אני מזמינה אתכם לחוויה שלא תשכחו לעולם:

לאהוב אותי!

המסע לאהבה עצמית מתחיל כאן

The journey to self-love

Acts Of Self Love

ימים
שעות
דקות
שניות

המועד הבא: יום שישי 24.12.2021  

בשעות 13:00 –  09:00

ניתן להגיע רק להשקת הספר "אוצרת הזיכרונות" לרכישה וקבלת הקדשה אישית של אסטוריה ב13:00 ללא תשלום, בתיאום מראש ב0535225101. 
מיקום: "עדנה" נווה מדבר יפואי, דרך שלמה 6 ת"א

389 ₪ בלבד, במקום 499 ₪

*מקומות מוגבלים, מהרו להזמין מקום.

אז מה הסיפור שלי?

מהו הסיפור שלי? מדוע קשה לי לאהוב אותי?
וכיצד עושים זאת הלכה למעשה?
מהו הרס עצמי וכיצד אני מחבל לעצמי?
איך אדע מהי תפיסת העולם המנהלת אותי?
מה מייצר בי תקרות זכוכית וחומות הגנה?

מהו הרס עצמי? וכיצד הוא מתקיים בי?
מדוע אני מרגיש כך לגבי אהבה?
איך אדע מה מפעיל אותי ומייצר בי כאב?

התשובות כולן מצויות בזיכרונות שלך...

עקרון גישת ה CMT:

זיכרון מייצר תפיסה – תפיסה מנהלת אותנו.
טיפלנו בזיכרון = שינינו את התפיסה.
שינינו את התפיסה = שינינו את המציאות.

המסע לאהבה עצמית מתחיל כאן ויש בו מרקמים, עומקים ודקויות אין סוף. ישנה שפה שבה אפשר לדבר אל עצמך במסע הזה, ישנה דרך. אהבה עצמית היא ההפך מהרס עצמי. היא המקום שבו אנו פוגשים את עצמנו שברירים, ערומים. ברכות, בהכלה ובחמלה אנושית. מרשים לעצמנו לנוח לרגע מהדרך , להניח את שק הכאב ולהתעטף ברכות. להיות ההורה והאוהב של עצמנו ללא שיפוט או  ביקורת.

אהבה עצמית נגזרת מתוך "ואהבת לרעך כמוך" -משפט המכיל את התורה כולה. המשמעות היא שאתה מסוגל לאהוב את רעך באותה מידה שאתה מסוגל לאהוב את עצמך. כלומר, אם אתה אוהב את עצמך מעט או כלל לא,  זה עד כמה שתצליח לאהוב את רעך ועל כן עיקר עבודת הרוחניות היא העבודה פנימה לאהבה עצמית.

אור וצל :

לכל דבר בבריאה יש פוזטיב ונגטיב. ההפך מאהבה עצמית הוא ההרס העצמי, כולנו נעים על הספקטרום בני שני מצבי התודעה הללו. עיקר עבודת האהבה העצמית היא התמודדות עם הSHADOW (הצללים שבנפשנו) וקבלת החוסר מושלמות תוך תיקון המידות מתוך חמלה ואהבה- הבנה כי אני אנושי. אני מורכב מדואליות. כאשר מגיעה ההשלמה עם חוסר השלמות, אדם חש שלם ואז מגיעה עבודת הLIGHT.

אהבה עצמית היא היכולת שלך לדבר עם עצמך בגובה העיניים. מבלי לשקר לעצמך, לעגל פינות, להחליק וליפייף, מבלי לשכנע את עצמך שהכול בסדר כשבעצם יש בפנים פצעים וקונפליקטים לא פתורים. נטו האמת. היא מתקיימת בד בבד עם השלמה וקבלה מלאה של העיצוב האנושי שלי.

כאשר אני יודעת עמוק בתוכי מי אני, שום דבר לא יכול לערער את יסודות הזהות שלי. ללא צורך בהערכה של מישהו אחר כדי להגדיר את עצמי. זה להגיע לנקודה שבה אני אוהבת אותי מספיק, ואם בא לך להצטרף לרכבת שלי ולאהוב אותי, אשמח, ואם לא, אתה יכול באהבה לרדת בתחנה הקרובה ולהמשיך הלאה, ואני אמשיך ואהיה שלמה ושמחה במסעי.

אהבה עצמית היא רוך, לטפל בעצמי כמו תינוק. לדבר אלי יפה. השפה, הטרמינולוגיה שבה אני מרשה לעצמי לדבר אליי. אנחנו מצפים שהאחר יפסיק את הכאב שלנו. שידבר אלינו יפה כאשר לרוב אנו מדברים אל עצמנו באופן כה אלים. מפצירים באחר שיראה אותנו כאשר אנחנו לא רואים את עצמנו. תאהב אותי, תכיל אותי. תקשיב לי. תרפא את פצעיי, במקום להכיל ולרפא את הכאב שלנו קודם כול בעצמנו.

אני זוכרת את הרגע שבו אני הבנתי את זה. ברגע זה הבנתי את המשמעות העמוקה ביותר של להיות אישה. של להיות נשמה בגוף אדם. המשמעות העמוקה של אהבה.

אנו חיים את הסיפור שלנו. 

מנתחים כל דבר בחיינו על פי מערכת אמונות שמגיעה מהסיפור שלנו- המורכב מזכרונות העבר שלנו והזיכרונות הקולקטיבים של החברה. כל החלטה שאנו לוקחים בחיינו מונעת מתוך האמונות שהסיפור הזה יצר בנו, מתוך האלגוריתמים שלו.  

כך בדיוק גם הקדמה, המחשבים שלנו כחברה מבוססים על הסיפור שלנו, בנינו את החברה שלנו על פי מה שאנו מאמינים והערכים שאנחנו מספרים לעצמנו, אנו חיים את הסיפור הגדול של האנושות. את סיפורי התנ"ך.

יש שיאמרו שאנחנו לא באמת משתנים, אנחנו מספרים לעצמנו שאנחנו משתנים ואז בוחרים אם להאמין לזה או לא.

אנחנו המין היחיד שמסוגל לשנות את הביולוגיה שלו בהתאם לסיפור שלו. מחקרים מראים ריפוי ושינויי תאים בגוף על ידי מדיטציות. כנראה בגלל זה שרדנו אלפי שנים, זוהי האבולוציה שלנו. אנחנו מרפאים וממציאים את עצמנו את עצמנו על ידי שינוי הסיפור שלנו מחדש.

מה עם יכולנו לשנות את אבני הדרך שעליהם הסיפור שלנו יושב. את האותיות שמהם הוא כתוב, הפסקאות ולהיות אותה יד נעלמת שכותבת אותו מחדש.

יש אנשים שחיים חיים שלמים בתוך סיפור אחד, כלואים בו. הוא מנהל אותם ללא רחם. יש כאלו שהם אלופי העולם בלהמציא את הסיפור שלהם מחדש חדשות לבקרים כי הם לא מסוגלים להתמודד עם האמת או המציאות.

הנכון הוא האיזון.

בעזרת עבודה נכונה עם זיכרונות ורגשות יכול אדם לחוות ריפוי תפיסה, שמוליד תנועה חדשה בנפשו, תודעה חדשה. לכולנו יש את היכולת הזאת באופן טבעי, אנו אמורים לערוך ולשכתב את הסיפור שלנו בעצמנו. 

אהבה עצמית בבסיסה היא היכרות עמוקה עם הזהות שלנו. הסיפור ממנו אנו עשויים והתקלפות ממנו כדי להגיע לליבה. ההבנה מי אנחנו מתחת לכל הסממנים החיצוניים, מתחת לפרסונה שיצרנו, התוויות וההגדרות, מתחת למקצוע, לסטטוס, למעמד, לכסף, לדעה הפוליטית. מי היא הנשמה שאני, מהי האיכות שלה, המקור שלה, השליחות שלה כאן? ככל שהפרסונה גדולה יותר, כך הניצוץ האלוהי שבאדם קטן יותר וככל שהפרסונה מצטמצמת, האדם הופך כלי להכלת האור שגדל בו עוד ועוד. הופך איש האלוהים.

היכרות עמוקה שכזו מביאה עוצמה וחוסן פנימי שערכו עצום, חוסן המייצר נוכחות שורשית חזקה. כאשר הפנימיות שלנו הומוגנית ושלמה, המציאות החיצונית אינה מגדירה אותנו. אנו שלמים מבפנים.

אסטוריה ליאוני

מפתחת שיטת CMT

עד לא מזמן הייתי קבצנית של אהבה. חיפשתי שיאהבו אותי דרך היופי שלי, החוכמה, הגוף. חיפשתי אישורים לקיום שלי, לכך שאני ראויה ורצויה, לכך שיש לי מקום בעולם.

פעמים רבות קראתי לרעב הזה 'תשוקה', כשבפועל זאת הייתה זעקה נואשת לאהבה. היה בי צימאון גדול לאינטימיות עם אחר. הבנתי שלא חיפשתי באמת אינטימיות, כי אם אהבה. ליתר דיוק אהבה לעצמי דרך האחר. אז עדיין לא ידעתי איך להביע זאת, איך לבקש זאת מעצמי, לא היו לי הכלים, התובנות.

עד לנקודה זו לא ידעתי איך לאהוב אותי. לא היו לי סטנדרטים ברורים, גבולות, עקרונות וערכים מנחים בנוגע ליחס שאני ראויה לקבל. אנו קובעים את הסטנדרטים של היחס כלפינו לפי הדרך שבה אנו מתייחסים לעצמנו. מלמדים אחרים לאהוב אותנו לפי מידת האהבה שלנו לעצמנו.

במסע שלי לאהבה עצמית, עברתי תחנות רבות, עם עצמי ועם אנשים. מערכות היחסים שלי היו המורים הטובים ביותר שלי אשר לימדו אותי להתבונן על עצמי, לרפא ולאהוב אותי ועל כך אני מוקירה להם תודה. פעם חשבתי שלהיות לבד זוהי קללה. נדדתי מקשר לקשר ללא הפוגה, רק כדי לא להשאר לרגע עם עצמי. הייתי רעבה לאהבה חיצונית מתוך העדר אהבה פנימית. היום אני מבינה שהיכולת להיות לפעמים לבד זה לא אומר בדידות, זוהי בחירה הנובעת מחופש, חופש לבחור מה שמתאים לי, מתי שמתאים לי. אני לא חייבת להיות כל העת בזוגיות כדי שיהיה לי את מה שאני צריכה. יש לי את זה בתוכי. יש בי אהבה. ומתוך האהבה נולדת בי בחירה. לבחור באדם שאיתי, כל יום מחדש. 


סדנה חד יומית אינטימית (עד 20 איש) 3 שעות בהן נעבוד באופן קבוצתי ואישי

בסדנה אחשוף בפניכם כלים עוצמתיים ביותר להיכרות מעמיקה עם עצמכם, עם הסיפור שלכם, עבודה עם זיכרונות וריפוי רגשי. כלים שעזרו עד כה לאלפי אנשים לחולל פריצות דרך משמעותיות בחייהם.

נושאים שנעסוק בהם:

"Only when we truly love ourselves, we can understand what love for another is."

Astoria Liony

למי הסדנה מתאימה?

מנכ״לית בית אסטוריה. מרכז טיפולים והתפתחות אישית. מפתחת ומייסדת שיטת cmt – תרפיית הזיכרון התאי המונה כיום כ40 מטפלים בארץ. מרצה והובילה אלפי אנשים תהליכים משני חיים באמציות גישה ייחודית ועמוקה לריפריימינג של זיכרונות, ריפוי ושינוי תפיסות.

כוחה וייחודה של הCMT הינו בריפוי רגשי עמוק וקצר מועד במקסימום דיוק. הנעה אל התבוננות עמוקה, איתור שורשי הזיכרונות שיצרו תפיסות ותבניות קשות ותיקון, ריפוי וקידוד מידע מחודש אשר יביא לשינויים מהותיים בחיים.

אסטוריה ליאוני

ימים
שעות
דקות
שניות

המועד הבא: יום שישי 24.12.2021

  בשעות 13:00 –  09:00
ב"עדנה" נווה מדבר יפואי- דרך שלמה 6 תל אביב.

389 ₪ בלבד, במקום 499 ₪

*מקומות מוגבלים, מהרו להזמין מקום.

אנשים שהיו בסדנאות של אסטוריה

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

מדיניות סדנאות בית אסטוריה

  1. ט.ל.ח
  2. לא ינתן החזר כספי לאחר רכישת כרטיס.
  3. לא ינתן החזר כספי לאדם אשר רכש ולא הגיע לסדנה.
  4. במידה של התערבות כוח עליון (מלחמה או אסון טבע חלילה) ידחה תאריך הסדנה למועד חדש, ללא אפשרות ביטול או החזרת תשלום לרוכשים.
להתחלת שיחה
שלום,
היי,
זאת מיכל, המזכירה של אסטוריה ליאוני
איך אוכל לעזור?
דילוג לתוכן