קורס דיגיטלי לגברים

היי, כאן אסטוריה. עד כה השקתי מספר קורסים לנשים אשר שינו את חייהן של רבות וטובות.  בעקבות בקשות מהמין הגברי לעבודה דומה, החלטתי להתמסר לאתגר לפיצוח הגבריות שלמה. 

בקורס הזה אתמקד בשני הבטים:

1. היכרות עם העצמי האותנטי ומקסום היכולות שלך.

2. הבנת העולם הנשי.

זוהי תקופה שבה תפיסת הגבריות משתנה.  בקורס אעזור לך להביא את עצמך למיצוי מקסימלי, תוך הכרה וחיבור מלא לשורשים שמהם אתה עשוי והשלווה הנובעת מכך. 

למצוא את  האחד כדי שתהייה ראוי לאחת. 

גברים מדברים לוגיקה, נשים מדברות רגשות. אעזור לך להבין נשים. את השפה ומנגנוני ההפעלה שלהן .  

זה רלוונטי לך שמחפש מערכת יחסים  ורלוונטי גם לך שנמצא בתוך מערכת יחסים ורוצה לשפר אותה ולהבין את האישה שאתך. 

הרבה גברים מתקשים לחוות דחייה, זהו פצע כואב ועקב כך הם מוותרים מראש על נשים איכותיות מתוך טענה פנימית של "אולי היא לא בליגה שלי…". נדבר על ערך עצמי, דימוי ובטחון עצמי. 

הרבה פעמים אתה חי עם אישה, אך לא מבין מדוע היא ממורמרת? מאשימה, כועסת עליך? אתה חש חסר אונים לנוכח הכאב שלה… רבים הגברים שמתקשים להבין את השפה הרגשית של האישה. בדיוק עבור זה אני נמצאת כאן. כדי לעשות לך סדר. לפעמים סוויץ קטן בהבנה יכול להציל קשר של שנים. 

בשונה מהסרטונים שלי, שאליהם אתה רגיל מהיוטיוב, כאן  תמצא סרטונים מסוג קצת אחר,  סרטונים בעלי אופי טיפולי וחקירתי אשר יאפשרו לך ללמוד,  לרפא ולהבין את עצמך באופן עמוק.  

נגן וידאו

מוכן למקסם את עצמך?

התוכנית כוללת

איך זה עובד ?

הקורס בנוי מ30 שיעורים  יום יומיים, כאשר רוב השיעורים מחולקים לשני חלקים: חלק א- החלק ההסברתי הקוגניטיבי – עובד על הרמה המודעת. וחלק ב׳- עובד על הרובד הלא מודע וכולל בתוכו טיפול רגשי, קידוד תת הכרתי והטמעה מחודשת. 

לתוצאות מקסימליות,  ניתן אף במקביל לשלב מספר פגישות מצומצם אחד על אחד עם  אסטוריה (בתשלום נפרד) בקליניקה, כדי להבין את ההתקדמות , ההטמעה, להשלים חסרים ברמה הרגשית, להתמקד ולהתקדם באופן רחב אך ספציפי יותר. 

אנשים שחוו את הקורסים של אסטוריה

אני רוצה לרכוש את הקורס!

MAXIMUM U

במחיר מיוחד!
988 ( 30 שיעורים וטיפולים)
  • כולל 20 שיעורים וטיפולים מוקלטים
מחיר מיוחד

תכלס...

אני יודעת שכגברים אתם אוהבים אסטרטגיה, תכנית פעולה ברורה, תכלס …וזה בדיוק מה שבניתי עבורך. בקורס המובנה הזה אתן לך כלים לעבודה עצמית בהנחייתי המגיעים מניסיון של הרבה שנים בתחום הטיפול וההעצמה, כלים לפיתוח מנהיגות פנימית, חיבור רגשי מלא לעצמך, לילד שהיית, העצמה ,בטחון , ערך ודימוי עצמי.

לפני שמתחילים...

יכול להיות שזאת הפעם הראשונה שאתה ניגש לתוכנית מהסוג הזה, ומוכן ובשל לחקור את הרגשות והתפיסות שלך. ברכותיי. גאה בך. זהו צעד אמיץ וחשוב באשר להתפתחות העצמית שלך ואני שמחה שאני היא זו שנמצאת כאן עבורך, כדי לפתוח לך את הדלת אל האני המקסימלי שלך. מוזמן לנשום עמוק ולהדק חגורות, הנסיעה הזאת הולכת להיות מדהימה.

התהליך שאתה הולך לעבור איתי הוא תהליך מרתק ומעצים דרך התבוננות פנימית, למידה עצמית, הבנת האמונות שלא משרתות אותך, והבנה של מי הוא אתה האותנטי. אני אעזור לך להבין מדוע אתה פועל כפי שאתה פועל, מרגיש כפי שאתה מרגיש ומדוע לפעמים אתה באופן לא מודע מחבל לעצמך.

 

מדוע אני פועל כך במערכות היחסים שלי?

כן אסטוריה! אני רוצה למקסם!

מועדון הגברים MAXIMUM U

במחיר מיוחד!
988
  •  
מחיר מיוחד

פרק 1

נושא השיעור:

ברוך הבא ל MAXIMUM U שלך

סרטון ראשון ובו כל מה שעומד להיות לנו בתוכנית ובתהליך

מצורפים:

שיעור 1: סרטון פתיחת הקורס.

 

פרק 2

נושא השיעור:

מה היא תפיסת הגבריות שלי?

להיות גבר. מה זה אומר עבורי? מה ראיתי בבית כילד. אבא, סבא, גברים מסביבי. כיצד אני תופס גבריות והאם התפיסה הזאת משרתת אותי, האם אכזבתי את עצמי ? האם אני מרגיש כישלון או לא מספיק? כיצד אוכל להרגיש גבריות שלמה, בטוחה ויציבה אשר תוביל למנהיגות פנימית שלווה בתוכי. 

מצורפים

שיעור 1: יושרה- חיבור לאני האותנטי שלי.

שיעור 2 : יושרה- חלק ב׳- מסע בתת המודע.

שיעור 3 : הגבריות החדשה.

שיעור 4: טיפול בפוסט טראומה הקשורה לשירות הצבאי.

 

פרק 3

נושא השיעור:

איזה טייפ של גבר אני? מה הDESIGN שלי? העיצוב האנושי שלי וכיצד לנצח עם המתנות שקיבלתי...

מי אני? מה הDNA שלי ? האם אני חי את מי שאני בשלמות? בשלום? בהשלמה? האם אני מכיר אותי מספיק? הכרות עם ההגדרה העצמית שלך והאישיות שלך נותנת לך יתרון עצום וכוח על פני אחרים. אתה פועל באותנטיות ושלמות פנימית ושום דבר חיצוני לא יכול לערער אותך. 

מצורפים:

שיעור 1: על ספקטרום הגבריות ישנם המון גוונים: מהאלפא הקלאסי, וההגמוני הקלאסי, לרגיש  הממוצע ועד הרגשני מאוד. היכן אתה ממוקם על הסקאלה וממה אתה עשוי?

שיעור 2: ספקטרום הגבריות חלק ב'- מסע בתת המודע.

שיעור 3: אלפא| צייד|פרפר.

שיעור 4: גבר תלותי.

 

 

פרק 4

נושא השיעור:

התפיסה שלי לגבי אהבה ונשים.

האם אני מחבל לעצמי במערכות יחסים באופן לא מודע?

האם אני רואה נשים כנשמה או כאובייקט? כמילוי… רגשי, מיני של צורך רגעי? האם אני באמת מסוגל להתמודד עם "אישה שלמה" על כל גווניה ודרישותיה? האם אני פוחד? מאמין באהבה? בזוגיות ארוכת שנים?

מצורפים: 

שיעור 1: התחלת קשר? נפלא . אם אתה הטיפוס החרד נמנע שנראה כמו HARD TO GET  הסרטון הזה בשבילך. 

שיעור 3: פחדים שקשורים לגבריות וזוגיות.

 

פרק 5

נושא השיעור: 

מה נשים רוצות?


אילו רק יכולת להכנס למוחן...

להבין נשים. מה הן רוצות? זקוקות? מה מספק אותן? משמח אותן? כיצד אתה נתפס ומקוטלג בעיניהן…

מצורפים : 

שיעור 1: האישה הישראלית- קווים לדמותה.

שיעור 2: מה נשים רוצות ומחפשות בגבר?

שיעור 3: נשים אוהבות גברים שמדברים רגשות.

שיעור 4: האם עשית כבר את כל הטעיות האפשריות? טעויות קריטיות שלא עושים עם נשים.

שעור 5 : הסודות האינטימיים שנשים לא מספרות.

 שיעור 6: תדר מלכות- סימן שאתה מלך.

שיעור 7: לחיות עם אישה פצועה (רגשית).

שיעור 8: על איזה משבצת אתה יושב? נשים ממיינות גברים על פי שישה סוגים: איך אתה מקוטלג בעיניה ומה זה אומר לגבי הקשר?

שיעור 9: רעילות נשית- ממה להיזהר.

פרק 6

נושא השיעור:

הסוד של האינטימיות

מה זה אומר אינטימיות עמוקה? רמז...זה לא בהכרח מיני... האם אתה מפחד מאינטימיות? מהי המתנה שמסתתרת בה וכיצד לתרגל אותה עם אישה.

מצורפים:

שיעור 1: כוחה של אינטימיות.

שיעור 2: כוחה של אינטימיות חלק ב'- מסע בתת המודע לתרגול ויצירת אינטימיות עמוקה עם אישה.

 

פרק 7

נושא השיעור:

יעדים ומטרות

להיות האדריכל של המציאות שלי. ללמוד כיצד למשוך ולמגנט אלי בקלות כל מה שאני רוצה על פי חוקי הטבע והבריאה.  לסמן יעדים קרובים ורחוקים ולכבוש אותם.

מצורפים: 

שיעור1: האלכימיה לבריאת מציאות. (בקרוב…)

 

פרק 8

נושא השיעור:

הבטים פסיכולוגים

מסע דרך חורי זמן. ברוך הבא לילדות שלך. זוכר את הילד המתוק, הסקרן והפעלתן שהיית? זה שהעיף עפיפוני נייר, שיחק בגוגואים וטאקי והאמין שהכל אפשרי..נראה שהוא ישמח לפגוש אותך היום...יש בהחלט כמה דברים שתוכל ללמוד ממנו ולתקן יחד איתו באמונות שהוא קודד...
בפרק הזה נבין כיצד הילדות שלך, האמונות ותבניות החשיבה מושפעות מילדותך ומשפיעות על הבחירות הרומנטיות שלך? כיצד הקשר שלך עם אמך משפיע על כל בחירה של אישה שתכניס לחייך.

מצורפים:

שיעור 1: כיצד הילדות שלנו משפיעה על הבחירות הרומנטיות שלנו?

ֿשיעור 2: הילדות שלנו- חלק ב'- תרגיל עומק חשוב, חיבור לילד הפנימי ומיפוי התפיסה שלו לגבי אהבה ומערכות יחסים. ריפריימינג של הזיכרונות שיצרו תפיסת עולם לא שלמה לגבי אהבה, ערך עצמי ודימוי עצמי בזוגיות ובכלל.

שיעור 3: היחסים שלי עם האישה הראשונה שפגשתי בחיי אשר עיצבה את התפיסה שלי לגבי נשים וקשרים באופן לא מודע- אמא שלי.

שיעור 4 : היחסים עם אמא – חלק ב'- מסע בתת המודע.

שיעור 5 : תיאוריות ההיקשרות- מה סגנון ההיקשרות הרומנטית שלי.

יש לי הצעה משתלמת במיוחד

MAXIMUM U התוכנית השלמה: חבילה של שמונה טיפולים בקליניקה אחד על אחד עם אסטוריה +עבודה יומיומית בבית עם התוכנית

 

 התוכנית השלמה היא תוכנית משולבת בה מתקיימת עבודה ממוקדת ברמה האישית (בקליניקה במפגשים אחד על אחד עם אסטוריה) לצד טיפול רגשי יומיומי בבית עם הערכה הדיגיטלית. בתוכנית הזו אתה מקבל את הליווי אישי של אסטוריה אחד על אחד וגם מתרגל את הקורס השלם בבית.  

 

מחיר החבילה :
8 טיפולים אישיים +ערכת הMAXIMUM U הדיגיטלית לשימוש יומיומי
4600 ש״ח במקום 5059 ש״ח לרוכשים באמצעות האתר

אסטוריה אני מעוניינת בתוכנית השלמה!

mark my word

היי, כאן אסטוריה, נעים להכיר.  נראה שאתה ואני הולכים לעבור תהליך יחד… אל פחד. קח נשימה ותן לי להוביל אותך… עשיתי זאת אלפי פעמים, אני מכירה את הדרך. זה הולך להיות מרתק ומחכה לך הרבה עוצמה פנימית ובהירות בסוף.

גברים רבים מגיעים אלי לקליניקה ומתמודדים עם סוגיות שונות. הם יוצאים ממני אחרת. איך אמרה לי מטופלת לאחרונה…״אצלך באים לעבוד… ״ היא לא ידעה כמה היא צודקת. כמטפלת וכמפתחת גישה טיפולית אני דוגלת בשיטה של עבודה תכליתית- פחות חפירות ויותר עבודה נקודתית, כירורגית, ישירות למקומות הדורשים תשומת לב. התהליך מתבצע באמצעות פרוטוקולים לעבודה רגשית| קוגנטיבית ייעודיים שמטרתם להוציא אותך למקום חדש.

לא יודעת מה חווית עד כה, אבל דבר אחד אני יודעת.  זה הולך להיות מרגש וטרנספורמטיבי.

אולי לא אוכל להציל אותך מלחוות כאב, תסכול וכעס  (שאפילו ראוי ורצוי שיתנקז ויתנקה כאן ) אבל בהחלט אוכל להוביל אותך להתפקחות עדינה ומזככת, ששכרה העצום בצידה, להגיע לאיזון והשלמה בתוך הגבריות שלך  ולגלות ולהכיר בעצמך צדדים שאולי עוד לא הכרת. 

הגיע הזמן להעריך ולאהוב אותך. מהבפנים. עמוק.  וזהו הצעד הראשון.

 זה אולי הדבר הכי חשוב שאי פעם עשית למען עצמך. 

בהתחייבות!

 אז קדימה, לעבודה…:)

שלך,  אסטוריה

לרכישת תוכנית ה MAXIMUM U לחץ כאן

MAXIMUM U

במחיר מיוחד!
988 ( 30 שיעורים וטיפולים )
  • כולל 20 שיעורים וטיפולים מוקלטים
מחיר מיוחד

אולי אתה שואל כעת...

בהחלט כן! אני מנחה אותך לאורך כל הדרך. לך נותר לעצום עיניים , לנשום עמוק ולהתמסר לעבודה הפנימית. כאשר אתה מתמסר למפגש עם עצמך , נוצר בך שקט  המעורר תשובות עמוקות לצוף ולעלות על פני השטח. תשובות מרמת התת מודע שלך אשר מצויות בשכבת תודעה עמוקה יותר. כאלו שאולי לא יכולת להגיע אליהן לבד ברמת המודע בתוך בליל הקולות במציאות היום יומית. 

וודאי. הקצב שלך, החוקים שלך. אתה קובע את הזמנים שלך. המרווחים. המסעות הן בין עשר דקות לרבע שעה, ואתה קובע מתי בא לך לצלול עם הנחיות שלי, חשוב שכאשר אתה מפנה לך זמן תפנה לך גם ספייס, איזו פינה קבועה משל עצמך . מקום שהוא שלך. 

בראשית התהליך אנחנו שואלים שאלות, אתה תפנה אותן פנימה כדי להבין איך המנגנונים שלך עובדים. אתה תזכור בזכרונות שדורשים ריפוי, הכלה וחיבוק וכאלו שיעשו לך ממש טוב מבפנים. אתה תחווה את כל קשת הצבעים. ככל שהתהליך יתקדם אתה תחווה בהירות. שקט. אתה תלמד לחבק, להכיל ולאהוב את עצמך ואת סך חלקיך מחדש. 

איך זה עובד?

אסטוריה, קחי אותי למקסימום!

מחיר השקה-במקום 1620 ש״ח

הMAXIMUM U שלך

במחיר מיוחד!
988 30 שעורים וטיפולים
  • כולל 20 שיעורים וטיפולים מוקלטים
מחיר מיוחד

מי אני

 אמא גאה לשלושה מופלאים. מפתחת שיטת CMT- תרפיית הזיכרון התאי. שנים רבות מטפלת רגשית, מרצה ומומחית לתחום טיפולי תת מודע. 

מרבית חיי עסקתי במוסיקה ואומנות אך ניתן לומר שחיי מתחלקים לשניים. לפני ההתעוררות שלי ואחרי.  סיפורי מתחיל בגיל 34 , כאשר שרתתי כדיפלומטית בשגרירות ישראל בליסבון, שם פגשתי בשאמן ספרדי על סיפונה של יאכטה בנהר הטאזו. במהלכו של סשן ריפוי, חוויתי הארה אשר טלטלה את חיי. במסעי לחקר האמת, נוכחתי להבין כי השורש של כל קושי מקורו בזיכרונות קדומים וקדומים יותר המאוכסנים בכל תא ותא בגופנו . מתוך הרצון לתקן את הזיכרונות השבורים שלי , נולדה שיטת CMT ( רפואת הזיכרונות)- טיפול רגשי בעבודה על זיכרונות באמצעות כוחו של התת מודע. 

כוחה וייחודה של הCMT הינו בריפוי רגשי עמוק וקצר מועד במקסימום דיוק. ראשית הנעה אל התבוננות עמוקה, לאחר מכן איתור שורשי הזיכרונות שיצרו תפיסות ותבניות קשות ואז תיקון, ריפוי וקידוד מידע מחודש אשר יביא לשינויים מהותיים בחיים. באמצעות הCMT הצלחתי ראשית לתקן, לרפא את זיכרונותיי שלי ולעצב תפיסת קיום חדשה אשר הביאה אל חיי התפתחות עצומה, שמחה ושפע. סוף סוף הייתי מאושרת. פתוחה לחיים ולמה שיביאו עמם, משוחררת מעול העבר.

כיום ישנם 40 מטפלים בשיטה הפזורים ברחבי הארץ ואלפי מטופלים מרוצים:)