוב הוא עוצמת הדיוק.

מבנה המסלול

המסלול כולל 30 שעות לימוד. עשרה מפגשים בני 3 שעות לימוד פעם בשבוע.

לימוד כלי שיטת CMT כחוויה מעשית וכמפגשי תוכן בהנחיית אסטוריה ליאוני ומורי CMT נוספים

כולל תרגולים, סופרויז'ן והדרכה אישית.

לאחר הקורס יתקיים פרקטיקום הכולל קיום עשרה מפגשי טיפול על אדם ומילוי דוח מטופל,

קבלת תעודה תתאפשר לעומדים בתנאים.

נגן וידאו

קצת על מכללת CMT

מכללת CMT  פועלת כעשר שנים והכשירה עשרות מטפלי CMT  בארץ ובעולם,  נוסדה בשנת 2010 ע"י מפתחת השיטה, המייסדת ומנכ"לית מרכז אסטוריה, אסטוריה ליאוני מתוך חזון לשמש ספירה המשלבת בין חומר לרוח לריפוי והארה, המחבר אנשים לעצמם ללידה מחודשת והתפתחות אישית.

הצבנו לעצמנו מטרה לחבר, למצוא ולחשוף את היהלום הקיים בכל אדם, להביא לידי ביטוי את מלוא פוטנציאל היכולות הטמונות בו בדרך הנכונה ובצורה החווייתית ביותר

אנו מאמינים בתהליכים קצרי מועד המובילים לתוצאות ארוכות טווח.

זהו בית בטוח להתפתחות עצמית, תודעה, עוצמה, ריפוי והטמעה באמצעות שיטת CMT  תרפיית הזיכרון התאי, אשר באמצעות טיפול ואימון ממוקד יוצרים חוקיות ברורה לקפיצה הבאה של חייכם.

מכללת CMT מפעילה מגוון אפשרויות לטיפול ולמידה: בניהם תוכניות ליווי אישיות, קורסים פרונטליים וקורסי אונליין.

מדוע כלכך חשוב ללמוד כלי טיפולי בעת הזאת?

נשמות רבות מגיעות בעת הזאת לעולם כדי לסייע ולעזור לאנשים לעבור את המעבר לעולם החדש. נשמות כאלו הן נשמות מלכות של אנשים רגישים מאוד. HSP. 

המקור הנשמתי שלהם הוא עולם הבריאה במדרג העולמות (יצירה, אצילות, עשייה, בריאה) וזהו העולם שהכי קרוב לכס האלוהות, היות והם קרן ישירה שמורידה המון אור. כילדים הם לרוב היו ילדי אינדיגו, קריסטל או קשת המיוחדים, נשמות עתיקות בגוף של ילד. רואים את התבונה בעיניים שלהם. לא היה להם פשוט במסגרות ובשיטת הסרט הנע של העולם המודרני, ללכת בתלם, לעשות מה שצריך כי כולם עושים. אלו ילדים שבאו לעשות שינוי במערכות החיים השונות בפלנטה. לוחמי צדק, אוהבי בעלי חיים, אומנות, טבע, צמחים, אסתטיקה. כואב להם על סבל העולם , הם מרגישים כל תזוזה בתדר כדור הארץ ולרוב כל דבר מטריד את מנוחתם. 

בדרך כלל הם יבחרו בסיפור חיים מורכב להגיע ממנו, כדי לחקור את ההיבט הרגשי בגילגולם הנוכחי ולצבור מספיק ניסיון לעזור ממנו לאחרים. לעתים זאת ילדות מאתגרת, דמויות בתיאטרון החיים שמאלצים אותם להתמודד עם מראות לא פשוטות. הם יאלצו ללכת בדרך החושך כדי לגלות את האור. כדי לגלות מי הם וכשזה קורה, זאת חגיגה אלוהית גדולה. 

לחצו על הסרטון כדי להבין מי אתם. 

נגן וידאו

במה שונה שיטת CMT משיטות אחרות?

הפסיכולוגיה דוגלת ב"לחפור"בעבר אך לעתים משאירה אותך שם, אדלר לעומתו מטיף לא להתעסק כלל בעבר, אלה רק בהווה, תורת האופונופונו טוענת כי הזיכרונות הם משכנתא על הנשמה, הNLP עובד על הרובד הרגשי, התטא הילינג על הרובד האנרגטי, הCMT  עובדת על הרובד הרגשי והזכרוני…

שיטת הcmt גורסת כי הכל יושב על מאגר הזיכרונות שלנו. הזיכרונות שלנו הם הבסיס לכל תפיסת עולמנו. היא האמצע in and out, נכנסנו, ביצענו תיקון כירורגי ויצאנו. אנו לא מאמינים בבזבוז זמן יקר, כאב מיותר וכסף, אלה בלמצוא את השורשים, להיכנס,  לשנות תפיסה, לקודד ולצאת.

מהו מטפל CMT?

עיניים – לראות את מה שהמטופל אינו מסוגל לראות, העתיד, היכולות החבויות, הפוטנציאל, השאדו (הצללים), שלל גירסאותיו.

מראה – לשאדו שלו, לחלקים האפלים והיפים כדי לעזור לו לעשות אינטגרציה.

זרז לחיבור עם הגוף והנפש: המטפל עוזר למטופל להתחבר אל גופו, לתחושותיו, לרגשותיו, לכאן ולעכשיו.

תבונה וחוכמה – המטפל מביא עימו ראייה תבונית רחבה דרך מימדים גבוהים, חוכמה אינטואיטיבית והובלה חכמה.

מרחב בטוח ללא שיפוט – המטפל מקבל את המטופל באופן ניטרלי וחם, תוך שהוא נותן לו תחושה של מרחב בטוח, שבו מה שלא יאמר – לא יהיה  שיפוט או ביקורות. מותר למטופל במרחב הזה להיות מי שהוא ולדבר ולספר ולעבד יחד עם המטפל את העבר שלו, התשוקות האפלות, החלומות המוזרים, השאדו, המעשים שהוא מתבייש בהם, הכאב והכעס מבלי שישפטו אותו.

עין חומלת – המטפל הוא האדם אשר יראה את המטופל, יחמול עליו, גם אם אף אחד אחר לא ראה אותו לדבריו עד כה. "אני רואה אותך."

מקפצה לצמיחה – המטפל הוא מקפצה לגרסה טובה יותר של המטופל , למטמורפוזה. הומאוסטזיס, השלת הקליפות והפיכה לאדם שלם יותר, הומוגני. מראה שלמה המראה אור אחיד.

בית וחוף מבטחים– המטפל הוא בית שאפשר לשהות בו לזמן מוגבל.

 

חוויה אישית וכלים מעשיים לחיים:

אנחנו מאמינים שהחוויה האישית היא הלמידה הטובה ביותר ולכן מסלול ההכשרה משלב למידה חווייתית ומעשית והתנסות אישית לכל אורך הקורס.

סביבת למידה אישית חדשנית ומלאה בהשראה

היופי הוא ברוטציה, ההחלפה בין כובע מטפל למטופל, שני תהליכים מקבילים בקורס אחד- אישי ומקצועי.

קורס דיגיטלי וספר השיטה

קורס דיגיטלי בו מרוכזים כל חומרי הלימוד של השיטה + ספר השיטה הגולם בתוכו את כל האוצר

שיווק ומיתוג הקליניקה שלך

בסיום הקורס תוכלו להצטרף ליעוץ עסקי ממטפל המתמחה בשיווק דיגיטלי כדי שיעזור לכם להתחיל נכון.

Days
Hours
Minutes
Seconds

 עשרה מפגשים בני 3 שעות.

ימי ראשון בשעה 19:00 במרכז אסטוריה

כתובת: המלאכה 4 נתניה. 

עלות הקורס : 780 ש"ח כפול 18 

(סך הכל 12000ש"ח +מע"מ)

SOLD OUT אזלו המקומות למחזור הקרוב המתחיל
ב11.01.23

להרשמה למחזור ההכשרה מרץ
17.3.24במרכז אסטוריה
השאירו פרטים כאן

להרשמה למחזור CMT THERAPIST הבא

מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

קבלו כמה מן המטפלים שסיימו הכשרת CMT ועובדים אצלנו במרכז

חשוב מאוד לדעת…

למה דווקא אני? מי שמני לעזור לאחרים? יש לי עוד דרך בעצמי לעבור

בורא עולם שמך. אם יש לך לב נקי ורצון אמיתי לעזור. אתה הופך עוסק מורשה של הבורא, אלו כל התנאים.  סמוך על הבריאה שתשלח לך את האנשים המדויקים לך ביותר במסעם ואשר יגיעו אליך לקבל את המפתח הנכון. לפתע מילים יצוצו אל מולם והן לא יהיו שלך.  ודבר נוסף, אל דאגה, בתוך הקורס תעבור תהליך רוטציוני. מטפל- מטופל: אתה תחווה גם תהליך טיפולי בנפש שלך וגם  את הפרוטוקולים כמטפל על מישהו אחר. זהו תהליך מאוד מרגש ומתגמל של התפתחות אישית מואצת במקביל לחוויה מעצימה כמטפל. שני ציפורים במכה אחת. 

למה דווקא עכשיו?

העולם שלנו זקוק כעת יותר מתמיד למטפלים. ככל שהתדר עולם כך גם מתנקה החושך, הכאב הקולקטיבי והאישי, החרדות. הכל צף.

 

יכול להיות שתמיד היית המטפל של המשפחה, כדור האקמול שמרגיע את כולם, יכול להיות שתמיד חשת שאנשים נפתחים אליך. לעתים המורה מגיע כשהתלמיד מוכן.

אם אתה קורא שורות אלו סביר שמתעוררת בך פעימה רצון אמיתי לחולל שינוי ולתרום מהידע, הסבלנות ההכלה והחוכמה שלך לעולם, להתחבר לשליחות הטומנת בתוכה את הרצון לסייע לאנשים לשנות את חייהם, וזה  כנראה, חזק ממך.  – הרצון להשתמש במשאבים האישיים שלך לטובת האנושות והעולם ולייצר לעצמך קריירה מתגמלת ושכר אופציונאלי גבוה מתוך רצון להתפתחות מקצועית ואישית.

 

אנחנו מזמינים אותך לעשות את הצעד, ליצור איתנו קשר, ויחד נבחן האם המסלול מתאים גם עבורך.

תנאי קבלה - למי מתאים המסלול?

כל אדם מגיל 25 שחש כי השליחות הזאת קוראת לו

מטפלים בעלי הסמכות שונות ובתחומים שונים המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים ואת מזוודת הריפוי שלהם

אנשי חינוך במגוון תפקידים, מנהלים, יועצים חינוכיים, רכזים, מורים, מחנכים, תומכי חינוך והוראה.

תנאי קבלה הכרחיים לכלל המועמדים

פגישת אפיון והתאמה

איך בעזרת CMT תוכלו לרכוש כלים לסייע לאנשים ולשפר את חייהם?

בעזרת CMT תוכלו לרכוש כלים

לסייע לאנשים ולשפר את חייהם

(ותוך כדי לשפר גם את חייכם)

הקורס יעניק לכם כלים מקצועיים :

לזהות ולמפות באופן מיידי כפתורי כאב

הנעת האדם למיזוג עם הפוטנציאל והגרסה הטובה ביותר שלו

הארה בפנס לאדם את הסיפור בו הוא כלוא

עריכה ותיקון זיכרונות על ידי פרוטוקולים מובנים

הוצאת המטופל מתבניות ההתנהגויות האוטומטיות היומיומיות – הימנעות, בריחה מהתמודדויות מסוימות, מחשבות טורדניות

זיהוי תבניות חזרתיות של התנהגויות מסוימות - הימנעות, כעס/עצבנות יתר, אי רצון ומוטיבציה.

 

מהו התהליך הטיפולי בCMT

התהליך הטיפולי:

טיפול בcmt מתחלק לשני חלקים. חלק תשאולי וחלק השני שנקרא "אסנשן"- קפיצה באמצעות מסע בתת המודע ועבודה עם גרסאות שונות של האדם באמצעות עבודה עם מימדים ופיצולים של האדם כחלק מהכלי הטיפולי.

בשלב הדיגינג אנו נאתר את שורשי הכאב, האמונות, והזיכרונות האחראים לכך, נכניס דמויות הדרכה, נפצל את האדם לכמה גרסאות של עצמו שיתנו לו פרספקטיבה רחבה וחוויה רב מימדית,

זה יאפשר לאדם לחוות מציאות מרובדת ולקבל תשובות ומענה רגשי מעצמו וללמוד לאהוב את עצמו מבפנים. התהליך מעלה את הערך העצמי, הדימוי והבטחון.

בתהליך אנחנו נזהה את האמונה המגבילה היוצרת דפוסי חשיבה ואת הקודים- מחשבות אוטומטיות המעכבות - נבין את השורשים- ממה הדברים נובעים. נערער את אמונות היסוד ונחליף אותן באמונות יסוד חדשות ומקדמות.

כמה מרוויח מטפל CMT ממוצע ומה האפשרויות הכלכליות של שליחות כזאת ?

מטפל CMT ממוצע מרוויח בין 450 ל650 לשעה, תלוי כמובן בוותק ובניסיון. מטפלים עובדים מקבלים בממוצע בין 3- 4 מטופלים ביום כאשר משכורת חודשית ממוצעת עשויה להיות בין 10.000 ל25.000 ש"ח ואף הרבה יותר . 

 כמו כן קיימת אפשרות לעבוד במרכז אסטוריה ולהוביל מטופלים של המרכז בתהליכי AURA השונים ולהתפרנס מצוין. 

הכירו כמה מבוגרי הכשרת CMT המדהימים שלנו

להרשמה למחזור הבא

לפרטים נוספים והרשמה, מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם