בהנחיית אסטוריה ליאוני
יכולת להשבע שהפעם זה היה נראה מבטיח.
והנה שוב זה קרה, הדלת נסגרת, את מורידה את הבגדים
ומכירה היטב את התחושה: אכזבה ריקה.
את כועסת על עצמך. עד שהצלחת לצאת מהקשר ההוא שהשאיר בך צלקות,
בזבזת את זמנך היקר על משהו שידעת מראש שהוא חסר סיכוי...
את שוב עושה אותה טעות ויוצאת לדייט לא מוצלח.
ומפעם לפעם זה נהייה אף קשה יותר, שק הטראומות שלך הולך וטופח, והאמון שלך הולך ואובד. את מביטה במראה והכאב שבעיניים מביט בך חזרה.
את הרי חכמה, מגניבה, יש שיאמרו מדהימה! בכל תחום,
אך בתחום הזה, נראה שקשה הרבה יותר. מה את בסך הכל רוצה?
אהבה יציבה ובריאה, כזאת שתוביל לחיים משותפים. אדם מיוחד עימו תוכלי לחלוק רגעי אמת אינטימיים של דמע, שמחה, חברות וערבות הדדית...
כזה שתדעי מיד ש"זה זה". משהו עוטף, מוכר ומנחם. כמו לחזור "הביתה"...

אז מה לא בסדר? למה היא לא מגיעה?


אל דאגה אהובה, אם הגעת לכאן, הכל מדויק.

בואי נדבר קצת על א ה ב ה ... יש כנראה משהו שאת עושה שעדיין לא מדויק...
בתוכנית זו אעזור לך לדעת לאהוב. כן. לדעת לאהוב נכון זה אומר לפעמים ללמוד שפה חדשה - שפת האהבה הבריאה. זה אומר לעשות דיפרוגרמינג של כל מה שידעת ותוכנתת לחשוב על זוגיות ואהבה עד כה,  בין אם זה מה שראית בבית, בסרטי הוליווד, סדרות טורקיות, פינטזת או חווית על בשרך...
לא כולנו גדלנו בבתים שבהם הודגמה לנו אהבה וזוגיות טובה ללמוד ממנה, לחלקנו שפת האהבה זרה. ועל כן, עלינו ללמוד אותה מחדש כל הדרך פנימה, אהבה היא הכוח החזק בעולם , זרם בלתי פוסק של אור אלוהי. היא אחדות, שלם, הרמוניה יציבה ומשלימה.
אהבה אמת היא שקטה, יציבה, בוטחת, רגועה, היא חברות של אמת, נדיבות הלב, חמלה, ראיית הטוב. היא פחות פרפרית, סוערת, משתנה, תשוקתית ובוערת, אני מדברת על אהבה שמיימית, אלוהית, על אהבה של שני חצאי שלם וכשזוכים בה מרגישים שהגענו הביתה.  לעתים כדי ללמוד אהבה יש לנו צורך לעבור דרך שערי האנטי אהבה- דרך ההרס, הכאב והשנאה, דרך הכעס והאשמה, לדעת על בשרנו מהי לא אהבה כדי שנוכל להבין את האהבה באמת.
לצורך כך,  קחי נשימה עמוקה והתחילי להתרגש,  את עומדת להיכנס אל הLOVE LAB- מעבדת האהבה האישית שלך.

LOVE LAB הקונספט

תוכנית טיפול דיגיטלית בהנחיית אסטוריה ליאוני, בעלת קונספט יחיד מסוגו.
מרחב אישי לטיפול רגשי והעצמה, בזמנך הפנוי ובמרחב שלך, בכדי שתוכלי לפענח את תפיסת האהבה שלך המנהלת אותך בקשר רומנטי, להבין את הטעויות והדפוסים המעכבים ולייצר תפיסת אהבה וזוגיות בריאה אשר תמשוך זוגיות מדויקת לחייך.

התוכנית מובילה לחקירה פנימית עמוקה ומעניינת, בכדי לפענח את האמונות, המנגנונים והדפוסים המנהלים אותך בהתנהלות רומנטית.

בתוכנית מוקלטים פרוטוקולי טיפול רגשי ושיעורי קואוצינג יעודים מתוך הקליניקה שיסייעו לך לשנות ולעדכן "גרסת תפיסת אהבה" חדשה דרך מסעות בתת המודע ועוד, במטרה לסייע לך למגנט אהבת אמת בשלה וחיים משותפים.

 

למידע נוסף אודות תוכניתה LOVE LAB, מבצעים, סדנאות והכשרות של אסטוריה ליאוני,
השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם

"... האהבה מבקשת מאיתנו להתקלף, לפשוט את השכבות, להגיע עד העצם, להיות באינטימיות מלאה, חשופים, נקיים, שבריריים. אותנטיים. רק אז היא מתגלה למולנו במלוא הדרה..."
אסטוריה ליאוני

באמצעות התוכנית תוכלי לחוות

בניית בטחון עצמי וחיזוק עוגנים פנימיים

כלים וטכניקות טיפוליות עצמיות שיסיעו לך לבנות תפיסת אהבה מדויקת, בוגרת ובשלה

למשוך זוגיות בריאה ונכונה יותר

״ המטרה שלך היא לא לחפש את האהבה, אלה למצוא את המחסומים שבנית סביבך כנגדה ״

שתי אנרגיות בעולם

אהבה ופחד

בעולם העשייה בו אנו מתקיימים, בכל רגע ורגע קיימת לנו בחירה: בין טוב ורע, שחור ולבן, באהבה או בפחד. זהו עולם דואלי, בעל קטבים שונים. ככל שנעלה בסולם ההתפתחות, ונעשה בתוכנו תיקון (שאדו וורק) התדר יצטלל וננוע אל עבר חלקים מוארים יותר בעצמנו, מתוך אנטרגרציה של החושך והאור שבנו. כדי למשוך אהבה צריך להיות האהבה. צריך להבין מה אני עושה שאינו אהבה בתוכי.

רק לשבוע הקרוב במחיר השקה מיוחד (לאחר מכן המחיר יוכפל)

כן אסטוריה! אני מוכנה לאהבה!

במקום 5600 ש״ח

רק 2220 ש"ח

(₪370 6X חודשים)

חקרתי ומצאתי, תפיסת אהבה בריאה מתחלקת לכמה רבדים עיקריים:

תוכלי לפרט מעט יותר על התוכנית?

כן, בשמחה. לא תאמיני, אבל המסע שלך  מתחיל עוד ברחם אימך, האם נוצרת מאהבה? מה היה הסיפור של אמא? של אבא? מה הם חשבו על אהבה?

עם הCMT (תרפיית הזיכרון התאי) יש לנו יכולת לרפא זיכרון משם, ברמת התא. באמצעות הכלים בLOVE LAB -מעבדת האהבה, ניגע בילדותך, נחקור ונבקר בזיכרונות שעיצבו את תפיסות עולמך, בכל הקשור לזוגיות ואהבה…האם היה שם כאב, פחד, שמחה, דרמה, ריצוי, צרכים, גבולות…

נבקר באהבה הראשונה שלך, השנייה, או במערכות יחסים שהותירו בך חותם ומטען לא פתור, נשחרר כאב ונפרד ממי שצריך, כי צריך לשחרר את הישן כדי לפנות מקום לחדש.

באמצעות כלי החקירה, אעזור לך להבין מי הוא "הגוסט פרטנר" שלך ומדוע את נמשכת אליו מבלי שאת יודעת?

בתוכנית קיימים גם כלי "SHADOW WORK " טיפוליים עוצמתיים מהקליניקה – כי אי אפשר לגעת באור לפני שמחבקים את החושך, אעזור לך לגעת באהבה עצמית בריאה, עוטפת, נכונה. כדי שתוכלי לרפא בעצמך טראומות אשר ירגיעו את מערכת העצבים הסימפתטית שלך. 

המטרה היא לעזור לך לבנות אב טיפוס של הפרטנר המדויק שלך, כזה שעוד לא פגשת , רק בחלומות,  ובאצמעות סשן מניפשטיישן מודרך וחזק, אעזור לך למשוך אותו לחייך.

פירוט טיפולים\שיעורים

שיעור 3- אהבה ופחד – רשימת מאפיינים pdf

כן אסטוריה! אני מוכנה לאהבה!

עכשיו במחיר מיוחד

במקום 5600 ש״ח

רק 2220 ש"ח

(₪370 6X חודשים)

המתנה הגדולה ביותר שאת יכולה לתת לעצמך

המקרה של שרון. להאמין ולראות תוצאות!

אז ברוכה הבאה למעבדת האהבה הפרטית שלך

החלום הזה בפתח. הוא קרוב מתמיד. זה מתחיל בהחלטה, קפיצה… בואי אל האהבה.

את ואני, הולכות לעבור תהליך

לא יודעת מה חווית עד כה, אבל מבטיחה לך שזה הולך להיות מפעים, מרתק ומרגש כפי שלא תיארת לעצמך. צלמי את עצמך עכשיו, בתחילת התהליך, כי האישה הזאת, זאת שעכשיו יושבת וקוראת שורות אלו לא תהייה האישה שתסיים אותו. 

את אולי שואלת כעת...

האם אני באמת יכול\ה להגיע לתוצאות טובות עם עצמי בקורס אינטרנטי? ולא עם מטפלת לייב בסשן אחד על אחד?

בהחלט כן! אני מנחה אותך לאורך כל הדרך. לך נותר לעצום עיניים , לנשום עמוק ולהתמסר לעבודה הפנימית. כאשר את\ה מתמסר\ת למפגש עם עצמך , נוצר בך שקט  המעורר תשובות עמוקות לצוף ולעלות על פני השטח. תשובות מרמת התת מודע שלך אשר מצויות בשכבת תודעה עמוקה יותר. כאלו שאולי לא יכולת להגיע אליהן לבד ברמת המודע בתוך בליל הקולות במציאות היום יומית. 

אין לי הרבה זמן...זה מתאים גם למישהו\י שהי\וא מאוד עמוס\ה?

וודאי. הקצב שלך, החוקים שלך. אתם קובעים את הזמנים שלכם. המרווחים. המסעות הן בין עשר דקות לרבע שעה, ואתם קובעים מתי בא לכם לצלול עם הנחיות שלי, חשוב שכאשר את\ה מפנה לך זמן תפני\ה לך גם ספייס, איזו פינה קבועה משל עצמך . מקום שהוא שלך. 

מה אני אמור\ה להרגיש תוך כדי התהליך ובסופו?

בראשית התהליך אנחנו שואלים שאלות, את\ה תפני\ה אותן פנימה כדי להבין איך המנגנונים שלך עובדים. את\ה תזכר\י בזיכרונות שדורשים ריפוי, הכלה וחיבוק וכאלו שיעשו לך ממש טוב מבפנים. את\ה תחוו\י את כל קשת הצבעים. ככל שהתהליך יתקדם את\ה תחווי\ה בהירות. שקט. את תלמד\י לחבק, להכיל ולאהוב את עצמך ואת סך חלקיך מחדש. התוכנית זמינה לך לחצי שנה וזה זמן רב לתרגול.

כן אסטוריה! אני מוכנה לאהבה!

במקום 5600 ש״ח

רק 2220 ש"ח

(₪370 6X חודשים)

על התוכנית 

התוכנית מתקיימת באופן מקוון. ברגע הרכישה, תקבלו מייל ובו פרטי הכניסה, הקורס פתוח וזמין לשנה (24 חודשים)

בתרגולים שבערכה תחוו מסעות שונים בתת המודע, מדיטציה, סרטונים שונים אשר תוכלו לתרגל בישיבה על כסא, ספא או כרית. רצוי לפרוש לכמה דקות של שקט במקום שייעדתם מראש.

לראות את האור | אסטוריה

היי, אני אסטוריה ליאוני, אמא גאה לשלושה מופלאים. מפתחת שיטת CMT- תרפיית הזיכרון התאי. שנים רבות מטפלת רגשית, מרצה ומומחית לתחום טיפולי תת מודע.  מרבית חיי עסקתי במוסיקה ואומנות אך ניתן לומר שחיי מתחלקים לשניים. לפני ההתעוררות שלי ואחרי.  סיפורי מתחיל בגיל 34 , כאשר שרתתי כדיפלומטית בשגרירות ישראל בליסבון, שם פגשתי בשאמן ספרדי על סיפונה של יאכטה בנהר הטאזו. במהלכו של סשן ריפוי, חוויתי הארה אשר טלטלה את חיי. במסעי לחקר האמת, נוכחתי להבין כי השורש של כל קושי מקורו בזיכרונות קדומים וקדומים יותר המאוכסנים בכל תא ותא בגופנו . מתוך הרצון לתקן את הזיכרונות השבורים שלי , נולדה שיטת CMT ( רפואת הזיכרונות)- טיפול רגשי בעבודה על זיכרונות באמצעות כוחו של התת מודע.  כוחה וייחודה של הCMT הינו בריפוי רגשי עמוק וקצר מועד במקסימום דיוק. ראשית הנעה אל התבוננות עמוקה, לאחר מכן איתור שורשי הזיכרונות שיצרו תפיסות ותבניות קשות ואז תיקון, ריפוי וקידוד מידע מחודש אשר יביא לשינויים מהותיים בחיים. באמצעות הCMT הצלחתי ראשית לתקן, לרפא את זיכרונותיי שלי ולעצב תפיסת קיום חדשה אשר הביאה אל חיי התפתחות עצומה, שמחה ושפע. סוף סוף הייתי מאושרת. פתוחה לחיים ולמה שיביאו עמם, משוחררת מעול העבר. כיום ישנם 40 מטפלים בשיטה הפזורים ברחבי הארץ

תאהבי אותך כמו שאת

מותר לך! סרטון חובה לכל אישה

גם את רוצה למצוא את הזוגיות הנכונה ולהתאהב בעצמך מחדש?