נגן וידאו

קורס דיגיטלי חדש נוסף מסדרת הקורסים המצליחים של אסטוריה ליאוני,
בו היא תעזור לך לטפח ולחזק את הנכס החזק ביותר שיש לך -
הבטחון והערך העצמי שלך!

מרחב אישי לטיפול רגשי והעצמה-בזמן, בקצב ובמרחב שלך. 

14 סרטוני  ידע וטיפול בהם הכלים העוצמתיים והמתקדמים ביותר מעולם הטיפול הרגשי, הקאוצ׳ינג ותת המודע, אשר ילמדו אותך לייצר ערך עצמי גבוה, אהבה עצמית, הערכה, כבוד ובטחון בעצמך.

בין אם חברתי, מיני, זוגי, קריירה כל חוסר בטחון אחר, 

כל דבר שיש לו חסם יש לו שורש. 

ואת השורש הזה מטרתנו לגלות.

תמונה: יגאל סלבין

בטחון עצמי מנצח

מחקרים מראים  כי בטחון עצמי וקסם אישי הם האלמנטים האישיותיים המשפיעים ביותר על מכירה עצמית ומכירה בכלל. זה נכון לגבי הצלחה בכל תחומי החיים. לגבי יכולת העמידה מול הילדים שלך,  מערכות היחסים שלך, הפרטנרים לעבודה שלך וכו'. 

למעשה זה מה שמבדיל בין חיים בינוניים ובין extraordinary life . 

בעידן בו אנו חיים, אדם חייב להיות מולטי טאסקין וללבוש מליון כובעים. 

כאשר אתה מקרין בטחון עצמי ועוצמה, העולם מגיב אליך בהתאם. הזדמנויות נפתחות, רעיונותיך מתקבלים, אתה חווה הצלחה בתחום הרומנטי, אתה זורם, שמח, קליל ומשרה אווירת בטחון לסובבים אותך.  

אנשים רוצים להיות כמוך, להיות אתה. להידבק באותנטיות ובקסם האישי המתפרץ שלך…

אז כיצד מפתחים בטחון עצמי מנצח? האם יש דרך לעשות את זה?

אכן כן. מחקרים שנעשו בשנים האחרונות מראים כי ניתן בהחלט ללמוד זאת. "ראשית ניתן לשנות אמונות- האמונות ישנו את המחשבות- המחשבות ישנו את שפת הגוף וההתנהגות- ההתנהגות משנה את התוצאה."

בטחון עצמי חזק, קסם אישי, כריזמה, כוח שכנוע ושפת גוף בטוחה הם בהחלט מן הדברים המרכיבים בטחון עצמי מנצח, אך אם זה קורה רק ברמה החיצונית ולא מקרין מהפנים אל החוץ זה מרגיש מזויף וסביר שלא ישאר לזמן רב. 

כמי שבקיאה שנים בתחום הטיפול הרגשי והקוגניטיבי אומר לכם בוודאות כי אין גלולת פלא , תרופת קסם או קיצורי דרך ולכן ראשית נתחיל את המסע שלנו פנימה… 

ידע זה כוח ובמקרה הזה היכרות עמוקה עם עצמכם היא הכוח הגדול ביותר העומד לראשותכם. בקורס ה extraordInary life אוביל אתכם עם מיטב הכלים העומדים לרשותי אל נבכי הנפש שלכם כדי שתכירו את עצמכם במקומות שבהם לא ביקרתם, בתחנה הראשונה נעשה סדר פסח באמונות השורש שלנו , בתחנה השנייה נבחן ונבין ממה עשוי המינד סט שלנו, מהם כפתורי הכאב שלנו, הפחד וההרס העצמי. 

כאשר הדברים מבפנים יהיו מובנים ופתורים, הביטחון יקרין זאת החוצה ויתפרץ מאיתנו כמעין מתגבר. 

 

הקורס שלי יעזור לך

״נהגתי לחפש כוח ובטחון מחוץ לעצמי, אבל הם נמצאים בפנים… הם היו שם מאז ומתמיד ״
אנה פרויד

״נהגתי לחפש כוח ובטחון מחוץ לעצמי, אבל הם נמצאים בפנים… הם היו שם מאז ומתמיד ״
אנה פרויד

חקרתי ומצאתי את הנוסחה לביטחון עצמי מנצח!
זה מתחיל מהתפיסה בה אנו חווים את עצמנו והיא מתחלקת לשלושה רבדים:

אתם בטח שואלים כעת...מה ההבדל בין ערך, דימוי ובטחון עצמי?

שאלה טובה! יש בהחלט לא מעט בלבול שנוצר סביב המונחים הללו ומה אומר כל אחד מהם. 

וזה המקום בעבורי לעשות לכם קצת סדר 🙂

בטחון עצמי זה מה שאני משדר כלפי חוץ: כמה אני בטוח ביכולותיי לנהל חיים תקינים, כמה אני בטוח במה שאני מרגיש וחושב. מה אני משדר לסביבה מבחינת שפת הגוף שלי, הנינוחות שלי, יכולת ההתבטאות שלי,הקסם האישי שאני מציג לעולם. זאת הפרסונה שלי או אפילו אם תרצו, המסכה שלי. 

דימוי עצמי הוא מה אני חושב לגבי עצמי באופן כללי, בשקט…ביני לבין עצמי. זהו תהליך פנימי של התבוננות המשתנה כל הזמן. מה אני חושב על תכונות האופי שלי והגוף שלי. דימוי עצמי לקוי יכול להביא לדפוסים רעילים של התעללות עצמית, הרס עצמי, הענשה עצמית, שיפוט וביקורת ולבטחון עצמי נמוך.

ערך עצמי הוא מה אני שווה או כמה אני שווה בעיני עצמי ובעיני אחרים לדעתי. ממש כמו מנייה…האם אני מנייה טובה? חמה? סחירה? כזאת ששווה להשקיע בה? האם אני ווינר או לוזר? האם אני מספיק שווה כדי שישארו איתי? ילחמו עלי? ערך עצמי לפעמים עשוי להיות קשור לכסף, אז אם אתה מרגיש שווה רק כשיש לך כסף …אז מה קורה כאשר אין כסף, אין עצמי ? 

עצמו לרגע את העיניים ודמיינו שנתיים מהיום, אתם כפי שאתם היום, פוגשים לשיחה מלב אל לב את הגרסה העתידית המיטבית שלכם. גרסה מצליחה, מלאת בטחון, זוהרת, מוגשמת, כזאת שחיה כבר את החיים הלא שגרתיים ומלאי העניין והצבע שאתם חולמים עליהם,  ברגע של שיא. דמיינו את רגע השיא הזה. המקום המופלא הזה שאתם חולמים להיות בו.  נסו להרגיש את כל התחושות המתלוות אליו. חייכו מהלב.  ועכשיו שבו עם עצמכם העתידי לשיחה, מה הוא או היא  היו אומרים לכם? אילו טיפים הם היו נותנים לכם להמשך הדרך?

כן אסטוריה! אני רוצה בטחון עצמי מנצח!

EXTRAORDINARY LIFE עם בטחון עצמי מנצח

עכשיו במחיר מיוחד!
555
  • כולל 14 שיעורים מוקלטים
מחיר מיוחד

מערך הקורס

פרק 1

נושא השיעור:

קצת סדר במושגי בסיס. ההבדל בין דימוי, ערך ובטחון עצמי

בפרק הזה אעסוק באופן מעמיק בשלושת הנושאים הכלכך חשובים הללו, אנחה אתכם ואעזור לכם לצלול עמוק פנימה כדי להבין היכן מצוי באמת הקושי שלכם וכיצד לחזק, לפתור, לרפא ולשנות אמונות מעכבות וחוסמות.

מצורפים:

שיעור 1: מהם ערך, דימוי ובטחון עצמי

שיעור 2: חלק ב׳ מסע בתת המודע לאיתור חסמים ואמונות מעכבות

 

פרק 2

נושא השיעור:

ערך עצמי

מה הערך העצמי שלי? האם אני מנייה טובה בעיני עצמי? ואם אני חושב עמוק פנימה שלא ממש, כיצד אוכל לעזור לעצמי לחזק ולהאמין שאני אכן כן! (כי זאת האמת! אתה פשוט עוד לא מסוגל לראות את זה! )

שעור חשוב וחזק המאפשר לנו לבחון את הביקורת והמדידות שאני עורך לעצמי…

מצורפים:

שיעור 3: ערך עצמי

 שיעור4: חלק ב- מסע בתת המודע ותרגול ערך עצמי בריא

 שיעור 5: כפתורי כאב- מה כפתורי הכאב המפעילים אותי

פרק 3

נושא השיעור:

הרס עצמי

מה הוא הסוד? מדוע יש כאלו שמצליחים לממש את עצמם ולחיות חיים מלאי הגשמה שמחה ושליחות ואילו יש כאלו שיש להם הכללל..באמת! אך הם מדשדשים במקום ונשארים שנים בגדר "ההבטחה שלא  מומשה".

התשובה כאמור היא הרס עצמי לא מודע

מדוע ולמה אנו מחבלים לעצמנו בדברים שאנו הכי מפללים להם?

 

מצורפים: 

שיעור 6: מהו הרס עצמי

 שיעור7: תרגיל הרס עצמי- בכתב

פרק 4

נושא השיעור:

לבנות מהפצעים שלי אימפריה

שיעור חשוב! מי מאיתנו לא נושא סיפור ובו צלקות, טראומות, ניסיון חיים עשיר וידע? כאן תלמדו כיצד למנף את הנכסים הכי יקרים וחשובים שלכם לכדי אימפריה משלכם.

תלמדו כיצד לנצל את המשאבים האישיים העומדים לראשותכם כדי לייצר שליחות גדולה מתוך האותנטיות והצבעים הייחודים שלכם.

מצורפים : 

שיעור 11: ניצול המשאבים האישיים שלי

שיעור 12: חלק ב׳- מסע בתת המודע לבניית חזון

פרק 5

נושא השיעור:

אני מספיק|ה!

האם אני מספיק טובה, יפה, מוכשרת, אהובה, שווה?

כן..כן…כולנו מכירים אותה…תולעת חוסר האושר הפנימית שלנו  שקוראים לה ״אני לא מספיק״ מאמללת  ומכרסמת מבפנים , משאירה אותנו בתחושה שתמיד אפשר יותר…מה שמביא לחוסר מסוגלות להכיר תודה, להעריך, ולהנות ממה שיש לנו עד כה, לאהוב את מי ומה שאנחנו, כפי שאנחנו. 

אין מקום שקוראים לו "מספיק", אין יעד כזה, תמיד אפשר יותר. "לא מספיק " זאת אובססיה אישית וחברתית.

אי אפשר לקחת מטוס ולהגיע ל"מספיק", אי אפשר לנסוע ברכב לשם, "מספיק"הוא מצב תודעתי אין סופי הנמצא בשום מקום ודיי תוקע אותנו במקום כאשר אנחנו נכנעים לו…

בשיעור הזה נלמד להרעיב את התולעת שלנו ולהיות שלמים ושמחים בחלקנו , לדעת שאני מספיק כפי שאני!

מצורפים:

שיעור 11: אני מספיק

שיעור 12: מדיטציה חוויתית ועמוקה להטמעה וקידוד ״ אני מספיק״ 

פרק 6

נושא השיעור:

10 טיפים חשובים לבניית בטחון עצמי

לראות בלופ כדי שיכנס טוב טוב לתת המודע!

אם אתם כאן, המינד סט שלכם בהחלט זקוק לניעור וזריקת רענון. טיפים חשובים ובעלי ערך רב שיעזרו לכם לבנות את עולם האמונות והסט אפ שלכם מחדש. אז למה אתם מחכים? לחצו PLAY

מצורפים: 

שיעור 13: 10 טיפים ליצירת בטחון עצמי קורן ומתמשך

 

פרק 7

נושא השיעור:

מיני שיעור משחק ועמידה מול קהל- תרגול שפת גוף בטוחה

חלק גדול מהבטחון העצמי שאני מקרין כלפי חוץ הוא עמידה מול אנשים וקהל. היכולת להכנס למקום ולהשאיר חותם על הסובבים , לעמוד מול קהל ולא לפחד ולגרום לכך שיזכרו אותי.

לכל אחד יש חתימה אנרגטית משלו, יש שיגרמו לך לרצות להיות כמותם ויש אנשים שיהיו שקופים ולא מורגשים. האם הביטחון העצמי שלנו הוא זה שמייצר את שפת הגוף הבטוחה? זו שמקרינה עצמה, מושכת,  גורמת לסובבים לרצות בחברתנו וגורמת לנו להרגיש יותר מבוקשים ונאהבים? או שבעצם ההפך הוא הנכון?  ובכלל, האם ניתן לזייף שפת גוף? 

היום מחקרים מראים שבהחלט כן.

בשיעור הזה אני חוזרת לשיעורי המשחק שאני למדתי כבוגרת בית צבי…ולכישורי הבמה שלי כזמרת ושחקנית הבימה והאופרה הישראלית לשעבר ואלמד אתכם כמה מעקרונות הבסיס החשובים ביותר של שפת גוף המקרינה בטחון שופע ועמידה נכונה מול קהל. אתם מוכנים? קומו…השיעור הזה מתבצע בעמידה…:)

מצורפים:

שיעור 14: שפת גוף ומיני שיעור משחק

 

אז ברוכים הבאים לפרויקט החיים הלא שגרתיים שלכם

זה הזמן להפוך את המשאבים האישיים שלכם לאימפריה

הזמן שלנו יחד...

היי, דקה לפני שאתם מחליטים להצטרף, אגלה לכם סוד… גם אני מתרגשת לפגוש אתכם.

כל אדם שמצטרף לפרויקט הזה הוא עולם ומלואו עבורי והזמן שנבלה יחד מרגש ומסקרן. 

 אני הולכת לקחת אתכם למסע מרתק. עמוק פנימה, אל מקומות בהם אולי עדיין לא ביקרתם בעצמכם. ממש כמו להיכנס לרגע לקפסולת זמן. זיכרונות יקומו לתחייה, מחשבות, רגשות. זוהי תהייה חוויה מרתקת.

 אני מבטיחה לכם שתבינו המון דברים חשובים. חלקם יהיו לא פשוטים אבל הם חלק ממי שאתם. היכולת שלכם לקבל את כל החלקים בכם, גם הפחות מחמיאים היא הצעד הראשון אל עבר שינוי אמיתי וקונסיסטנטי.

והכי חשוב,  אל פחד. 

עשיתי זאת כבר אלפי פעמים עם אלפי אנשים שונים ואני יודעת את הדרך לשם. 

אני איתכם.  צעד צעד, 

מלווה אותכם לאורך כל הדרך,

שלכם, אסטוריה ליאוני

צילום: יגאל סלבין

אולי אתם שואלים כעת...

בהחלט כן! אני מנחה אותך לאורך כל הדרך. לך נותר לעצום עיניים , לנשום עמוק ולהתמסר לעבודה הפנימית. כאשר אתם מתמסרים למפגש עם עצמך , נוצר בך שקט  המעורר תשובות עמוקות לצוף ולעלות על פני השטח. תשובות מרמת התת מודע שלך אשר מצויות בשכבת תודעה עמוקה יותר. כאלו שאולי לא יכולת להגיע אליהן לבד ברמת המודע בתוך בליל הקולות במציאות היום יומית. 

וודאי. הקצב שלך, החוקים שלך. את קובעת את הזמנים שלך. המרווחים. המסעות הן בין עשר דקות לרבע שעה, ואתם קובעים מתי בא לכם לצלול עם ההנחיות שלי למסע מרתק בתת המודע שלכם. חשוב שכאשר את מפנים לכם זמן תפנו גם ספייס,  פינה קבועה משל עצמכם . מקום שהוא שלכם. 

בראשית התהליך אנחנו שואלים שאלות,  כדי להבין איך המנגנונים שלך עובדים. אתם תזכרו בזיכרונות שדורשים ריפוי, הכלה וחיבוק וכאלו שיעשו לכם ממש טוב מבפנים. אתם תחוו את כל קשת הצבעים. ככל שהתהליך יתקדם אתם תחוו בהירות. שקט. תלמדו לחבק, להכיל ולאהוב את עצמכם ואת סך כל חלקכם מחדש. 

כיצד מתנהל הקורס ברמה הטכנית ?

כמה עולה לי כל התענוג הזה?

במקום 2220 ש״ח

רק ₪185 כפול 3

EXTRAORDINARY LIFE עם בטחון עצמי מנצח

במחיר מיוחד!
555
  • כולל 14 שיעורים מוקלטים
מחיר מיוחד

אולי יעניין אותך חבילות ההתפתחות שלי...

מספרים ש...

אודותיי

היי, אני אסטוריה ליאוני, בת 42, אמא גאה לשלושה מופלאים. מפתחת שיטת CMT- תרפיית הזיכרון התאי. סופרת,  מטפלת רגשית, מרצה ומומחית לתחום טיפולי תת מודע. 

מרבית חיי עסקתי במוסיקה ואומנות אך ניתן לומר שחיי מתחלקים לשניים. לפני ההתעוררות שלי ואחרי.  סיפורי מתחיל בגיל 34 , כאשר שרתתי כדיפלומטית בשגרירות ישראל בליסבון, שם פגשתי בשאמן ספרדי על סיפונה של יאכטה בנהר הטאזו. במהלכו של סשן ריפוי, חוויתי הארה אשר טלטלה את חיי. במסעי לחקר האמת, נוכחתי להבין כי השורש של כל קושי מקורו בזיכרונות קדומים וקדומים יותר המאוכסנים בכל תא ותא בגופנו . מתוך הרצון לתקן את הזיכרונות השבורים שלי , נולדה שיטת CMT ( רפואת הזיכרונות)- טיפול רגשי בעבודה על זיכרונות באמצעות כוחו של התת מודע. 

כוחה וייחודה של הCMT הינו בריפוי רגשי עמוק וקצר מועד במקסימום דיוק. ראשית הנעה אל התבוננות עמוקה, לאחר מכן איתור שורשי הזיכרונות שיצרו תפיסות ותבניות קשות ואז תיקון, ריפוי וקידוד מידע מחודש אשר יביא לשינויים מהותיים בחיים. באמצעות הCMT הצלחתי ראשית לתקן, לרפא את זיכרונותיי שלי ולעצב תפיסת קיום חדשה אשר הביאה אל חיי התפתחות עצומה, שמחה ושפע. סוף סוף הייתי מאושרת. פתוחה לחיים ולמה שיביאו עמם, משוחררת מעול העבר.

כיום ישנם 40 מטפלים בשיטה הפזורים ברחבי הארץ ואלפי מטופלים מרוצים:)